Zevk almak mı önemli direnmek mi ?

• Konuyu başlatan DeletedUser64783
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Offf dünyaya bak be keşke oynasaydım şu forum kavgaları :rolleyes::D

aizen*

Yasaklı
Hani bu scorpda sorulan sorulardan birimi işlevimi yoksa boyumu misali jssjjsjsjs

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Küçük dünyanın küçük oyuncuları sizi
UruguAy 2. Ligi takımları sizi
Güneş sisteminden dışlanmış plüton misali oyuncular sizi
Ferrariye selektör yakan tofaş sürücüleri sizi
Düşük bütceli titanik filminde geminin önünde yüzen yunus balıkları sizi
Çocuklar hevesini alsın diye verilen az demli paşa çayları sizi

Hepiniz çöpsünüz

DeletedUser65863

Ziyaretçi
MEVZU BÜYÜKKK...
mevzu bunların kendi satıcı oyuncuları bana mesaj atıyor güven amaclı sifre veriyor ..operasyon bizi koyma saldırma bize söz herşey yapacagız telimi bulup arıyorlar....bildigin soa satıyorlar ..bende tamam gelin bakalım savaşta işe yarar diyorum ..bazıları klan alıyorum bazıları casus yapıyorum ...lakin aynı adamlar wp de görüntü kesip abi bizi silecekler acil destek mesaj atıp full destek cekip op zamanı beni patlatıyorlar.....SONRA SOACIKLAR geliyor karakter bahsediyor....arkadaşlarda bunu ögreniyor op sonrası skype gelip güzelce bagırıp cagırıp kavga ediyoruz tuhaf ki aynı oyuncular hala klanda:)) karakterden bahsedenlere bakar mısınız ...DELİ Kanlı olmaktan bahsedenler var ...bende varsa böyle oyuncu helal hoş olsun cek vursun bana en fazla kac kami gider diye hesaplarım :)) destekleyip güzel köyler cıksın ...UZATMA simdi kami at!!!!

kardeş zamanında soa kendi adamına ihanet ediyor dediğimde gelip altına forum modları görevinizi yapın diyordun şimdi ihanete uğrayıncamı aklın başına geldi

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Ne zaman canım sıkılsa buraya gelir dikkatimi çeken başlığı acar okur gülerim))) bunun bir oyun olduğunu ne zaman anlayacağız acaba

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Bu konuyu ilk açıldığında görseydim güzel bir kahkaha atar hesap sileceğinizi ben söylerdim ya millete :D Ne oldu opmu yediniz yine yoksa ?