Yeni Rakı

• Konuyu başlatan DeletedUser55647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
bu ne la bizim başlık yerlerde sürünüyor up up up asklgnmaşklfgasf

DeletedUser56305

Ziyaretçi
arkadaşlar her şey iyi yonetici arkadaş olarak ekli ordan sizin oyuna grmediğiniz anı kolluyor siz oyunda yokken klandan atıp koyunuzu alıyor ve bunu da diğer yonetici ve kurucular destekliyor boyle vbir klan kimseye girmesini tavsiye etmem girdiysenizde bir an once başka bir klana geçin . benim başıma geldi sizinde gelmesin boylelerine prim vermeyelim.

DeletedUser55647

Ziyaretçi
arkadaşlar her şey iyi yonetici arkadaş olarak ekli ordan sizin oyuna grmediğiniz anı kolluyor siz oyunda yokken klandan atıp koyunuzu alıyor ve bunu da diğer yonetici ve kurucular destekliyor boyle vbir klan kimseye girmesini tavsiye etmem girdiysenizde bir an once başka bir klana geçin . benim başıma geldi sizinde gelmesin boylelerine prim vermeyelim.

aynen öyle resmi duyurudur arkadaşlar çatur çutur köy topluyoruz o yüzden kesim puanımız var o yüzden en fazla 3 köyümüz var teşekkürler...

WhiteCr0w

Kılıç Ustası
Geçen gün ben de bu klana girdim. Ama oynanan oyunları farkedip erken davranarak kendim çıktım yoksa atıp toplıcaklardı beni de. Çok korktum hüsnü köyümü alacaklar diye çok korktum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Geçen gün ben de bu klana girdim. Ama oynanan oyunları farkedip erken davranarak kendim çıktım yoksa atıp toplıcaklardı beni de. Çok korktum hüsnü köyümü alacaklar diye çok korktum.

Erken davrandın elimiz den son anda kaçtın :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
geçti aşkım geçti arkadaşın hesabından atmıştım mesajı benim atakan