Yine mi Feryat :)

AtAvratSilah

Mızrakçı
Twstats bakınca genelde kendi klanını ve barbarları vura vura aldığını görüyorum vuslattan aldığın 6-7 köy için mi bu kadar tantana şu arkadaşı tebrik edelim kendini tatmin etmeyi seven bir arkadaş çıktı.
sınıra kısa zaman önce geldim ve 40 saatten yeterince köy aldım ve sizlerin cok ordusunu kestim ...ama az kaldı dayanın

bladedogu0

Milis
Ben barbar toplamayı severim pasif toplamayıda severim bunda sıkıntı yok çünkü bunu her klan yapar pasifini eler barbarınıda toplar her klandan örnek verilebilir sizden örnek yine faruk bu konudan ekmek çıkmaz yani

para mezsusındada farukve emininın hesap almak için çabalayıp yolladıgı paralar unutulmamış meyhane yenmişken bu itamlar basit kalıyor bence biryerde bir konu hakkında konuşulurken. Birazda geriye bakmamız gerek

Küçük hesaplara para teklifi eden hucum ve yasal klanlarını da eklemeyi unutmuşsun
Pasif toplarsın paylaşım olur köy köy de sizde adam adam paylaşım haritanı bu kadar multi sokup geliştiren kim olabilir şu klanlarda çoğu kişi de biliyor bunu isim olarak ve k55 içinize şu duruma kadar 400 hesap açılıp barbar bırakan kişiler var bunu da köy avantajına rağmen yapmanız ve temiz oynamayan sizlersiniz gereken cezalar verilince neden diye sorgulamayın çoğu hesabını ceza almış demek ki bu işte bir işler var .

bladedogu0

Milis
sınıra kısa zaman önce geldim ve 40 saatten yeterince köy aldım ve sizlerin cok ordusunu kestim ...ama az kaldı dayanın

Ceza alıp halen konuşuyor musun sen hadi yat dinlen azıcık 40 saatten de bilmem ne halen kendini üstün görmeler filan hadi kardeşim temiz oyununu oyna öyle gel sen gelene kadar alalım tekrar 40 saatten gel bakalım alabilir misin

AtAvratSilah

Mızrakçı
Ceza alıp halen konuşuyor musun sen hadi yat dinlen azıcık 40 saatten de bilmem ne halen kendini üstün görmeler filan hadi kardeşim temiz oyununu oyna öyle gel sen gelene kadar alalım tekrar 40 saatten gel bakalım alabilir misin
ceza mı değil mi daha belli değil baya bi organize çalısmıssınız masallah cok dürüstsünüz benim ceza aldıgımı bile bildigine göre ceza verilmesinde seninde parmağın var

AtAvratSilah

Mızrakçı
10 gün önce vuslatın yarısına fake atmamıyordum cezasından dolayı

DeathRoll

Yasaklı
Ben herhangi birşeyi yalanlamıyorum aksine yapılıyor diyorum yazdığımı anlamanız gerek once herkes yapıyor diyorum buna dizlerde dahılsınız sizlerdende multi atan kişiler var bunlar artık o kadsr normalleşmişken bunlar ustunden siyasete gerek yok diyorum

iNTyCoM*

Mızrakçı
Ben herhangi birşeyi yalanlamıyorum aksine yapılıyor diyorum yazdığımı anlamanız gerek once herkes yapıyor diyorum buna dizlerde dahılsınız sizlerdende multi atan kişiler var bunlar artık o kadsr normalleşmişken bunlar ustunden siyasete gerek yok diyorum
bugünkü kamilerden sonra bi soğuk su içelim seninle :)

Jamiiryuu

Kılıç Ustası
Bu fake attım atamadım diyen arkadaş opta barbar köylerimize bile mis atanlar 600 puanlık barbar dan aldığım köye 5 kami 4 mis içini dolduranlar telefon la arayıp tek opta silecez vuslat ın efsane ölümü yapıyoruz diyenler konuşmayayım diyorum da Truva dışında başarısı olmayanlar daha biz op yapmadık yok yapıyoruz yapacaz diyenler elbet bu para gücü Truva gücü bitecek eee baş başa kalacaz sonra sizi bu truvalar kurtaracak mı ki veya casuslar Moğol olmak isteyenler varmış sanırım olmak isteyenler için kampanyamız vardır bilginize. Truva yapmadan 64 ün ortasındayız daha yeni başlıyoruz. Operasyon yapın bize Kaminiz varsa tabi

bladedogu0

Milis
Bu fake attım atamadım diyen arkadaş opta barbar köylerimize bile mis atanlar 600 puanlık barbar dan aldığım köye 5 kami 4 mis içini dolduranlar telefon la arayıp tek opta silecez vuslat ın efsane ölümü yapıyoruz diyenler konuşmayayım diyorum da Truva dışında başarısı olmayanlar daha biz op yapmadık yok yapıyoruz yapacaz diyenler elbet bu para gücü Truva gücü bitecek eee baş başa kalacaz sonra sizi bu truvalar kurtaracak mı ki veya casuslar Moğol olmak isteyenler varmış sanırım olmak isteyenler için kampanyamız vardır bilginize. Truva yapmadan 64 ün ortasındayız daha yeni başlıyoruz. Operasyon yapın bize Kaminiz varsa tabi

Evet var hatta bugün köyünüz alındı

600 barbarlarınızı set oynayan Moğol söylüyor her an mislenecek ya da köyü yıkılacak diye bu konuşan arkadaşta k64 den barbar almış vuslattan alıp yerleşmeşmiştir saldırı konusunda bir başarısı yoktur oplardan başarısızlık konusunu aldırış etmeyin Truva da biraz alınmış :)

truva öncesi de köy verdiniz bunu görmeyen bölgesel körlük yaşıyordur.