Yeni Rakı

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57249

Ziyaretçi
arkadaşlar her şey iyi yonetici arkadaş olarak ekli ordan sizin oyuna grmediğiniz anı kolluyor siz oyunda yokken klandan atıp koyunuzu alıyor ve bunu da diğer yonetici ve kurucular destekliyor boyle vbir klan kimseye girmesini tavsiye etmem girdiysenizde bir an once başka bir klana geçin . benim başıma geldi sizinde gelmesin boylelerine prim vermeyelim.

Bende rakiyla basladim ama aktif olamadim ,atip yagma yapmislar. Geregide budur zaten aktif olmayan pasifler atilir toplanir-yagma yapilir :) basarilar Raki klanlarina.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Bende rakiyla basladim ama aktif olamadim ,atip yagma yapmislar. Geregide budur zaten aktif olmayan pasifler atilir toplanir-yagma yapilir :) basarilar Raki klanlarina.

aynen ellerimle attım valla ^^ köyün alacak kıvamda değildi yoksa alırdıkta belki ilerleyen zamanlarda alabiliriz belli olmaz :p ama chora nın köyünü kafasına vura vura çatur çutur aldık offf <3

DeletedUser45265

Ziyaretçi
başka alıncak köy var mı bana da aldır bi tane :D ama önce hesap bulman lazım bana tt2

DeletedUser56305

Ziyaretçi
aynen ellerimle attım valla ^^ köyün alacak kıvamda değildi yoksa alırdıkta belki ilerleyen zamanlarda alabiliriz belli olmaz :p ama chora nın köyünü kafasına vura vura çatur çutur aldık offf <3
ben gelip geri alana kadar bekle bakalım .

DeletedUser57249

Ziyaretçi

Ismail w30dan firsat bulamadim valla. Gözlem icin gelmistim birazda ama classic ağır emek istiyor.Zaten atmasan gelistirir size birakirdim alin diye :)

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Ismail w30dan firsat bulamadim valla. Gözlem icin gelmistim birazda ama classic ağır emek istiyor.Zaten atmasan gelistirir size birakirdim alin diye :)

tüh fırsatı kaçırdık gördün mü :p

sadece şunu yapacak bile bir sürü arkadaşımız var aslıdna bizim gerçekten yani hiç yoktan ben kendime bi 10 tane çıkartırım ama zevk almam o zaman :D

yani senin köyüne kalmamıştık chora....

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Adam forumu yıktı ismail bidaha 2 kere düşün birini atip toplarken :D. Setakanla w30 pudingde beraberdik pre kasiyodu. Sonra oynicaklar ayrildi felan,Onun köyü aldiryodum bi arkadaşa. Mis gelirken setakan benim baska bir arkadasa mesaj atmis şu dk. De mis geliyor arkasina mis at diye,cok uyanik ha giderayak karisti ortaligi :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Adam forumu yıktı ismail bidaha 2 kere düşün birini atip toplarken :D. Setakanla w30 pudingde beraberdik pre kasiyodu. Sonra oynicaklar ayrildi felan,Onun köyü aldiryodum bi arkadaşa. Mis gelirken setakan benim baska bir arkadasa mesaj atmis şu dk. De mis geliyor arkasina mis at diye,cok uyanik ha giderayak karisti ortaligi :D

ahahahahahaha yaparrrrrr simdide benim üstüme saldı ateşi çekildi köşesinden kahkaha tıyor :D aslkgnaşskgmsfd

DeletedUser56305

Ziyaretçi
Ulan ismail sucsuz adami konusmalarinla ceza evjne goturursun kendimden be auphe etmeye basladim acaba benmi hataliyim adamlar iuilik olsun diye atip almislar demeye baslicam nerdeyse :)

Setekan benim koyumemi kalicakmis klanin ortasindaymis ne isine yaricakmis peh peh yorumlara bak sanki buyuk ouuncu cuneyt arkin dalicak pusulanin ortasina da ordan koy istiyo :) sapsik velet.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser53916

Ziyaretçi
hobaaaa ismail ceza yemiş. ceza yedirenler düşünsün şimdi başınıza büyük bela aldınız