Yeni premium fiyatları

Londoneye 41

Baltacı
40 kişi birleşip devre mülk alın daha iyi :D ayda 7 şer gün kalırsınız hemde yarınlar için yatırım olur

DeletedUser54248

Ziyaretçi
%96,4'lük bir zam fazla olmuş gibi dolar kendini düzeltme yaparak kademeli olarak zaten iniyor. Bu zamın içinde vergilerde var tabikide yeni yıldan dolayı oda etkili olmuş olabilir. Şahsi görüşümü makul olarak %50 zam kabul edilebilir. Ümit ediyorum kısa zaman içinde indirim olur ;)

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Çok güzel adım
@Mr.Storm
@Strafe
@Mayis
Sadece ufak bir hata yapmışsınız güzel adım dedim ama %100 zam cidden az %400 zam daha güzel olurdu böylelikle kimse premium almazdı şartlar eşitlenirdi.

İnsanların bir süre hırslarına yenik düşmeden premium alimini durdurması gerek. Biz varsak bu oyunlar var, yoksak yok. 2 dünya kimse premium almasın hemen yukarıdan birileri storm a yazacaktır “la noluyo, ne bu ciro, n’aptınız bizim sağılacak koyunlara ...” diye. İşte o zaman fiyatlar mecburen düşecek. Şurda toplasan kaç kişiyiz oyunu oynayan ! Çok mu zor tepki koymak ? Bunu yapmalıyız çünkü; %96 lik zam insanları keriz yerine koymaktir. Bugün biz tepki göstermezsek şu an %96 zam yapan seneye %130 zam yapar nasılsa bunlar zaten ses çıkarmıyor diye. Almayın abi.

DeletedUser67878

Ziyaretçi
İnsanların bir süre hırslarına yenik düşmeden premium alimini durdurması gerek. Biz varsak bu oyunlar var, yoksak yok. 2 dünya kimse premium almasın hemen yukarıdan birileri storm a yazacaktır “la noluyo, ne bu ciro, n’aptınız bizim sağılacak koyunlara ...” diye. İşte o zaman fiyatlar mecburen düşecek. Şurda toplasan kaç kişiyiz oyunu oynayan ! Çok mu zor tepki koymak ? Bunu yapmalıyız çünkü; %96 lik zam insanları keriz yerine koymaktir. Bugün biz tepki göstermezsek şu an %96 zam yapan seneye %130 zam yapar nasılsa bunlar zaten ses çıkarmıyor diye. Almayın abi.

:D burayı klanlar oynayan kaç kişi takip ediyor dünyaya bak 10000 den fazla hesap var :)

OmrFrka

Milis
ah be cüneyt çakır münih-madrid maçında vermedin marcelonun eline çarpan penaltıyı,şimdi almanlar kızdı %100 zam vurdular preye gördünmü