Yeni android uygulaması tekrarlanabilen hata

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Art Of War*

Hafif Atlı
İyi günler,

Az önce yeni uygulamada bir hata keşfettim. 3 farklı cihaz ve android versiyonunda aynı hata tekrarlanabiliyor.

Ana binadan Köy ismini değiştirdekten sonra köyler arası geçiş yaptığımızda ve ana binada ekranı aşağı kaydırdığımızda sürekli köyler arasında geçiş yapmaya başlıyor.

Hello dear recipient,

I have recently discovered an error in the new android app. It is repeatable with the same result across multiple devices and android versions.

To repeat this error, you have to change a village's name in the headquarters screen and then immediately after swipe to the next village. And once you try to navigate down the page it starts to change to the next village and keeps on switching between the villages.

Best Regards
Erdem

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sen bu çeviriyi yaptığın zaman gerçekten bunu kopyala, yapıştır yapacağımızı mı düşündün? Yoksa ingilizce bildiğini mi ispatladın :D Hangisi?

Art Of War*

Hafif Atlı
Hataları innogamese ilettiğinizi varsayıyorum ve evet sunduğunuz raporda alıntı olarak ekleyeceğinizi düşündüm.

Art Of War*

Hafif Atlı
Gerçi bu kadar yaygın görülen bir hatayı iletmenize de gerek yok gibi. Önceki uygulamayla hiç ilgilenmedikleri gibi buna da olduğu kadar olmadığı kader desinler istemiyorum. Genelde telefondan oyuna bakan biriyim ve biraz olsun bilgisayarın kolaylığı getirilsin istiyorum çok mu şey istiyorum.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hataları innogamese ilettiğinizi varsayıyorum ve evet sunduğunuz raporda alıntı olarak ekleyeceğinizi düşündüm.
Hataları daha önce bildirilmemişse bildiriyoruz evet ancak sizin anlatımınız ile değil :) O yüzden gelecek sefere lütfen yorma kendini. Türkiye forumda bize Türkçe anlatım yapman yeter. Hatta destek sisteminden bildirmen daha da iyi olacaktır. Tabi oynadığın ülkenin Ana dili ile ;)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.