Yeni *** korumasi hakkinda

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Şimdi bu yeni *** korumasında ben robot değilim kısmına tik attıktan sonra bazen fotolar geliyor. Bu fotolarda gördüğüm 2 sıkıntı var.

1. si Türkçe değil. Ha üst düzey bir ingilizce istemiyor ama, bodies of water such as lake or ocean tarzı şeyler okudum. Çok saçma geldi. Madem *** korumasını değiştireceksiniz Türkçe yapın. Türkiye serverında oynuyoruz sonuç olarak. Herkes ingilizce bilmek zorunda değil.

2. si bu ikinci çıkan kısımda az önce takıldı bende. Tıkladığım resimler sürekli kayboluyor. Birden fazla doğrulama yapmanız gerekiyor diyor. Kanser oldum. Belki 20 30 kere tıkladım. Farklı farklı resimler aynı sorun. Sonunda kapattım oyunu. Çünkü ekranın tam orta yerinde ve gitmiyor da.

Bunlara bir çözüm bulunmasını öneriyorum. Ya da eski sisteme geri dönülsün. Ordu vs atacağım zaman böyle bişey çıkarsa büyük sıkıntı olur.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Türkçe olmamasının sebebi kullandığınız tarayıcının dil ve bölge ayarları ile ilgilidir. Bunları düzelttiğinizde göreceğiniz resimler ya da yazılar kendi ülke dilinizde olacaktır. Kullanılan koruma sistemi google tarafından sağlanmakta ve bir çok sistem üzerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Değiştirilmesi gereksizdir.

Öneri uygunsuz olduğu için kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.