Yeni klanlar grafik

• Konuyu başlatan DeletedUser53689
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53689

Ziyaretçi
Arkadaslar world 1 den belli artik klanlar grafiginden eminimki sıkılanlar oldu benim dusuncem su tabi siz nasil derseniz mesela koye bir saldiri gelmeye basladiginda surlarin kapilari kapansin askerler kulelere ciksin koyun icinde askerleri gorelim en azindan bi simulasyon olabilir. En azindan bir siradanliktan cikilip online oyunun tadini cikartabilecegimiz bir hale gelebilir. Ne bilim mesela koye gelen saldiri girdigi anda gelen askerleri sahmerdanlarin duvara vurdugu anlari manciligin yiktigi binayi bir simulasyon seklindde gormekk hicte kotu olmaz biz saldiriya gittigimizdede aynisi olabilir. Dusunceler sizin iyi oyunlar.

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Evet bu şekilde görsel grafikler olsa çok iyi olur .

Bi ara Tribalwars 2 deniliyordu ama oda lafta kaldo heralde icraat göremedik :D

DeletedUser53669

Ziyaretçi
w1den beri aynı köy grafikleri gerçekten ama o kadarda sıkıcı değil bence

DeletedUser53225

Ziyaretçi
10.10.14, 14:27 #19
Mr.Storm Mr.Storm çevrimdışı

Katılım Tarihi
Aug 2012
Postlar
2.338
Bu tarz grafik animasyonlar oyunun bir nebze olsun ağırlaşmasına neden olabilmektedir. Hele eski sürüm tarayıcılarınızdan vazgeçemiyorsanız bu işinizi daha da zorlaştıracaktır. Mobil sürümlerde ise genelde zaten bu animasyonlar kullanılmaz. Ancak yine de çoğu üyemizin belirttiği gibi bu hem klasik bir oyunun text tabanlı halinden grafik tabanlı hale geçişine neden olacak hem de sadece 1-2 günlük bir heves oluşturacaktır. Bu yüzden görsel olarak isteğinize cevap vermiş olsa da genele hitap etmeyecektir.
Öneri için teşekkür ederiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
işe yaramaz dendiği gibi oyunu yavaslatır kala kapısı falan acılsın ıstıyorsanız gıdın age of empires oynayın

DeletedUser

Ziyaretçi
merhaba iyi oyunlar herkeze

ben yaklaşık beş yıl önce oyuna kaydoldum bir süre oynadım güzel bir oyun ama fazla uzun sürmedi bıraktım oyunu aradan 1 yıl geçti bi ara bi bakim dedim girdim bidaha hesap açtım oynadım baktım grafikler aynı bir süre sonra sıkıldım yine bıraktım şimdi geçen ay aklıma geldi bi açim bakim dedim belki bi değişiklik yapmışlardır ama nerddeee abi insanda biraz akıl olur ya oyun dediğin grafik olur görsel olur ya arkadaş 5 yıl boyunca şu oyunda hiç bir şey değişmemiş herşey aynı ufak tefek değişiklikler hariç gözle görünmeyen şeyler onlar zaten ya biraz oyunu geliştirin yeni özellikler katın bişeyler yapın be insaf arkadaş adamlar oyunu yapmışlar bırakıp gitmişler hiç bişey yapmadan para kazanmak istiyorlar sanki oynayan arkadaşların nasıl bir oyun anlayışı var anlayamadım ya sadece yazıları okuyarak oyunmu oynanır oyun dediğin yazılardanmı ibaret görseli olmayan animasyonu olmayan oyuna oyun denirmi bu nasıl bir oyun anlayışı

bazı konulara göz attımda bazı arkadaşlar oyunu yavaşlatıcağından falan söz etmişler ben buna inanmıyorum the west oyununun yapımcılarıda bu şirket değilmi?

the west oyununu oynayanlar varmı bilmiyorum ilk çıktığı zamanlarda bulmuştum oynamaya başladım çok güzel bir oyundu oyunda görsel efektler animasyonlar full çok güzel bir oyundu ilk çıktığı zamanı söylüyorum ben bu şekilde oynuyordum o oyunu ve hiç bilgisayarın internetin kastığını görmedim hiç öyle bişey olmuyordu mesela the west oyunundaki ilk kale savaşı animasyonlu bir şekilde canlı anlık bağlantıyla oynuyrduk tarayıcı üzerinde karekterin neler yaptığını görebiliyorduk herkez birbirine komut veriyordu sen sağa git sen sola git diye bu bahsettiğim oyunun yapımcıları bu klanların yapımcısı değilmi? InnoGames bence bu oyunla ilgilenmek istemiyor

DeletedUser52861

Ziyaretçi
2 kademe basıp binaları izleyerek oynanmıyor bu oyun, yeri geliyor 10bin saldırı alıyorsun, yeri geliyor sen bir günde 10bin saldırı çıkıyorsun. Bu oyunu 1 aydan uzun vadede oynayan herkes grafikleri izlemeyi zaten bırakıyor. Ben şahsen bu oyuna başladığımdan beri grafik köy görünüşü kullanmıyorum. Mr.Storm'un dediği gibi ilk çıktığında 2-3 gün bakmıştım ama o gün bugündür klasik kullanıyorum.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
merhaba iyi oyunlar herkeze

ben yaklaşık beş yıl önce oyuna kaydoldum bir süre oynadım güzel bir oyun ama fazla uzun sürmedi bıraktım oyunu aradan 1 yıl geçti bi ara bi bakim dedim girdim bidaha hesap açtım oynadım baktım grafikler aynı bir süre sonra sıkıldım yine bıraktım şimdi geçen ay aklıma geldi bi açim bakim dedim belki bi değişiklik yapmışlardır ama nerddeee abi insanda biraz akıl olur ya oyun dediğin grafik olur görsel olur ya arkadaş 5 yıl boyunca şu oyunda hiç bir şey değişmemiş herşey aynı ufak tefek değişiklikler hariç gözle görünmeyen şeyler onlar zaten ya biraz oyunu geliştirin yeni özellikler katın bişeyler yapın be insaf arkadaş adamlar oyunu yapmışlar bırakıp gitmişler hiç bişey yapmadan para kazanmak istiyorlar sanki oynayan arkadaşların nasıl bir oyun anlayışı var anlayamadım ya sadece yazıları okuyarak oyunmu oynanır oyun dediğin yazılardanmı ibaret görseli olmayan animasyonu olmayan oyuna oyun denirmi bu nasıl bir oyun anlayışı

bazı konulara göz attımda bazı arkadaşlar oyunu yavaşlatıcağından falan söz etmişler ben buna inanmıyorum the west oyununun yapımcılarıda bu şirket değilmi?

the west oyununu oynayanlar varmı bilmiyorum ilk çıktığı zamanlarda bulmuştum oynamaya başladım çok güzel bir oyundu oyunda görsel efektler animasyonlar full çok güzel bir oyundu ilk çıktığı zamanı söylüyorum ben bu şekilde oynuyordum o oyunu ve hiç bilgisayarın internetin kastığını görmedim hiç öyle bişey olmuyordu mesela the west oyunundaki ilk kale savaşı animasyonlu bir şekilde canlı anlık bağlantıyla oynuyrduk tarayıcı üzerinde karekterin neler yaptığını görebiliyorduk herkez birbirine komut veriyordu sen sağa git sen sola git diye bu bahsettiğim oyunun yapımcıları bu klanların yapımcısı değilmi? InnoGames bence bu oyunla ilgilenmek istemiyor

titanik batarken keman calan herifin kafasi var sende :) zaman oluyo hic bi yerde asker yok mis arasi giriyosun 100 koye. Zaman geliyo milisaniye hesabiyla kilit atiyosun. Senin grafikler yapar bu isleri artik :) Grafik izleyecek vakit yok :) haritayi degistirdiler biseye benzemedi bicogumuz klasik olani kullaniyoruz. Velhasili grafik istiyosan farmville oyna orda guzel grafikler.

Iyi oyunlar arkadasim :)