Yine mi Feryat :)

orhan kağan

Acemi
w7de vuslat efsanesine şahit olmuş biriyim.

Sonra da bir kaç dünyada feryat isimli arkadaşın koca vuslat klanını bir kaç defa maskara etmesine şahit olmuş biriyim.

Sadece oynadığı dünyaları kaybettiği için koca klanı maskara etti demek saçma olur tabi.

Benim gerekçelerim başka. Uzun uzadıya yazmaya zaten gerek yok.

İşin benim anlamadığım kısmı ise içerisinde gerçekten iyi oyuncuları barındıran bu ekibin nasıl bu ergeni kendine lider seçtiğidir.

Klavuzu karga olanın hesabı...

Bol şans herkese.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ne anlatmak istedin reis tüm cümleleri yarıda bıraktın gittin resmen

Seyanora123

Hafif Atlı

Sonra da bir kaç dünyada feryat isimli arkadaşın koca vuslat klanını bir kaç defa maskara etmesine şahit olmuş biriyim.

Sadece oynadığı dünyaları kaybettiği için koca klanı maskara etti demek saçma olur tabi.

İşin benim anlamadığım kısmı ise içerisinde gerçekten iyi oyuncuları barındıran bu ekibin nasıl bu ergeni kendine lider seçtiğidir.

Bol şans herkese.

+1 :D

bladedogu0

Milis

Bol şans herkese.

Ucu açık yazılar ile yapmak istediğini bir çok kişi farklı düşünceler içerisini girerek algı yapabilir sen bir kişinin peşinden koşan ekip mi sanıyorsun yoksa vuslat için oynayanları mı görmüyorsun neyse ki kaçamak cevaplara gerek yok sen o klanda bulunanları zan altında bırakıp bildiğin küfür ediyorsun.

Er meydanında iş yapamayanlar böyle klavye üzerinde havlamaya başlar. Cümleyi yarıda bırakmakla olmaz tamamlayacaksın.

Deleted User - 848893772

Ziyaretçi
Cidden mevzu nedir ? Böyle ''çamur at izi kalsın'' gibi olmus biraz.

Biz alıştık bunlara ekipçe. Her girdiğimiz dünyaya gelir böyle yazılar yazıp karalamaya çalışırlar. Dünyayı kazandığımızda haksızlıklarla kazandılar derler,kaybetsek maskara oldular derler. Bilmezler ama her dünyayı kazanamazsın. Boş bir gönderi,açan da öyleee yazdıkları da.