Yenilenen Kule Savaşları Hakkında Görüşleriniz!

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Etkinlik hakkındaki fikirlerinizi bu başlık altından bizimle paylaşabilirsiniz.​

DeletedUser68183

Ziyaretçi
Envantere gelecek yeni hediyeler beni heyecanlandırıyor :))

DeletedUser46644

Ziyaretçi
Keşke yeni gelen özellikleride açıklasanız hala etkinlik ilk çıktığında yayınlanan görseller ve video ile tanıtım yapılıyor ticket açtım ama dönüş olmadı bu kadar köklü bir oyunda etkinlik yapılıyor ve özen sıfır

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Etkinlik içerini okudum maximum karmaşıklıkla anlatılmış. Daha yalın anlatımı yok mu hiç birşey anlaşılmıyor yazdıklarınızdan. Aşırı terim kullanmışsınız.
Eminim benim gibi kafası karışacak arkadaşlar da vardır.

rascal125

Ağır Atlı
ben vuruyorum alaylar dikiş atıyor (1) millet vuruyor alaylar toprak atıyor (4)

Deleted User - 5103450

Ziyaretçi
Tek başına ne kadar uğraşsan da takım arkadaşların çöp ise getirisi olmayan bir etkinlik :)

hocam şu etkinliğe allah rızası için takım sohbeti getirin, ben adamalara ışık yakıyorum savunmuyorlar, pat düşüyor elimde kule, yada saldırmıyorlar, koordinasyon olmazsa rastgele basan kazanıyor ya saçmalık bu

beykoz61

Ağır Atlı
sektörlerin puanlama sistemi neden değişti hadi değişti neden son 25 saatte değişti değişiklik bizim için güzel fakat etkinliğin bitmesine 1 gün kala yapılmış bu haksızlık değilmi aradaki farkın oyunculara verilmesi gerekiyor

Seyanora123

Hafif Atlı
sektörlerin puanlama sistemi neden değişti hadi değişti neden son 25 saatte değişti değişiklik bizim için güzel fakat etkinliğin bitmesine 1 gün kala yapılmış bu haksızlık değilmi aradaki farkın oyunculara verilmesi gerekiyor
bu etkinlik her geldiğinde öyle oldu son günlerde verilen şan katlanıyor