Yeni Oyun Sonu : Aydınlık Çağı Hakkındaki Düşünceleriniz

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yabancı Server oynadım
Yeni silah ve ekstra özellik veriyor mu her seviyede..

DeletedUser61081

Ziyaretçi
" Üniversitede yeterli hammadde depolandığında, "Yükselt" butonuna basarak seviyesini yükseltebilirsiniz. "

yeterli hammadde her seviyede ne kadar ? 2 milyar hammadde mi ?

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yabancı Server de iki milyar. Görmüştüm.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Üniversiteyi yükseltmek için, siz ve klanınız köye hammadde göndermelisiniz. Üniversitede yeterli hammadde depolandığında, "Yükselt" butonuna basarak seviyesini yükseltebilirsiniz. Üniversite köyünde 2.000.000.000 hammadde depolanabildiğinden, hammadde paketlerini kullanmanın bir etkisi olmaz.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yani iki milyar depo üniversite bosuna yapmadılar. Herşey gec diger klanların üniversite almak imkansız kırk saat mis mesafesi var
Dünyada üc klan aynı anda kapatmaya gidebilir...

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Yani iki milyar depo üniversite bosuna yapmadılar. Herşey gec diger klanların üniversite almak imkansız kırk saat mis mesafesi var
Dünyada üc klan aynı anda kapatmaya gidebilir...

Bari klan üye sayısını arttırsalardı.

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Ya okçu var,klan limiti 30,şövalye yetenek setleri diyo beceri değil.Yetenek setleri ne oluyo eskisi gibi fener felan mı ?

Ya hepsini geçtim kardeşim terör örgütümüyüz biz okullara neden saldıralım ? Vuslat c12'ye kaldı gibi :(

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Gelin şu üniversiteyi kaldırın üye limitini de 50-55 yapın sulf olak ?

DeletedUser69458

Ziyaretçi
Arkadaşlar yabancı serverde uzun bir süre bulundum. Üniversite formatını sizin aklınızı kurcalamadan, birkac kelime ile özetlemeye çalışayım.

Üniversite köylerini birer kale olarak düşünün. Bu kalelerden dünyanın her bir köşesine birer adet yerleştirilecek. O kaleleri fethedip, kalelerin korunması sağlanacak. Kaleyi fetheden klan, o köyü savunacak. Zaten storm detaylica aktarmış. Ben üniversite formatının türk serverine ayrı bir soluk getireceği kanısındayım.

Klan üye sayısının 30 limitinde olması da hammadde sıkıntısının çekilmesine vesile olarak dünya sonunun geciktirmesini sağlamak.

Kıtayı kapatana kadar saldırı oynayıp ve bir üniversite köyüne sahip olduktan savunma ağırlıklı oynayıp sınırları sağlama alıp Üniversiteye yüklenip dünyayı cok rahat kapatabiliyorsun

Edit-997395

Yasaklı
Kıtayı kapatana kadar saldırı oynayıp ve bir üniversite köyüne sahip olduktan savunma ağırlıklı oynayıp sınırları sağlama alıp Üniversiteye yüklenip dünyayı cok rahat kapatabiliyorsun

Bu üniversitede hangi bölümler var canım ona göre tercih yapıcam :D Okuduktan sonra açıkta kalacak olursam okumam :D

DeletedUser45953

Ziyaretçi
o iş öyle kolay olmuyor ..
her kıta aynısı yaparsa...ilk ünv 30 seviye getiren klan kazanır ..klan puanı önemsiz .strateji cok iyi yapacaksın .her klan kıtasında büyük savaşlar verecek sen rahat rahat üniversiteni geliştirecek hesapı korucaksın birde ünv alan oyuncu sıfırlanırsa aynı sorun yaşıyorsun kaybediyorsun üniversite birde 2 basamak geri gidiyor
2 milyar ham veriyorsun 1 seviye artırmak icin üzerine 2 seviye azalıyor olmadı ünv saldırıp yıkıyorlar..savunma yoksa ooo hammade toplayacaksın 30 kisi durmadan hammade atacak falan bunlar gercekten üstün başarı gerekiyor bu dunya kapatmak ..türkiye serverler karmaşa kavga oldugu sürece kimse kolay kolay üniversite odaklı oynamaz direk yüksek köy alalım cok köy olsun cok kıtam olsun derler...

30 kisi 2 milyar ham saglayana kadar klanda kalacak bagıs gibi cıkarsa seviye atlamadan o hammadeler yalan olacak :)

ByRevolution

Yasaklı
Normal şartlarda dünya nasıl kapanıyorsa tek klan yada anlaşma gereği 2-3 klan
O şekilde dünya biter sonrasına üniversite köyleri anca biter.
Savaşlar esnasında sanmıyorum bir üniversitenin hem korunup hem son seviye olmasını..
Belki tüm köyler 12k olduktan sonra olabilir..

62kerbela62

Mızrakçı
Baska bir oyunun oyun mekanigini buraya uyarlamislar travian da ayni olay var dunya harikasi kurunca oyun bitiyor fakat orada dunya harikasini ele gecirme sadece maden ile degil asker de yollaman lazim :) dunya harikasini hem yukselticeksin hemde askerinle savunacaksin ve sanirim geri sayim modeli de icinde olucak anlasilan