Zevk almak mı önemli direnmek mi ?

• Konuyu başlatan DeletedUser64783
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Kaybetmesine rağmen dünya açıldığından beri 3 kez isim değiştirmesine rağmen hala konuşabilecek yüzün olması gerçekten çok tuhaf. Yüzüne tükürsek yarrabi şükür diyeceksin :)

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Kaybetmesine rağmen dünya açıldığından beri 3 kez isim değiştirmesine rağmen hala konuşabilecek yüzün olması gerçekten çok tuhaf. Yüzüne tükürsek yarrabi şükür diyeceksin :)

kaybetmesine rağmen mi 3 kez isim değiştirmek mi :)) komiksin valla koruyun bakalım piyonlarınızı daha ne kadar koricaksınız piyonlar ortadan kalkar kalkmaz hesap sil yapıcaksınız bu da çok belli çırpının biraz daha tahribatı aldınız aranıza köy kaybedince tahribatın köyleriydi gidenler sallayın diye sirkü çeken bir yönetimsiniz ve bunu bile bile halen arkanızda duruyorlar ya ne diyeyim onlara da :) en azından oyun başından beri kimsenin piyonu olmadık yolumuza başladığımız istikamette devam ediyoruz biraz engebeli bir yol ama ulaşıcaz size merak etme yakındır size ulaşmamız :)

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Bu satranç muhabbeti nedir ya marjinal olmaya çalışmayın doğal olun.Bu satranç, elindeki en yüksek kozları masaya vurup

''-Koz ver'' demenin yerini tutarmı ?

DeletedUser65977

Ziyaretçi
Bu satranç muhabbeti nedir ya marjinal olmaya çalışmayın doğal olun.Bu satranç, elindeki en yüksek kozları masaya vurup

''-Koz ver'' demenin yerini tutarmı ?
İlkokulda ve lisede turnuvalara gittim 3.de olmuşluğum vardır ama kimseye koz ver demedim diyeni de duymadım 2 şeyi söyledim

1.Şah
2.Mat

DeletedUser64688

Ziyaretçi
İlkokulda ve lisede turnuvalara gittim 3.de olmuşluğum vardır ama kimseye koz ver demedim diyeni de duymadım 2 şeyi söyledim

1.Şah
2.Mat

SOA'ya hamle yapmayı öğretsene ya malum satranç oynayan insanlar bu oyunda daha iyi hamleler yapıyormuş.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Mir davraz payidar sonra barzo sonra tekrar mir 1-2 haftaya narcos olursunuz oda tutmazsa artık yine bir barzo sonra tekrar mir en son artık yeter ulan isim kalmadı der çıkarsınız sanırım :D başladığımız yolda devam ediyoruz diyerek bir de insanları salak yerine koyma çabası :)

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Mir davraz payidar sonra barzo sonra tekrar mir 1-2 haftaya narcos olursunuz oda tutmazsa artık yine bir barzo sonra tekrar mir en son artık yeter ulan isim kalmadı der çıkarsınız sanırım :D başladığımız yolda devam ediyoruz diyerek bir de insanları salak yerine koyma çabası :)

barzo ismini değiştirmemin sebebi onurun isteğidir bir takım sebeplerden dolayı ismi değiştirmemi istedi bende değiştirdim ilk yola başladığım isimle devam ediyorum engebeli yoldan, isim değiştirmenin etik olmadığı ama her türlü yalanın söylendiği klanları birbirine düşürmenin etik olduğunu düşünen bir beyin var karsımda 3 ıq 3

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Yeni savaştan çıkmış bir klana bütün dünya anında savaş açıp sonrada üstünüz derse bunun yönetimle bir alakası yoktur

peki yeni savaştan çıkmış yeni birleşmiş bir klana 3 klan savaş açıp içimizdeki bütün müt klanları kandırıp üstümüze salan ve buna ragmen halen de bizi bitiremeyen bir klan bizden üstün olduğunu iddia ederse bunun onların düşünce yapısıyla bir ilgisi var mıdır :)

DeletedUser65977

Ziyaretçi
peki yeni savaştan çıkmış yeni birleşmiş bir klana 3 klan savaş açıp içimizdeki bütün müt klanları kandırıp üstümüze salan ve buna ragmen halen de bizi bitiremeyen bir klan bizden üstün olduğunu iddia ederse bunun onların düşünce yapısıyla bir ilgisi var mıdır :)

Payidar klanları sıralamada ilk 3 ten inmeyen klanlardı savaş sonrası kurulan mir klanlarının sıralaması ortada tamam dağılmadınız ama aslan payını soa almıştır bunu kabul edin bütün payidarı zaten toplayamazdık çünkü ben payidar sınırında değilim bu soa için yeterince büyük bir kayıp zaten bir diğeri de zaten sizi tamamen silmemize imkan vermediler anında savaş açtılar

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Sadece s7 size karşı bu savaşta önde :D hala gelip elin şeyiyle gerdeğe girme peşindesin :D sen şuraya yazsana bi biz payidar olarak SOA ya şunu yaptık ben hesap silicem adamın övünç kaynağı narcos ve diriliş ama sorsan krallar :D kıtanın yarısını almışız hala çene hala çene :D

alacan

Yasaklı
barzo ismini değiştirmemin sebebi onurun isteğidir bir takım sebeplerden dolayı ismi değiştirmemi istedi bende değiştirdim ilk yola başladığım isimle devam ediyorum engebeli yoldan, isim değiştirmenin etik olmadığı ama her türlü yalanın söylendiği klanları birbirine düşürmenin etik olduğunu düşünen bir beyin var karsımda 3 ıq 3

Naber lan ağlak bebe ben giderken de ağliyordun şimdide yavaş vurun olum çocuğa :)

DeletedUser60371

Ziyaretçi
Peki sen hamgi kafa oyuncumuzu oyundan silmissin suana kadar bunu bana soyle kitanin yarisini ele gecirmis mis bos beles pasif toplayarak gecirdiniz ilerleyebiliyomusunuz hayir yine hakanyavas bisiler yapiyo cabalariyla s7 savasta ondeymis sungerboby 4. Oplari anca toplayabildiler tek op yaptik degistirmedikleri klan kalmadi yakinda size gecerler 3 kisi kalan s7 yide toplarlar merak etme :)) siralama isine gelince istesek suan 1. Bile oluruz ama gerek var mi yok adam kitayi ele gecirdigini sandigi oyuncularin hepsi bizim suan davet atsam gecicek adamlar halen klaninda tutuyosun adamlari :))

DeletedUser58862

Ziyaretçi
bu cocuktaki akılı kuşa taksak ters uçar :D
Ciddiye almayın şunu :D

DeletedUser65977

Ziyaretçi
@Stratex ne sıralaması yav ilk 10 daki her klan istese 1.sıraya yükselir siz 1.iken düşürdüler diyorum

Dağılmadıysan da şunun gibi olmuş oluyor zalım hayatın darbelerine karşı:

Yıkılmadım,ayaktayım,dertlerimle baş başayım

DeletedUser

Ziyaretçi
Stratex lütfen genel forum kullanmayı bırakır mısın? Şu saatten sonra oyunu bizden öğrenmiş olmanı istemiyorum.