Yolcu Tüccar Etkinliği Hakkında Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Etkinlik hakkındaki önerilerinizi ve düşüncelerinizi bu başlık altından bizlerle paylaşabilirsiniz. Geri bildirimlerinizi merakla bekliyoruz.

Daha fazla bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.

Klanlar Takımı​

Kutuların açılma süresi çok uzun. 15 saat bekledikten sonra ahırın %5 hızlı üretim yapması pek bir şey ifade etmeyecektir.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
beğendim güzel etkinlik
mantığını çözmek lazım

DeletedUser60632

Ziyaretçi
eğlenceli ve güzel bir etkinlik ama ödüller bir tık daha tatminkar olsa güzel olur.

aliklo

Okçu
Etkinlikler de Pre yi aktif etmeseniz daha uygun olucak presiz oynayan arkadaşlarla makas çok açılıyor ve dünya rekabeti açısından haksız bir avantaj oluşuyor

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Entkinlik 48. dünyada yapılacak mı yapılmayacak mı kusura bakmayın bu konuda bilgim olmadığından yazıyorum

DeletedUser58398

Ziyaretçi
10 yılı aşkın süredir şu oyunun içindeyim daha işini layığıyla yapan bir destek oyun ekibi göremedim madem yapılmayacak neden her oyuncuya 48. dünyada mesaj çekildi insanlar ona göre premium aldı belki nasıl insanları bukadar yanılmakta başarılı olabiliyorsunuz..????

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
10 yılı aşkın süredir şu oyunun içindeyim daha işini layığıyla yapan bir destek oyun ekibi göremedim madem yapılmayacak neden her oyuncuya 48. dünyada mesaj çekildi insanlar ona göre premium aldı belki nasıl insanları bukadar yanılmakta başarılı olabiliyorsunuz..????
Merhaba,48. dünya yeni açıldığı için etkinliğin orada aktif edilmesi dünyanın dengesini bozabilir.Bu yüzden aktif olmadığı zamanlar oluyor. Aktif olması yada olmaması durumu destek ekipleri tarafından belirlenmiyor.

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Merhaba,48. dünya yeni açıldığı için etkinliğin orada aktif edilmesi dünyanın dengesini bozabilir.Bu yüzden aktif olmadığı zamanlar oluyor. Aktif olması yada olmaması durumu destek ekipleri tarafından belirlenmiyor.
Pre cıktı çıkalı dengemi kaldı gurban olduğum :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
48.Dünyamız bildiğiniz gibi yeni açıldı.Oyunun dengesini bozmamak adına etkinlik bu dünyada aktif olmayacaktır.

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Arkadaşlar etkinlik maalesef üzülerek söylüyorum bu w de olmayacak.Sağlık olsun.
Kimilerinin şansı bu w de kimilerininse şansızlığı.
Her ne kadar etkinliği bekliyor olsamda adil bir yarış için olmamasını doğru buluyorum.Ancak insanları maalesef mesajlarla (bilerek/bilmeyerek) etkinlik geliyor diye yanıltılması hiç mi hiç hoş olmadı.Klanlar ekibinede yakışmadı.Forumda en azından w48 de etkinlik olmayacak yazabilirdi ya da en azından bu dünyada etkinlik geliyor mesajı gelmeyebilirdi...Ben şimdi forumda etkinlik geliyor kısımda bu durumu paylaşıcam sizlerde paylaşın..Bi nebze sesimizi ordan duyuralım.

herkese iyi oyunlar..

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Sayın yetkili bilgilendirme için teşekkür ederiz ancak niçin etkinliğin gelmeyeceği bize ilan tarihinden itibaren bildirilmedi ve neden world 48 e etkinlik geliyor mesajı geldi? Burada oluşması muhtemel maduriyetlerin farkındamısınız acaba veya bunla ilgini bir tasarrufunuz olacak mı? Gerçekten amiyane tabirle çok ama çok büyük bir gol attınız son dakikada.Sizlere yakışmadı....

DeletedUser58398

Ziyaretçi
şu da hoş değil her ne olursa bizden kaynaklı değil denilip geçiliyor...