Zevk almak mı önemli direnmek mi ?

• Konuyu başlatan DeletedUser64783
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Kısa ve öz bir soru akşam raporlarını önce ve sonrasını burda paylaşıcağım:D

DeletedUser65843

Ziyaretçi
konu tam acıklar mısın skypte gibi zevk almaktan bahsediyorsan evet zevk önemli.. adam hakeret ediyorum adam degilsin diyorum hala evet evet böyle bir kisilik görmedim ben ...rencide olmuyor ..

DeletedUser65843

Ziyaretçi

bir köye 100 kami atınca köyü alacagını sanan millet var :)))) vermicem vermicem :D yakarım k44

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Kişilikten söz edicek son kişisin erhan =)

Sen vermiyeceksin ben alıcam :D ( Not alım gücün güclüymüş gibi çoluk cocukca laf sokmayın) :D

DeletedUser65843

Ziyaretçi
kendi klanın bile adam degilsin diyor bence git ukraynalı karılarla ilgilen ..kendini tatmin etmeye calısma...yazık üzülüyorum sana aslında özünde iyi biri olabilirsin lakin ADAM DEGİLSİN..

DeletedUser65977

Ziyaretçi
İkisini de yaşamaya oynuyoruz bu oyunu

#Rezerved

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Selim ne zamandır kölesiz bir hiç olan elemanlarla muhattap oluyorsun ?

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Ulan operasyon diye pasif.gozuken üyeler gelip paket olup giden soa bahsediyorsunuz

Payidar savaşarak op yaparak mi yıktınızi. Yoksa psikolojik savaşarak mi yıktınız.

ByRevolution

Yasaklı
Ulan operasyon diye pasif.gozuken üyeler gelip paket olup giden soa bahsediyorsunuz

Payidar savaşarak op yaparak mi yıktınızi. Yoksa psikolojik savaşarak mi yıktınız.

toplam 56 birim keserek senin klandan 2 tane 9k lık köy aldım . bu mu paket :)) Bu anca hediye paketi olur, beleş köy :D

Yoksa senin multin mi , halen toplamadığın multi? yoksa kim köyleri boş bırakır :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Mesele alabilmek değil elinde tutabilmek oplar üstüne gelmeye başlayınca aynı başarılı durumu devam ettirirsiniz umarım.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Mesele alabilmek değil elinde tutabilmek oplar üstüne gelmeye başlayınca aynı başarılı durumu devam ettirirsiniz umarım.

Ya şimdi yazıyorsun konuşmayayım dedim v for diye klan kurup 38 de gidip başka klana sığındığınız. 40ta kezzapa sığındınız burada yine biri altında oynuyorsunuz işler tersine dönse yine gidip sığınacaksınız. Siz boşverin sizin adınıza harbiden savaşan adamlar gelip konuşsun

DeletedUser65283

Ziyaretçi
Ya şimdi yazıyorsun konuşmayayım dedim v for diye klan kurup 38 de gidip başka klana sığındığınız. 40ta kezzapa sığındınız burada yine biri altında oynuyorsunuz işler tersine dönse yine gidip sığınacaksınız. Siz boşverin sizin adınıza harbiden savaşan adamlar gelip konuşsun

geldim

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Erhan az delikanlı ol derdim de olamayacağın için demiyorum
simdi bir şey diyecem sizin kendi oyuncunuz sifre veriyorsa??? al senin olsun diyorsa düşman olarak almam diyen klan mı var ?????
örnekler bknz payidar klanları..
kaç kişiden bakıcı alıp mis arası destek atınızı yazdırmayın ....simdi ..... payidar yaptıgınızı ben size yapıyorum hosunuza gitmedi mi .zevk al gec....selim dedigi gibi zevk almaya bakın geliyorum direnmek bosuna!!!!!