Yeni Klanlar Android Uygulaması Hakkında!

Nebla

Acemi
Harita renklendirme özelliği aktif değil hiç renklendirme işlemi yapılmamış gibi görünüyor.Ayrıca uygulamayı alta alıp tekrar açtığımızda hammaddeler 0 yazıyor ekranda da hesap bölümü dışında birşeye tıklanmıyor.(xiaomi mi 9t)

Deleted User - 5548322

Ziyaretçi
  • Köyler arası geçiş için üstte buton eklenebilir.
  • Ana binada inşaat yöneticisini göremiyorum. Sırada ki emire göre kaynak çekmek için sürekli kullanırım.
  • Köy seçme ekranında köyü seçtiğim halde yine orada kalıyor. Yani seçim ekranında.

Ekliyeceğim...

EMRE

Acemi
Acayip Şekilde Berbat Olmuş Eski Hali Çook Güzel ve Basitti Bu Kusura Bakmayın Ama Çok Kötü Olmuş

Deleted User - 5548322

Ziyaretçi
Güncelleme geldi. (samsung galaxy j6+ kullanıyorum)

Rapor paylaşımında sorun yok. Sanırım arkadaşlar ilk güncelleme gelen cihazlardan apk aldığı için yazılım farklılıklarından (en azından ben buna yorumladım) dolayı bazı teknik aksaklıklar mevcuttu. Rapor yayınlanabiliyor bu konuda bir sıkıntı yok. Aynı şey harita vurguları içinde geçerli.

Ama yukarıda da belirttiğim gibi, ana binada inşaat yöneticisinin sırada ki emrini görsek çok güzel olur. Ayrıca köy geçişleri için üstte o butonun olmasında ısrarcıyım :D .

Genel olarak çok şukela olmuş. Geliştirici ekibin ellerine sağlık.

Art Of War*

Hafif Atlı
Harita renklendirme özelliği aktif değil hiç renklendirme işlemi yapılmamış gibi görünüyor.Ayrıca uygulamayı alta alıp tekrar açtığımızda hammaddeler 0 yazıyor ekranda da hesap bölümü dışında birşeye tıklanmıyor.(xiaomi mi 9t)
Uygulamayı alta alıp açtığımızda madenler 0 gözüküyor bir çok cihaz ve android versiyonu için geçerli gözüküyor. Uygulamanın settime'ıyla alakalı büyük ihtimalle

Deleted User - 5548322

Ziyaretçi
Uygulamayı alta alıp açtığımızda madenler 0 gözüküyor bir çok cihaz ve android versiyonu için geçerli gözüküyor. Uygulamanın settime'ıyla alakalı büyük ihtimalle

Eski sürümde de bu hata vardı. Arka planda çalışma izni verdikten sonra düzeldi. Şu an 1 saat kullanmasam bile sayaçlar normal.

DeletedUser70720

Ziyaretçi
Aaker üretiminde örneğin 50 tane üreticez ama masraf ve üretim süresi hala 1 taneyi gösteriyor 1 asker masrafı ve 1 asker üretim süresi
Bu sorunu düzeltirseniz güzel olur

Raporları sil dediğimizde sol tarafta çıkan tire (-) işareti yerine kutu olsa ve sileceğimiz raporları oradan işaretlesek
Ve sonunda da sil butonu olsa ve seçilenleri silsek çok çok güzel olur.
Yağma asistanının rapor bildirimi geliyor ama silemiyoruz görünmüyor kategorilere yağma asistanı nı eklense güzel olur.

Lütfen bunları oyunu bozmadan yapın
Şu hali çok daha iyi
Donma kasma olacaksa yapmayın pls...

DeletedUser70720

Ziyaretçi
Menü de düzenle diyoruz ve kaydettikten sonra eski haline geri dönüyor bir sorun var galiba çözülürse iyi olur.

DeletedUser63436

Ziyaretçi
yeni haritayı değiştiremiyor muyuz ? yeni haritada oyun kasıyor