Yeni Açılan Dünyada Gelişim

• Konuyu başlatan DeletedUser66515
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66515

Ziyaretçi
Öncelikle Selamın Aleykum. Foruma yabancıyım konuyu yanlış bir yere açtıysan taşınabilir.

Beyler oyunu yaklaşık 1 seneden beri oynuyorum. Bazılarınıza göre yeni sayılıyor olabilirim. Kafama bişey takıldı sormak istedim. Yeni açılan bir dünyada ilk günden nasıl 1000 li puanlara çıkılabiliyor ? Premiumsa bende de var 2 3 k pre ama ben öyle gelişemiyorum. Bilmediğim bir özellik mi var oyunda premium puanla ham çekilebiliyor mu ? Pazarda pre ile ham takası var ama yeni açılan dünyada stokda ham bulunmuyor ve ham da çekemiyorum. Varsa bir taktiği yardımcı olursanız sevinirim. Herkese açıklamak istemeyen kurnaz arkadaşlara da özelden bana mesaj yazmaya davet ediyorum :)

Herkeze hayırlı akşamlar iyi oyunlar.

DeletedUser65977

Ziyaretçi
20k preyle başlıyor bu adamlar ki bu tarzım değil genelde 3-4 dünya da pre kasıp girmeyi severim çok para yedirmem yani

Sonra da pazarı açıyor pusuya yatıyor değişime gelen ne kadar ham varsa el çabukluğuyla çekiyor ayda yılda bir pazara girersen tabi stoklar boş görünür 1 saat otur başında gelen nasıl hemen gidiyor görürsün sonrada hop ilk günden 1k tabi bunun yanında preyle inşaatları kısaltmış da olabilir masrafları indirmiş de olabilir

Özetle parayla oluyor kardeşim parayla

DeletedUser60677

Ziyaretçi
Kardeşim 2-3 pre ile sadece sakız alabilirsin yeni acılan bir sw'de hatta yarım sakız diyelim :) Mesela şöyle söyleyim sen anla harcanan miktarları, ilk akademiyi kurmak için gereken minimum miktar 30k pre'yi geçiyor ve sen diyorsun ki 2-3k preyle yapamiyorum :)))

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Öncelikle Selamın Aleykum. Foruma yabancıyım konuyu yanlış bir yere açtıysan taşınabilir.

Beyler oyunu yaklaşık 1 seneden beri oynuyorum. Bazılarınıza göre yeni sayılıyor olabilirim. Kafama bişey takıldı sormak istedim. Yeni açılan bir dünyada ilk günden nasıl 1000 li puanlara çıkılabiliyor ? Premiumsa bende de var 2 3 k pre ama ben öyle gelişemiyorum. Bilmediğim bir özellik mi var oyunda premium puanla ham çekilebiliyor mu ? Pazarda pre ile ham takası var ama yeni açılan dünyada stokda ham bulunmuyor ve ham da çekemiyorum. Varsa bir taktiği yardımcı olursanız sevinirim. Herkese açıklamak istemeyen kurnaz arkadaşlara da özelden bana mesaj yazmaya davet ediyorum :)

Herkeze hayırlı akşamlar iyi oyunlar.
Konu ilgili alana taşınmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.