Yine mi Feryat :)

Konuş dayıları konuş , konuşta utansınlar sana yaptıklarından , ne kadar ayıp , burdan üzüldüm, 17 bin tl harcamıssın , hop feryat çökmüş

GaMeRR

Acemi
..feryat.. Vuslat asla ileriyi göremez. Bir Wuslatlı olarak üzülerek bunu söylemekten utanıyorm ama gerçek bu

dayı sen gerçekten utan vallahi bak
baya baya utan hemde...

burda böle boş boş konuşup bizi karalamaya çalışacağına otur bi düşün ben ne yaptım diye..
en büyük ayıbı sen yaptın bi de utanmadan burda hakıımzdaı konuşuyosun..

seni tebrik ediyorum cemo dayıı

Paratoner41

Kılıç Ustası
abiler kardeşler çocuk böyle kabul edin :D geldi bizimle clasa gitti müt klandan köy alıp bizim savaştığımız klana geçti :D hayır yapıyorsun bari kendin yap bizi de zan altında bırakıyorsun sonra

DeathRoll

Yasaklı
dayı sen gerçekten utan vallahi bak
baya baya utan hemde...

burda böle boş boş konuşup bizi karalamaya çalışacağına otur bi düşün ben ne yaptım diye..
en büyük ayıbı sen yaptın bi de utanmadan burda hakıımzdaı konuşuyosun..

seni tebrik ediyorum cemo dayıı

Cemo dayiyi yedirmeyiz size demeyin oyle dayiya baska baslik acacak simdi

..Shadowlord..

Mızrakçı
Hucum oyuncuları en mantıklısını yapıyor. Bizim klan içi meselelerimizi buraya dökmek için veriyor gazı oyunculara Bu da bir stratejidir. Gayet de mantıklı. Ancak aynılarını kendileri yaptıklarında biz iç meseleleridir diyoruz. Karışmıyoruz. Sonra haliyle bir karşılık veresi geliyor insanın. Çünkü alaylar , tahrikler bitmiyor. Karşılığı aldığınızda yine vuslat suçlu oluyor. Misal dürüstlük timsali diana 64 teki küçük puanlı vuslat oyuncularıma yazıp köylerini salsana kankam yazdığında Truva denemesi sayılmıyor. Ya da başka birinin manevi değerlerimize ettiği küfürler görülmüyor. Adam video çekmiş ben fake atarken, diyor shadow hıle yapıyor. Ama benden daha hızlı fakeyi kendıisi atıyor. Keza arkadaşları da. Çok delikanlıysan onları da çek koy. Dürüstsün ya sen. Oyuncularıma mesaj atıp tahrik etmesi sizce normal. Bizden biri yapınca hemen foruma koşmaca. .Biz şikayet edince bize şerefsiz diyorsunuz hakaret ediyorsunuz. Siz yapınca hucuumm holey oluyor. Siz bizim bir klanımızı elimizden aldığınızda ya da klan ayarlarından oyuncuların askeri bilgilerini ele geçirdiğinizde gülüp eğleniyorsunuz , bizler karşılık verince küfür ediyorsunuz.

Dünyayı kazanmışız kaybetmişiz zerre umurumuzda değil. Zaten 61 de dost insanlar kırıldılar. Kazansan ne kaybetsen ne. Hala fark etmediniz ama hucum bize ne yaptıysa aynısını yapıyoruz. Ödeşmiş olduk. Şu dakikadan sonra yamayın ki yapmayalım. Madem dünyayı 50 gün içinde kapatacaksınız, e burada ne işiniz var. Zaferinizi kutlasanıza.

Dayı sana gelince trole devam :)

DeathRoll

Yasaklı
Ewet arkadaslar yarin saat 12:00 de k54ve k55 sinirinda 1 saatl
Hucum oyuncuları en mantıklısını yapıyor. Bizim klan içi meselelerimizi buraya dökmek için veriyor gazı oyunculara Bu da bir stratejidir. Gayet de mantıklı. Ancak aynılarını kendileri yaptıklarında biz iç meseleleridir diyoruz. Karışmıyoruz. Sonra haliyle bir karşılık veresi geliyor insanın. Çünkü alaylar , tahrikler bitmiyor. Karşılığı aldığınızda yine vuslat suçlu oluyor. Misal dürüstlük timsali diana 64 teki küçük puanlı vuslat oyuncularıma yazıp köylerini salsana kankam yazdığında Truva denemesi sayılmıyor. Ya da başka birinin manevi değerlerimize ettiği küfürler görülmüyor. Adam video çekmiş ben fake atarken, diyor shadow hıle yapıyor. Ama benden daha hızlı fakeyi kendıisi atıyor. Keza arkadaşları da. Çok delikanlıysan onları da çek koy. Dürüstsün ya sen. Oyuncularıma mesaj atıp tahrik etmesi sizce normal. Bizden biri yapınca hemen foruma koşmaca. .Biz şikayet edince bize şerefsiz diyorsunuz hakaret ediyorsunuz. Siz yapınca hucuumm holey oluyor. Siz bizim bir klanımızı elimizden aldığınızda ya da klan ayarlarından oyuncuların askeri bilgilerini ele geçirdiğinizde gülüp eğleniyorsunuz , bizler karşılık verince küfür ediyorsunuz.

Dünyayı kazanmışız kaybetmişiz zerre umurumuzda değil. Zaten 61 de dost insanlar kırıldılar. Kazansan ne kaybetsen ne. Hala fark etmediniz ama hucum bize ne yaptıysa aynısını yapıyoruz. Ödeşmiş olduk. Şu dakikadan sonra yamayın ki yapmayalım. Madem dünyayı 50 gün içinde kapatacaksınız, e burada ne işiniz var. Zaferinizi kutlasanıza.

Dayı sana gelince trole devam :)

daha dun nick degistirerek sahtekarlik yapildi farkindasindir umarim bi gir bunlari bahattin agbi

ebcclub

Acemi
Ewet arkadaslar yarin saat 12:00 de k54ve k55 sinirinda 1 saatl

daha dun nick degistirerek sahtekarlik yapildi farkindasindir umarim bi gir bunlari bahattin agbi

hucum sutten cikmis akkasik hic bisey yapmiyo dogru bu dunyada ne kadar durust efendi saygin kisi varsa hucuma toplanmis ne kadar sahtekar hileci var vuslata toplanmis ne garip dunya demi ;););)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
beyler hucumun yaptıkalarını bi anlatın, tek tek spesifik olun, şu hesabı satın aldı, şuraya truva attı, vs. sonra vuslatın yaptıklarını hucum yazsın. dışardan izleyenler cart curt derken surayı bi coşturalım. bakın en az forum kullanılan w burası. yakışmıyor.