Zero Tolarance

CaSLoNi

Kılıç Ustası
z-t den bir tek lider var . cresc zaten ikiye bölünen klanın diğeri aralarında sorun çıktı klandan çıkıp köyü aldılar . kerberos mk075 aldığında b en zaten z-tde idim. ayrıca sen diyorsun ki tek başıma bütün klanı destekleyip kurtarmam lazım sanki?? BAK BEN SANA DİYORUM Kİ KLANA ALDIN AYARLARDAN ASKER HAREKETLERİNİ AÇTIRDIN NE KADAR NEREDE ASKER VAR AYARLARINI AÇTIRTTIN SONRA GECE BİRDEN ADAMIN KÖYÜ ALDI SEN BUNU AÇIKLA BIRAK ESKİ KLANDAN NEDEN ÇIKTIM DA YOK BİLMEM DESTEK VERMEMİŞİM DE . SEN NE YAPTIN KARDEŞİM ??? KLANINDA Kİ ADAM KLANINDAKİ BAŞKA KÖYÜ ALIRKEN SEN NE YAPTIN ? NEREDE NE KADAR ASKER VAR BUNLARI MI BİLDİRDİN SADECE

Daha çıktığın klandan haberin yok ki, ondan bizden haberin olmasını beklemiyorum.
Ayarlari açmak bir zorunluluk. Daha önce dedigim gibi askere önem veren bir klaniz.

Sen yeterli olamadın demekki, yönetime bilgisi gelmiştir . Bu oyuncu yeterli ordu ve aksiyonu veremiyor diye ona göre de köyünün kesilip alınma kararı çıkmıştır.

Kendine tekrardan iyi bak , inşallah kendine daha uygun bir klanda devam edersin.

Alpha CLaW

Mızrakçı
asker paylaşımımı da yaptım kardeşim hatta sana sordum neleri açayım ne lazım diye . Kışlamda hiç boş durmadı. Köy alınırken de sürekli savunma basılıydın. Saldırı ordum varken savunmaya döndüğümden bu kadar az askerim var. İşiniz gücünüz yalan olmuş
Ben senle mesajlasmadim

JoeyBane

Acemi
Daha çıktığın klandan haberin yok ki, ondan bizden haberin olmasını beklemiyorum.
Ayarlari açmak bir zorunluluk. Daha önce dedigim gibi askere önem veren bir klaniz.

Sen yeterli olamadın demekki, yönetime bilgisi gelmiştir . Bu oyuncu yeterli ordu ve aksiyonu veremiyor diye ona göre de köyünün kesilip alınma kararı çıkmıştır.

Kendine tekrardan iyi bak , inşallah kendine daha uygun bir klanda devam edersin.
Hee bak şöyle de işte işimize gelen köyünü almaktı klan içinde görüşüyoruz canımız istediğinde askerini bildiğimiz köyü alıyoruz de sorun yok

JoeyBane

Acemi
Artık iyi kötü herkes karakteri kadarını alır gider. postdan bişe beklediğim yok özelden yazan bir sürü kişi var z-t nin ne olduğunu bilen buraya gelip onları savunan zaten ya onlardan ya onlar gibi bana sıkıntı yok

*SERHAT

Hafif Atlı
@JoeyBane olan olmuş artık dostum yarın bir gün eğer bu 2li ile aynı klanda denk gelirsen ya sen ilk onları vur çünkü bir gece ansızın onlar seni vurabilir nickleri aşşa bırakıyorum.
@The Battle For Hejaz
@umtbyzt12345
Dc çağırırlar dost takılırlar baktılar hesabın büyüyor 1köyünün peşine düşmezler 10 20köy oldun mu toplarlar seni aman diyim dikkat et.
#EnesKosovaForumdanMancınıklaAtılsın