Yeni Version 7.3 Hakkında bilgilendirme

• Konuyu başlatan DeletedUser22909
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser22909

Ziyaretçi
Versiyon 7.3

Özellikler, Geliştirmeler ve Değişiklikler

Hesap Yöneticisi ve Çiftlik Asistanı

-Karışıklıkları ve sıkıntıları önlemek için Hesap Yöneticisini kullandıktan sonra Genel Bakış menüsüne tıklandığında sistem artık sizi otomatik olarak Hesap Yöneticisine yönlendirmez. Bunun yerine Genel Bakış menüsüne Ana Menü bölümünde özel bir yer verilmiştir.

-Çiftlik Asistanı Hesap Yöneticisinden ayrı olarak satın alınabilir ama hala Hesap Yöneticisi paketinin içinde de yer almaktadır. Çiftlik Asistanı Ana Menüde ayrı bir bölümde yer almaktadır. “C” tuşu, köy bilgilerini almak için çok sayıda casus gerektiren dünyalar için özel olarak modifiye edilmiştir.

-İnşa emirlerinin yanısıra mevcut şablonlarının iptali için Köy Yöneticisi açılır menüsüne yeni bir seçenek yerleştirilmiştir.

-Hesap Yöneticisi genel bakışındaki Uyarılar ve Tavsiyeler artık sadece ilgili bilgiler gösterecektir. Eğer çiftlik doldu diye bir uyarı alır ve yeni bir kademe inşası için emir verirseniz, dolu çiftlik kapasitesi ile ilgili uyarı bir sonraki güncelleme sırasında kaybolacaktır. Bu güncelleme saatlik olarak yapılır.

Çiftlik Asistanı hakkında daha detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

İçtima Meydanı

-Birlikleri Çağır adında yeni bir özellik eklenmiştir. Bu özellik sizin birliklerinizi diğer köylerden çekip mevcut köyünüzü desteklemenizi sağlar.

-Hareket halinde olan birlikler ile ilgili bilgi tablosu eklenmiştir

Market

-Kaynakları Çağır adında yeni bir özellik eklenmiştir. Bu özellik başka köylerden o anki köyünüze hammadde aktarımı talep etmenizi sağlar.

Raporlar

-Bütün birliklerinizin öldüğü ama binaya zarar vermeyi başardığınız saldırıların raporlarına yeni bir işaret eklenmiştir. ()

-Sadece belirli türdeki raporların iletilmesini sağlayan yeni bir özellik eklenmiştir.

-Yönlendirilen Raporları Kabut Et başlıklı raporlarda artık göndericinin kullanıcı adı ve gönderilen yorumun ilk 30 karakteri bulunacak.

-Savunma raporları genel bakışındaki Bu kategorideki tüm raporları sil seçeneği artık sadece Kendi köylerine yapılan saldırılar ve Desteklenen köylere yapılan saldırılar seçeneklerinden seçilenleri siler.

Kullanım Kolaylığı

-Gözden kaybolan bildirimler daha önceden onay gerektiren bir çok yere eklenmiştir. Şimdilik bu özelliğin en iyi şekilde kullanılacağı tüm yerleri tam olarak bulamadığımızdan eminiz ve sizin geri bildirimlerinizi bekliyoruz.

-Genel bakış: Emirler artık Emirler genel bakışından iptal edilebilir

-Klan üye listesi: Klan üyelerini listenin en üstünde verilen İsim , Sıra, Puan ve Köyler gibi değişik özelliklere göre tıklayarak sıralayabilirsiniz.

-Köy genel bakışı: Kendi çaylak korumanızın ne zaman kalktığına dair bilgi eklenmiştir.

-Grup seçimleri: Tutarlılık gereksinimi nedeniyle hepsi alfabetik sıraya gore düzenlenecektir.

Görüntülenen Bilgiler

-Şöhretler Listesi: Bir önceki günün günlük ödüllerini kazananları gösteriyor.

-Ödül sıralaması: Oyuncuların klan isimleri eklenmiştir.

-Harita açılır menüsü artık en son güncellenen bilgileri gösteriyor.

Diğerleri

-Ödüller: Kendi kendini ele geçirme ya da kendi kendine saldırı ödülleri artık kazanılan ödüllerden sayılmayacak.

-Toplu üretim: Sonuç ekranını geçmek için yeni bir seçenek eklenmiştir.

-Ayarlar: V4.0 grafik ayarı kaldırılmıştır.

-Savaş ilanları: BB kodları artık çalışmaktadır.

-Toplu iretim: Tanımlar güncellenmiştir.

-Oyuncu Profili: Yüklenme zamanını geliştirmek için oyuncu profilinde görünen köy sayısı sınırlandırılmıştır. Yine de tam liste görülebilir.

-Birim Bilgi Açılır Menüleri (Ahır / Kışla): Birim resmi eklenmiştir. Büyük birim resimleri üretim binalarından kaldırılmıştır.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
açıklamalar için teşekkürler hesap yöneticisini çözeceğim diye canım çıktı siz buraya yazmadan :D

yalnız şu C tuşu olayını anlayamadım biri daha iyi açıklarsa sevinirim..

birde
-Klan üye listesi: Klan üyelerini listenin en üstünde verilen İsim , Sıra, Puan ve Köyler gibi değişik özelliklere göre tıklayarak sıralayabilirsiniz.

puanla sıra zaten aynı hesaba çıkıyor oraı mantıksız olmuş..

DeletedUser

Ziyaretçi
Çiftlik yöneticisinde C planında asker gönderilirken;

mesela ben a köyümden gönderdiğim rapor var. C planına tıkladıgımda sadece a köyümden asker gönderse daha güzel olur. şu haliyle ben a köyümden yagmaya asker gönderdim. rapor gelmiş. fakat ben b köyümde iken çiftlik yöneticisine giriyorum. C planına tıkladıgımda o rapordakine, b köyümden asker gönderiyor. yani bunu köy köy ayırması daha iyi olacaktır.

birde planda asker gönderildikten sonra o rapor; o plan sayfasından silinirsa karısıklık engellenmiş olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
birlik yöneticisinde şablon oluşturamadık .o nedenle asker üretimi gerçekleşmiyor. bu özelligin çalıştıgından eminmisiniz.duyurmadan önce bir çalışma yaptınızmı?