Yeni Klanlar Android Uygulaması Hakkında!

Mr.Badger

Ağır Atlı
Şuan için stabillik olarak başarılı, İos ile arasında ki uçurum kapanmış gibi; kullandıkca daha net anlaşılır. Tam ekran modu gelirse çok daha iyi olur görsel olarak, yukarıda ki siyah bildirim çubuğuna alışık değilim. Xiaomi telefonlarda ki GameTurbo modu ile çok güzel çalışıyor; oyun arka planda açıkken diğer uygulamaları rahatlıkla kullanabiliyorum, bir yandan da oyunu takip edebiliyorum.
Hesap bölümüne premium işlemlerinin gelmesi işlevsellik yaratmış, mobil satın alıma yönlendirmeden pp kullanmaya yönlendirmesi güzel olmuş.

Şuanlık ilk gördüklerim bunlar, kesinlikle eski sürüme göre çok daha başarılı.

Elinize sağlık

-ThunderstrucK-

Kılıç Ustası
Benim ilk dikkat edeceğim bildirim sıkıntısı olup olmayacağı. Bazen uygulamalar güncellendikten sonra bildirim sorunu yaşanabiliyor bunda; telefon modeli, android sürümü vs. etkili oluyor.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yeni yayınlanan uygulamamız oyuncular tarafından beğenildiğini görmek bizleri de mutlu ediyor. Fakat, android işletim sistemine sahip bir çok cihaz olmasından dolayı bazı model ve markalarda hatalar meydana geldiğine yönelik bildirimler alıyoruz.Hata alan oyuncularımızın sorunlarını geliştirici ekibine daha hızlı ve düzenli şekilde raporlanması için aşağıda verdiğimiz soruların cevaplanmasını istiyoruz.

Kullandığınız telefon modeli ve işletim sistemi nedir?
Uygulamanın güncel sürümünü kullanıyor musunuz?
Yaşadığınız hata bir güncellemeden sonra mı oluştu?
Aynı hatayı her tekrarda alıyor musunuz?
Hatayı alırken yaptığınız işleme ait adımları açıklar mısınız?

You Win

Kılıç Ustası
google play konum degisikligi yaparsaniz guncelleme alirsiniz(almanya . isvicre , brezilya ) :)

Mr.Badger

Ağır Atlı
Ekleme;

Sıralama sayfasında oyuncu ismi, klan ismi vs. Arama yaparken arama bölümü klavyenin altında kalıyor. Çok elzem değil ama çözülebilirse şukela olur. Eski sürümde sorun olmuyordu sanırım. ( mi 9t pro )

Screenshot_2020-04-03-18-28-25-304_air.com.innogames.staemme.jpg

-ThunderstrucK-

Kılıç Ustası
Yeni yayınlanan uygulamamız oyuncular tarafından beğenildiğini görmek bizleri de mutlu ediyor. Fakat, android işletim sistemine sahip bir çok cihaz olmasından dolayı bazı model ve markalarda hatalar meydana geldiğine yönelik bildirimler alıyoruz.Hata alan oyuncularımızın sorunlarını geliştirici ekibine daha hızlı ve düzenli şekilde raporlanması için aşağıda verdiğimiz soruların cevaplanmasını istiyoruz.

Kullandığınız telefon modeli ve işletim sistemi nedir?
Uygulamanın güncel sürümünü kullanıyor musunuz?
Yaşadığınız hata bir güncellemeden sonra mı oluştu?
Aynı hatayı her tekrarda alıyor musunuz?
Hatayı alırken yaptığınız işleme ait adımları açıklar mısınız?
olması gereken en düşük sistem gereksinimleri de yazılsa keşke

Deleted User - 5548322

Ziyaretçi
Harita çok akıcı. Dünyalar arasında geçişte çok güzel olmuş. Ama keşke hızlı menüye pre sekmesi yerine rapor yada mesajlar sekmesi konulsaydı. Ayrıca sayın @Strafe oyunda ben "json.asJsonObject.get("result") must not be null" hatası aldım raporlarda gezerken. İletirseniz gerekli birime sevinirim.