YESILCAM VS REIS

ICARUS*

Yasaklı
Raporlandi :)
Ya sen bu mesaj metnini TIPIS TIPIS degistireceksin, ya klanlar moderasyon ekibi silecek seni SUSTURACAK. Ya da bisey olmayacak. Bakacaaaazzzz. Ondan sonra konusacagim sana Ibb baskaninin soyledigi gibi; "basITlik" yapma kosede bekle siran gelsin :)
Pale,
Senin olduğun klanda senden daha çok tanıdığım var.
Sadece klan yöneticinle 2 dünya kapattık.
Sen bana sıra getirecek kalibrede değilsi, baban gelsin.

Stratejist-

Yasaklı
Ooo hamle lobi calismalarina baslamis. Yakinda Reis ailemize gelerek sizi de aramizda gormek isteriz demenin yollarini yapiyor.

Ne oldu yargi bizimle savasmayi durdurdu diye ne seni bu kadar sinirlendirdi? :) bizi daha cok ciddiye almiyor gibisiniz. Bizi boyle basit cumlelerle kiskirtip cepte goruyor gibisiniz de, yemezler. Burasi Kuzey.. iklimi sert... burada verilen sozler sicak iklim beldelerine gore hemen degismez genc. Ona gore...

Biz sizlerin aksine sözümüzden caymayız.

REİS bizim düşmanımız. Öylede kalacak. Günün birinde rakip pakt üstün gelirse, o dönem reisin önünü açacak hamleler yaparız diyorum. Bu bu w deki yargı hariç her klan için geçerlidir. Kimse bizi öyle tek basına bırak bu gücünüzle bile toplayamazsınız. Ama oyun işte herkesin real hayatı var. Yaz gelio bilmem ne olurda salmayı düşünürsek YARGI hariç herkesin önünü açabiliriz. Demek istediğim bu.

şimdi uza.

coldlife

Acemi
Biz sizlerin aksine sözümüzden caymayız.

REİS bizim düşmanımız. Öylede kalacak. Günün birinde rakip pakt üstün gelirse, o dönem reisin önünü açacak hamleler yaparız diyorum. Bu bu w deki yargı hariç her klan için geçerlidir. Kimse bizi öyle tek basına bırak bu gücünüzle bile toplayamazsınız. Ama oyun işte herkesin real hayatı var. Yaz gelio bilmem ne olurda salmayı düşünürsek YARGI hariç herkesin önünü açabiliriz. Demek istediğim bu.

şimdi uza.
Bu benim isime gelir Reis in onunu acmak zorunda kalacaksiniz zaten :) REIS lerde VURUR.

Seni bir daha uyarmayacagim, uza vs. seklinde konusacagin son kisi hatta konusamayacagin kisiyim kendine gel bu konuda uyarmayayim seni bir daha. Edebinle cumle kurup yazmaya devam edeceksen edersin eger o kadar kelime haznen yoksa bulasma buralara...

coldlife

Acemi
Raporlandi :)
Ya sen bu mesaj metnini TIPIS TIPIS degistireceksin, ya klanlar moderasyon ekibi silecek seni SUSTURACAK. Ya da bisey olmayacak. Bakacaaaazzzz. Ondan sonra konusacagim sana Ibb baskaninin soyledigi gibi; "basITlik" yapma kosede bekle siran gelsin :)
Boyle yola geleceksin... Simdi biraz sessizligin tadini cikart edebinle cumle kurman gerektigini idrak et.

Umarim dondugunde cumle kurabilecek kelime hazneni sende genisletmis olursun.

Bu foruma bakan popeye ve diger modlara cidden olaylara bakis acisi ve yaklasimlari sebebiyle tesekkur ederim. Gecenlerde ihtar bile gonderdiler cok hosuma gitti :)

Bu benim isime gelir Reis in onunu acmak zorunda kalacaksiniz zaten :) REIS lerde VURUR.

Seni bir daha uyarmayacagim, uza vs. seklinde konusacagin son kisi hatta konusamayacagin kisiyim kendine gel bu konuda uyarmayayim seni bir daha. Edebinle cumle kurup yazmaya devam edeceksen edersin eger o kadar kelime haznen yoksa bulasma buralara...
Buna cevap vermeye calismayin OLUR OLUR YERIZ bu

Boyle yola geleceksin... Simdi biraz sessizligin tadini cikart edebinle cumle kurman gerektigini idrak et.

Umarim dondugunde cumle kurabilecek kelime hazneni sende genisletmis olursun.

Bu foruma bakan popeye ve diger modlara cidden olaylara bakis acisi ve yaklasimlari sebebiyle tesekkur ederim. Gecenlerde ihtar bile gonderdiler cok hosuma gitti :)
@ICARUS* sey dedi OLUR OLUR YERIZ.

CrXeoN

Acemi
hepsine oyunu ögreticez. Bu oyunda başkalarına güvenerek değill kendine güvenerek oynamak nedir hepsine öğreticez.

Bu anlamda da hayal kırıklığına uğradığım tek klan w ye bizim gibi w ye tek giren, diplomasisi olmayan yargıdır. Sonralar w kapatma aşkına o diplomasiye sarılıp nasılda bu w yi oynuyamaya girdiler ya, hamle diyorum ağır favori biz düşeriz ayamız tökezler ama o yargı bakalım w kapatabiliyormu finalde o kadar oyuncumuz köyümüz var bakalım biz her zaman pazarlık yapan taraf olabiliyozmu olamıyormuyuz düşsek bile görücez..

Siz daha bazı şeyleri öğrenememişssiniz.
Lafa gelince şöyle tribün böyle mahalle adamısınız.
Ama en çok, ennnn çok ben gülücem en çokda bu memnun edicek beni sizin aylarca forumda laf ebeliği yaptığınız klanla savaşa öpüüşüp barıştığınız gibi tekrar savaşa girdiğinizde. Bakın en çok ben gülücem. Tekrar ediyorum. Ağır dalgalar geçecem. Size dicem günaydın. :)

Oyunu bilmiyorsunuz. oyun dinamiklerini bilmiyorsunuz. İnsan pskolojisini bilmiyorsunuz.
MASA-REİS-REQ-YEŞİLÇAM-SİYAH hepsi sizden daha çok kapamaya aday. Birgün hepiniz ya onların koynuna gireceksiniz ya da biz sizi 84 e gömücez.
Görücez.

İnsan oğluna değil, kendinize güvenmeyi öğreneceksiniz. Öğrenmeden de biz şöyleyiz böyleyiz demeyeceksiniz.

“İsteklerimiz öyle çatışır ki kaderimizle. Bütün kurduklarımız yıkılır gider. Düşünceler bizim, olaylar bizim değiller. Sen yine bir daha evlenmeyeceğine inan, İnancın değişir kocan öldüğü zaman.” (Hamlet/ Shakespeare)

unutma, bu sadece bir oyun, bu kadar hırs yapmaya lüzum yok;)

“İsteklerimiz öyle çatışır ki kaderimizle. Bütün kurduklarımız yıkılır gider. Düşünceler bizim, olaylar bizim değiller. Sen yine bir daha evlenmeyeceğine inan, İnancın değişir kocan öldüğü zaman.” (Hamlet/ Shakespeare)

unutma, bu sadece bir oyun, bu kadar hırs yapmaya lüzum yok;)
Knk derin girmissin hamleti okuyamadim ama okurum bir ara
Bence Enesin hirs yaptigi falan yok fitrati boyle onun icin biz gidip HAMLEDE oynamak istemedik zaten ama kadere bak kimler kimlerle beraber