Yine mi Feryat :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Kardesim zekilik bir durum yok bence sen kavramakta zorluk cekiyorsun ben bu olaylari dunya basindan beri soyluyorum kisir dongu bu muhabbetler ama illa israr ediceksen senin gibi bir iq dehasindan ders alabilirim

abi olurda ders almayı başarabilirsen, bana da referans oluver bende ders almak isterim böyle yüksek iq lu insanlardan.

Vaudeville1903

Yasaklı
Esmer Feryat Klanlar tarihin de daha berbat bi rezil oluş olmayabilir..

Eğleneceğim diye çocuk çocuk hareketler yapıp, kendi klanına en büyük kazığı attı :D her fake attığım da boş beleş mesaj atan arkadaşın yokluğunu hissetirmeyecek bi boş beleş arkadaş daha var Allahtan :D

burakaan

Baltacı
NE DİYORSUNUUUUZ KARDEŞİİİİM AYNILARINI HÜCUM YAPMADI MI BUNLAR HÜCUM UN BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRME TAKTİĞİ BUNLAR HÜCUM UN KİRLİ DİPLOMASİLERİ KARDEEŞİM :O

AtAvratSilah

Mızrakçı
şimdi kısaca özet geceyim ilk günlerde zordayız cephemiz cok diye bize diklenenler şimdilerde ses tonunu alçaltmaya ve küçük emrah oynamaya başladı ve harita avantajımızı aldıkca da siz şöylesiniz böylesiniz demeye basladılar ilerleyen günlerde de ailevi sebeplerden diye baslayan ve reelde güzel şeylerden bahsedenler cogalcak gibi görünüyor ... öngörülerimde genelde yanılmam :)
ve yine her zamanki gibi ben size demedim mi?

outblook

Acemi
Senin gibi klanını satan adamlara ne demeli.?
Aynen kanka bana klanımdan çıkın gidin diyen babamdı zaten klanın en başından beri hep savundum bi bildiği vardır dedim bildikleri tek şey emek veren kişilerin köylerine çökmek tamamen puan için oynayan insanlar werfx klanıma geldiği ilk gün kanka burda toplanacak adam çokmuş diyip 2 kişiyi klandan atıp toplayan emeklerine çöken kişide bendim hatta adamlardan hesap bakıcı istiyip köylerini toplayanda bendim en azından ben savaş devam ederken çıktım klandan vuslat savaşı kaybettiğinde değil yanlış kişiye laf atıyorsun bunu gidip esmeray, theobeorn veya yazıra söyle

Tılsım

Acemi
Senin gibi klanını satan adamlara ne demeli.?

Ne yapsın?
''Sen emek veriyorsun, sen emek vermiyorsun toplayın bunun köyleri'' diye milletin emeklerine kendince seviye belirleyenlerle aynı çatı altında mı olsun?
''Baksana puanı yüksek, askeri az olan var mı? Varsa köylerini alalım'' diyenlerle aynı safta mı kalsın?
Sağa başka konuşan, sola başka konuşan insanların fırdöndülüğüne ayak mı uydursun?
Rakip köyleri alamayan, gözlerini kendi klanındaki köylere çevirenlere destek mi versin?
Oyunu eğlenmek için oynuyoruz, kimler nerede eğlenecekse oraya gider.
İş satmaya gelirse, Vuslat'ın satmadığı bir avuç insan kalmıştı derler adama.

theobeorn

Kılıç Ustası
Aynen kanka bana klanımdan çıkın gidin diyen babamdı zaten klanın en başından beri hep savundum bi bildiği vardır dedim bildikleri tek şey emek veren kişilerin köylerine çökmek tamamen puan için oynayan insanlar werfx klanıma geldiği ilk gün kanka burda toplanacak adam çokmuş diyip 2 kişiyi klandan atıp toplayan emeklerine çöken kişide bendim hatta adamlardan hesap bakıcı istiyip köylerini toplayanda bendim en azından ben savaş devam ederken çıktım klandan vuslat savaşı kaybettiğinde değil yanlış kişiye laf atıyorsun bunu gidip esmeray, theobeorn veya yazıra söyle
Hücuma niye geçtiğimi bilmediğin için anca boş konuşup burada post kasarsın

Mavera01

Mızrakçı
Ne emek verdin acaba bana anlatırmısın, 80k bile değildin bu mu ?oyunculuk kesimin bile yoktu, yılbaşı opunda 2 köyüne mis geliyor diye yana,döne bakıcı aramadın mı? Ve en ıcteki köylerine bile tılsımın savunmalarını attırıp oynamak mı?

Mavera01

Mızrakçı
Ne yapsın?
''Sen emek veriyorsun, sen emek vermiyorsun toplayın bunun köyleri'' diye milletin emeklerine kendince seviye belirleyenlerle aynı çatı altında mı olsun?
''Baksana puanı yüksek, askeri az olan var mı? Varsa köylerini alalım'' diyenlerle aynı safta mı kalsın?
Sağa başka konuşan, sola başka konuşan insanların fırdöndülüğüne ayak mı uydursun?
Rakip köyleri alamayan, gözlerini kendi klanındaki köylere çevirenlere destek mi versin?
Oyunu eğlenmek için oynuyoruz, kimler nerede eğlenecekse oraya gider.
İş satmaya gelirse, Vuslat'ın satmadığı bir avuç insan kalmıştı derler adama.
Bana ne emek verdiğini anlatır mısın? Bu oyunda emek vermeyen, aktif olmayan insanlar toplanır? Klanda zaten en çok aktif olmayan insanlar sorun yaratır . Senin gibi...

outblook

Acemi
Ne emek verdin acaba bana anlatırmısın, 80k bile değildin bu mu ?oyunculuk kesimin bile yoktu, yılbaşı opunda 2 köyüne mis geliyor diye yana,döne bakıcı aramadın mı? Ve en ıcteki köylerine bile tılsımın savunmalarını attırıp oynamak mı?

Sen vitaminken ben oyun başı sınırda 200k puandım savaş başladığında yönetici abileriniz tüm savı çektiği için 80k kaldım sonra taşın dediler getirdikleride sınırı kaybetti. Birşey bilmediğin burdan belli benim 15 köyümde sınırdaydı içerde 1 tane bile köyüm yoktu bunu bilmelerine rağmen 1 kere bile destek atmadılar arayı bile kendim atmaya çalıştım savaşa girip ateşi bizim üstümüze attılar geriden bizi izlediler. Klan değiştirdiğimde vuslattan 50 kişi yalvardı feryat şöyle böyle gitme diye kimse o klanda feryatı sevmezken sen abinin peşinden gitmeyi devam et :)

Mavera01

Mızrakçı
Köylerini baka m
Sen vitaminken ben oyun başı sınırda 200k puandım savaş başladığında yönetici abileriniz tüm savı çektiği için 80k kaldım sonra taşın dediler getirdikleride sınırı kaybetti. Birşey bilmediğin burdan belli benim 15 köyümde sınırdaydı içerde 1 tane bile köyüm yoktu bunu bilmelerine rağmen 1 kere bile destek atmadılar arayı bile kendim atmaya çalıştım savaşa girip ateşi bizim üstümüze attılar geriden bizi izlediler. Klan değiştirdiğimde vuslattan 50 kişi yalvardı feryat şöyle böyle gitme diye kimse o klanda feryatı sevmezken sen abinin peşinden gitmeyi devam et :)
Görende seni oyuncu sanacak, neyin sınırı,neyin aktifliği köylerini kendin vermedin mi? bakamıyorum diye. Yılbaşı günü 2 köyüne mis geliyordu yana döne bakıcı aramadın mı? madem klanı beğenmiyordun neden efendi gibi oyununu oynamadın ? klanda yönetici idin asker bilgilerini paylaşmak sonra köylerini rakibe peşkeş çekmek, klandaki herkesin yetkilerini alıp klanını karalamaya çalışmak ...