Yilin son Operasyon Raporlari

DieMaN78

Baltacı
Raporlar çok güzel tebrikler :)

Pre konusundada adamın parası varsa harcar onun bileceği şey paran yoksada presiz oynarsın kimsenin kimseye karışıp laf etmeye hakkı yok her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır sonuçta :)

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Demek ki savas istatistiklerindeki 20 koyun 12 sini siz aldiniz :) Soylemesi ayip bizde 31 koy almisiz toplamda. Bunlarin sirf 4 unu ben aldim. Onun disinda 27 koy daha alinmis sizde :)

Kim bizden köy almnış 0a karşı gidiyoruz sen neyin kafasındasın :D

DeletedUser46360

Ziyaretçi
Kim bizden köy almnış 0a karşı gidiyoruz sen neyin kafasındasın :D

Adamda zaten sizde köy alınmış derken sizin oyuncularınız köy almış demiş, köy kaybetmişsiniz dememiş dikkatli oku bence :)

Raporlar güzel tebrikler

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Adamda zaten sizde köy alınmış derken sizin oyuncularınız köy almış demiş, köy kaybetmişsiniz dememiş dikkatli oku bence :)

Raporlar güzel tebrikler

Sen bidaha oku :D

biz 31 köy aldık 4ünü ben aldım diğerleri de 27 köy almış sizde(n) diyor.

DeletedUser46360

Ziyaretçi
sen diyince 3 4 kere daha okudum ben yine senin anladığın gibi anlamadım :D
hala haklıyım bence :)

saat çok mu geç oldu ne yatayım ben :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Erdeme ben seni bizim dusman zannettim kusura bakma :) Ben savasta olduklarimizdan bahsetmistim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kaliteli oyuncuların raporları bile farklı oluyor tebrikler :)

DeletedUser36382

Ziyaretçi
Duygu somurusu yapan arkadaslar, kimsenin cebi sizleri ilgilendirmez. Ister pre ile koy buyutur, ister tombala dondurur. Adam keyf yapiyor, size ne bize ne :) Rapor koyun rapor. :p

DeletedUser46119

Ziyaretçi
raporlar güzel tebrik ederim o fakeleri nasıl yedim ona yanıyorum beleşe bir köy verdik bu yüzden feneri senin saldırdığın köye koymuştum :=)

DeletedUser21797

Ziyaretçi
evet arkadas bende konuyu baska bır acıdan ele alayım forumda nıye ayrı olarak ozel baslık acılmıs zaten savas raporları bolumu var orda acabılırsınız bız acsak ya konu kapanır ya da sılınır.....

DeletedUser21797

Ziyaretçi
way arkadas gecesınde dedım adamlar sabahında konuyu tasımıs :D