Yolcu Tüccar Etkinliği Hakkında Görüşleriniz

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Arkadaşlar etkinlik maalesef üzülerek söylüyorum bu w de olmayacak.Sağlık olsun.
Kimilerinin şansı bu w de kimilerininse şansızlığı.
Her ne kadar etkinliği bekliyor olsamda adil bir yarış için olmamasını doğru buluyorum.Ancak insanları maalesef mesajlarla (bilerek/bilmeyerek) etkinlik geliyor diye yanıltılması hiç mi hiç hoş olmadı.Klanlar ekibinede yakışmadı.Forumda en azından w48 de etkinlik olmayacak yazabilirdi ya da en azından bu dünyada etkinlik geliyor mesajı gelmeyebilirdi...Ben şimdi forumda etkinlik geliyor kısımda bu durumu paylaşıcam sizlerde paylaşın..Bi nebze sesimizi ordan duyuralım.

herkese iyi oyunlar..
şu da hoş değil her ne olursa bizden kaynaklı değil denilip geçiliyor...

Etkinliği bekliyordunuz ve başlamadı bu konuda haklısınız.Kimsenin bir konuyu geçmesi yok.Biraz geçte olsa foruma etkinliğin olmayacağı yazıldı.Oyun etkinlikleri şirket tarafından belirleniyor.Hangi dünyaları kapsayacağı onlara kalmış bir durum,bizlere verilen bilgiler doğrusunda dünyalara mesaj yollanıyor.Bunları yazarken destek ekibini suçlamanız yada suçlamamanız önemli değil.Gerçekleşen durum adımları bunlar.Oyuncularla iletişim halinde biz olduğumuz için bize sitem ediyorsunuz.Haklısınızda bunu yapmakta ama maalesef elimizden bir şey gelmiyor.Özür dileriz.

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Peki merak ettiğim bizler sizlere sitem ediyoruz ya öyle diyorsunuz bizlerin size karşı vermiş olduğumuz bu tepkiye karşılık sizlerde şirkete aynı tepkilerde bulunuyor musunuz ?? onlarda biliyor mu yoksa sadece bu forumda kalıyor mu bu mesajlar

DeletedUser58852

Ziyaretçi
48.Dünyamız bildiğiniz gibi yeni açıldı.Oyunun dengesini bozmamak adına etkinlik bu dünyada aktif olmayacaktır.

Etkinliği bekliyordunuz ve başlamadı bu konuda haklısınız.Kimsenin bir konuyu geçmesi yok.Biraz geçte olsa foruma etkinliğin olmayacağı yazıldı.Oyun etkinlikleri şirket tarafından belirleniyor.Hangi dünyaları kapsayacağı onlara kalmış bir durum,bizlere verilen bilgiler doğrusunda dünyalara mesaj yollanıyor.Bunları yazarken destek ekibini suçlamanız yada suçlamamanız önemli değil.Gerçekleşen durum adımları bunlar.Oyuncularla iletişim halinde biz olduğumuz için bize sitem ediyorsunuz.Haklısınızda bunu yapmakta ama maalesef elimizden bir şey gelmiyor.Özür dileriz.

Bu yazıyı ikna edici bulmam imkansız.Veya 'Dünya Dengesi' altında şirketin aldığı bu karara ''para'' dışında bir açıklama getirmek mümkün değil.DENGE denmiş ama w48 ilk 25 açıp bakıyor mu o şirket veya bu 'Denge' den bahsedenler?? Bu etkinliklerle, evet kabul ediyorum, pre harcayan-harcamayan arası makas açılıyor.Ama aynı zamanda oyunda daha çok premium harcayarak ilerleyen oyunculara karşı daha makul premium harcayan oyunculara da bir fırsat sunuyor..Siz bizden o fırsatı alıyorsunuz. Veya dengeyi o kadar umursuyorsanız o halde premium sistemini kaldırmanız gerekmiyor mu ? Klasik dünyalar niye var? Burada w48 de dünya dengesi düşünülecekse insanlar bu w de oynamaz zaten. Her haliyle yapılan bu yanlışlara ben elimizden bir şey gelmiyor açıklamasını da ayrıca üzücü buluyorum ve kabul etmiyorum..Bizim şikayetlerimizi taleplerimizi siz değilde kim aktaracak bu malum şirkete??

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu yazıyı ikna edici bulmam imkansız.Veya 'Dünya Dengesi' altında şirketin aldığı bu karara ''para'' dışında bir açıklama getirmek mümkün değil.DENGE denmiş ama w48 ilk 25 açıp bakıyor mu o şirket veya bu 'Denge' den bahsedenler?? Bu etkinliklerle, evet kabul ediyorum, pre harcayan-harcamayan arası makas açılıyor.Ama aynı zamanda oyunda daha çok premium harcayarak ilerleyen oyunculara karşı daha makul premium harcayan oyunculara da bir fırsat sunuyor..Siz bizden o fırsatı alıyorsunuz. Veya dengeyi o kadar umursuyorsanız o halde premium sistemini kaldırmanız gerekmiyor mu ? Klasik dünyalar niye var? Burada w48 de dünya dengesi düşünülecekse insanlar bu w de oynamaz zaten. Her haliyle yapılan bu yanlışlara ben elimizden bir şey gelmiyor açıklamasını da ayrıca üzücü buluyorum ve kabul etmiyorum..Bizim şikayetlerimizi taleplerimizi siz değilde kim aktaracak bu malum şirkete??
İkna olmanıza gerek yok.Zaten onun içinde yazılmadı.Soru sordunuz bende gerekli cevapları verdim.Sizin mantığınıza göre para kazanımı için olsaydı diğer dünyalarda da olmaması gerekiyordu.Bu durum 47.dünya açıldığındada meydana geldi.Şuanda 47.dünyada etkinliğimiz mevcut.Premium oyunculara avantajlar sağlamaktadır.Ancak alınmadanda oynanabilir herhangi bir zorunluğunuz yok.Şirkete gerekli öneriler bildirilmektedir.Bu konuyla alakalı tüm cevaplar verilmiştir.İyi forumlar dilerim.

DeletedUser58398

Ziyaretçi
her zamanki gibi bizler çalıp bizler oynuyoruz kendimiz söylüyoruz kendimiz dinliyoruz bundan eminim keşke bu forum yöneticileri ve ekibinizde biraz olsun bizlerden yana olsa yada bunu hissettirse bizlere ama imkansız sanırım

DeletedUser58852

Ziyaretçi
İkna olmanıza gerek yok.Zaten onun içinde yazılmadı.Soru sordunuz bende gerekli cevapları verdim.Sizin mantığınıza göre para kazanımı için olsaydı diğer dünyalarda da olmaması gerekiyordu.Bu durum 47.dünya açıldığındada meydana geldi.Şuanda 47.dünyada etkinliğimiz mevcut.Premium oyunculara avantajlar sağlamaktadır.Ancak alınmadanda oynanabilir herhangi bir zorunluğunuz yok.Şirkete gerekli öneriler bildirilmektedir.Bu konuyla alakalı tüm cevaplar verilmiştir.İyi forumlar dilerim.

Diğer dünyalarda hammadde çeken yok.
Bu dünyada hammade çekimi sürüyor ve evet bunun devamını istiyorsunuz bu yüzden etkinliğin avantajlarını kullanmamızı istemediğiniz gibi etkinliğin olmayacağına dair açıklamayıda yapmadınız ve maduriyet yaratarak bu durumun oluşmasına neden oldunuz.1 hafta ben bu etkinliğe hazırlandım buna göre gelişim yaptım .. Peki sonuç ne ?? Yetmezmiş gibi birde insanların aklıyla alay edercesine olaya denge kılıfı koyuyorsunuz..Asıl denge bu etkinliğin olmasıyla sağlanır çünkü ancak ve ancak bu yöntemle 100. iken birinci olabiliyorum.Anlıyormusun?? Ve evet beni ikna etmek için yazdınız.Çünkü maruz kaldığım durumun gayet tabii farkındasınız ve ''kusura bakmayın' demeniz bu işi halletmeniz gerekmekteydi....Ve olayı benimle tartışma boyutuna getirme çabasına girmenizde suçluluğunuzun gayet açık göstergesi.Daha da yazmıyorum...Ne desek boş zira..

DeletedUser1697

Ziyaretçi
Şimdiye kadarki en dandik etkinlik kazanmaniz imkansız!!! tabi her kutu için 200 pre harcamiyorsan :)

DeletedUser67234

Ziyaretçi
Hayır madem etkinlik yapıyorsun bide üstüne oyun koyuyorsun,arkadaş eşit değil diye 48. dünyaya koymaman harika bir olay da, kutu açmadan xp almadan, hiç bir şey yapamıyorsun. Yılların Hearthstone oyuncusuyum, oyunu görünce harika dedim, ha şöyle dedim, biraz oynadım, 600 km'ye eriştirmiyorsun :) AI senden %300 daha güçlü, hani oyun koyuyorsan kazanma ihtimali bırakacaksın. KM olayına göre AI gücü belirlemişsiniz, arada bi yendirerek sevindiriyorsunuz, aynı derecede kalınması için.

Helal size :) Gördüğüm en adil olmayan ve en kötü etkinlik.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Hayır madem etkinlik yapıyorsun bide üstüne oyun koyuyorsun,arkadaş eşit değil diye 48. dünyaya koymaman harika bir olay da, kutu açmadan xp almadan, hiç bir şey yapamıyorsun. Yılların Hearthstone oyuncusuyum, oyunu görünce harika dedim, ha şöyle dedim, biraz oynadım, 600 km'ye eriştirmiyorsun :) AI senden %300 daha güçlü, hani oyun koyuyorsan kazanma ihtimali bırakacaksın. KM olayına göre AI gücü belirlemişsiniz, arada bi yendirerek sevindiriyorsunuz, aynı derecede kalınması için.

Helal size :) Gördüğüm en adil olmayan ve en kötü etkinlik.

yok kardeşim bak moderatörleri yazdı amaçları para kazanmak değilmiş yani yanlışın vardır tam emek vermiyorsundur hata yapıyorsundur mutlaka..o öyle dedi ben onun yalancısıyım :D

ramshackle

Acemi
Kutuların açılma süresi çok uzun
Premium gereksinimi çok fazla
AI ile eşleşmeler çok dengesiz(güç sayı)

Bir şey yapmaya çalışıp herşeyi berbat etmede bir numara hep knight online olmuştur, klanlar giderek zirveyi zorluyor :)

DeletedUser67482

Ziyaretçi
Gayet güzel etkinlik kullanmayı bilmiyorsanız adminler ne yapsın.. Kullanmayı bilene çok güzel etkinlik.. Keşke w48 de gelseydi..

ramshackle

Acemi
Gayet güzel etkinlik kullanmayı bilmiyorsanız adminler ne yapsın.. Kullanmayı bilene çok güzel etkinlik.. Keşke w48 de gelseydi..

520/530'dan sonra 600'e rahatça geçebildiysen bi resim/video bişey atar mısın sayın profesyonel ? Zira ben 30-35 saattir sürekli sayıca fazla, saldırı gücü olarak fazla ve hatta sıralama olarak da avantajlı yapay zeka ile uğraşıyorum. Hadi bize öğret biraz şunu be

DeletedUser67482

Ziyaretçi
520/530'dan sonra 600'e rahatça geçebildiysen bi resim/video bişey atar mısın sayın profesyonel ? Zira ben 30-35 saattir sürekli sayıca fazla, saldırı gücü olarak fazla ve hatta sıralama olarak da avantajlı yapay zeka ile uğraşıyorum. Hadi bize öğret biraz şunu be

Öğretmen miyim ben uyuma çalış yaparsın yaparsın..