Yolcu Tüccar Midas Geri Geliyor! Ona Eşlik Et!

'Oyun Etkinlikleri' forumunda Mr.Storm tarafından 9 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. Mr.Storm

  Mr.Storm Topluluk Yöneticisi Klanlar Ekibi

  Katılım:
  10 Ağustos 2012
  Mesaj:
  4.513
  Alınan Beğeniler:
  444
  [​IMG]

  Sevgili oyuncular,

  Yolcu Tüccar Misan geri döndü ve yardımınıza ihtiyaç duyuyor! Göreviniz seyahatleri sırasında onu korumak ve hedefine ulaştığından emin olmak. Midas16 Mayıs tarihinde yolculuğuna başlayacak ve 4 gün boyunca yoluna devam edecek. Yolculuğu 20 Mayıs tarihinde sona erecek.  Süvarileri Yenmek

  Bu etkinlik boyunca korumalarınla süvarileri yenerek tüccarı koruyacaksın. Her birinin farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır. Karşılaştığınız süvariler, farklı saldırı ve savunma değerlerine sahip farklı birimlerden oluşan bir havuzdan rastgele seçilirler. Her karşılaşmada korumaları akıllıca kullanarak, zafer kazanmaya çalışmalısın.

  [​IMG]

  Savaş sırayla gerçekleşecek. Savaş ekranının alt kısmında hangi birimin ne zaman saldıracağını göreceksiniz. Bir birim diğerine saldırdığında, savunma gücünü, saldıran gücün içindeki rastgele seçilen bir değerle azaltacaktır. Birimin savunma değeri sıfıra düştüğünde, nakavt edilir. Ama paralı askerin biterse endişelenme. Bir sonraki savaşta tekrar müsait olacak. Ekranın alt kısmında birimlerin saldıracağı sırayı gösteren bir çubuk bulabilirsiniz. Aktif ünite daha büyük bir simgeye sahip olarak görüntülenir. Bir birime saldırmak için üzerine tıklayın. Bir ok size hangi birimin saldırıya uğradığını ve bir sayının aldığı hasarı gösterecektir. Animasyonları hızlandırmak ve değerli zamanları güvenli hale getirmek için savaş ekranının en altında bir seçenek bulacaksınız.

  Bir savaşı kazanamayacağınız hissine kapılırsanız, vazgeçmek için bir düğme bulacaksınız. Bu düğme savaşı hemen sona erdirmenize izin verir. Ama bunun anlamı bütün negatif etkiler de dahil olmak üzere savaşın kaybedilmiş sayılacağıdır.

  Bütün yağmacıları başarıyla yendikten sonra karavanın yola devam edecek ve paralınaskerlerin deneyim kazanarak daha güçlü olacaktır. Saldırı ve savunma yetenekleri gelişir ancak muhtemelen yolda daha cesur rakiplerle karşılaşırlar. Unutmayın ki paralı askerler daha sık savaşabilse de günde sadece 20 savaştan deneyim kazanırlar. Öte yandan sandıklar paralı askerleriniz için her zaman ek deneyim verir.

  [​IMG]

  Sandıkları Açmak

  Tüm süvari birimleri yenildiğinde, bir sandıkla ödüllendirileceksiniz. Bunlar birkaç öğe içerebilir. Potansiyel olarak içeride ne olabileceğini görmek için sadece üzerine tıklamanız yeterlidir. Sandıkları açmak biraz zaman alacak ve sadece üç tane taşıyabiliyorsunuz. Maksimum sandık sayısına ulaştığınızda bir yuvada yer açılana kadar yeni sandık alamazsınız. Bu yüzden bunları düzenli olarak açtığınızdan emin olun!

  [​IMG]

  Yolcu Tüccar hedefine yaklaştığınız zaman sizi ek ödüllerle de ödüllendirebilecek. Üstte olası ödülleri görebilirsiniz. Ancak, yalnızca başarılı savaşların sizi hedefinize yaklaştırdığını unutmayın! Eğer bir savaşı kaybederseniz ya da kaçmak zorunda kalırsanız kat ettiğiniz mesafenin bir kısmını kaybedeceksiniz.

  Umarız etkinliğimizden keyif alırsınız ve ilerlemenizde size başarılar dileriz! Ayrıca BU KONUYA verebileceğiniz geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

  Klanlar Takımınız​