Yeni Açılacak Dünyalar Hakkında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Özellikler değiştirilmeyecektir. Tartışmaya devam edebilirsiniz ancak bunu bilerek tartışmanız hayal kırıklığı yaşamanızı engeller.

DeletedUser60287

Ziyaretçi
Anladım.Açıklamanız için teşekkür ederim :) Üzülerekde olsa :) Bakalım bir çaresine bakarız artık ne olur ne biter acaba :) Hiç.olmazsa sizinde dediğiniz gibi boş yere hayal kırıklığına kapılmamış olurum :)

DeletedUser52965

Ziyaretçi
Biz Oimp klani oyunculari olarak w39 un ozelliklerinin degistirilmesini istiyoruz suanki ozellikler oynamak icin degil pre kasmak icin musait durumda
Klan sayisi olarak 30 cok dusuk en az 50 olmali
Gece bonusu kesinlikle kaldirilmali
Klan disi destek kesinlikle acilmali cunku alt klanlarimiza destek cikamiyoruz
Oyun hizi da arttirilmali
Okcu da kaldirilsa daha iyi olur
Dunyalar oyuncularin oynamasi icin acilmiyor mu neden ozellikler oyuncularin istedigi sekilde duzenlenmiyor

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Özelliklerde tapınak aktif değil dendi

https://forum.klanlar.org/index.php?threads/w39-açılıyor.35043/

ama şu an aktif hale gelmiş
biz buna bakarak dünyaya kaydoluyoruz ama bu sizin için önemli değil mi ?

Acaba genel olarak neden mantığımızı ve aklımızı kullanmaktan bu kadar uzaktayız. Dünya özelliklerinde açıklanmadıysa ve dünya açıldığından beri aktif olmadığı halde gecenin bir yarısı olmayan bir özelliği görüyorsanız bunun bir hata olma olasılığı neden bizim canımız istedi açtık deme olasılığımızdan daha az oluyor acaba?
Yoksa bunun işinize gelmeme olasılığı mı daha yüksek?
Biz de biliyoruz sanırım neye bakarak oyuna kayıt olduğunuzu, o özellikleri o yüzden açıklıyoruz.

DeletedUser63880

Ziyaretçi
Acaba genel olarak neden mantığımızı ve aklımızı kullanmaktan bu kadar uzaktayız. Dünya özelliklerinde açıklanmadıysa ve dünya açıldığından beri aktif olmadığı halde gecenin bir yarısı olmayan bir özelliği görüyorsanız bunun bir hata olma olasılığı neden bizim canımız istedi açtık deme olasılığımızdan daha az oluyor acaba?
Yoksa bunun işinize gelmeme olasılığı mı daha yüksek?
Biz de biliyoruz sanırım neye bakarak oyuna kayıt olduğunuzu, o özellikleri o yüzden açıklıyoruz.

adam çok mantıklı konuştu

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Bence oyun hızı 2 birim hızı 1 olan tapınaksız gece bonussuz okçusuz ve milissiz bi dünya açılabilir..bu özellikler sayesinde hafif klasik havası yaratır ve çok talep görür bu dünya aynı zaman da paladin ve gözetleme kulesi olsun ve pre değişimi olsun sanki normal bi dünya ile klasik bir dünya birleşmiş gibi :) klan limiti 50 klan dışı destek olmasın gerçekten de sağlam ailelerin gelceği eski oyuncuların yeni düzene alışabilceği yeni oyuncularında eski oyuncuları izleyerek tecrübe kazanabilceği zevkli ve iddalı bi dünya olur..

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Bence oyun hızı 2 birim hızı 1 olan tapınaksız gece bonussuz okçusuz ve milissiz bi dünya açılabilir..bu özellikler sayesinde hafif klasik havası yaratır ve çok talep görür bu dünya aynı zaman da paladin ve gözetleme kulesi olsun ve pre değişimi olsun sanki normal bi dünya ile klasik bir dünya birleşmiş gibi :) klan limiti 50 klan dışı destek olmasın gerçekten de sağlam ailelerin gelceği eski oyuncuların yeni düzene alışabilceği yeni oyuncularında eski oyuncuları izleyerek tecrübe kazanabilceği zevkli ve iddalı bi dünya olur..
birim hızı çok fazla birim hızı 0,6 olsa iyidir

DeletedUser63854

Ziyaretçi
bence klan limiti 200 olsun
yinede alt klan olur ama
bu sefer 2 3 tane olur

DeletedUser

Ziyaretçi
250 yaptık galiba ne değişti?
Uye sayilari az olan klanlar oyun basinda elendiler , geri kalanlar kemikli ve ilerisini vadeden bir klana gectiler . Bu yuzdendirki hala 1-2 klanin alt klanlari bulunuyor .

Bu alt klan ,ust klan , asiret klanlarina neden bukadar takildiginizi anlayamiyorum dogrusu . Oyuncular bu sistemi kabullenmis durumdalar zaten . Oyuna emek, zaman ve para harcayanlar biziz . Trip atan sizsiniz . Trip atmayi birakip bu sistemin onune gecebilecek bir sistem yaratmak yerine hala oyuncularla sözlü münakaşalara girmek gayesindesiniz . Bırakin artik oyuncularla didişmeyide işinizi layığıyla yapmaya bakın . Nerde boş , dandik özellikler var hepsini ekliyorsunuz yeni dünyalara . Eskiden oyundan aldigimiz zevkide alamiyoruz artik . Oyuncularin istekleri dogrultusunun tam tersi yonunde hareket ederek zaten bircok oyuncuyu küstürdünüz bu oyuna , yapmayın daha fazla .

DeletedUser63854

Ziyaretçi
Uye sayilari az olan klanlar oyun basinda elendiler , geri kalanlar kemikli ve ilerisini vadeden bir klana gectiler . Bu yuzdendirki hala 1-2 klanin alt klanlari bulunuyor .

Bu alt klan ,ust klan , asiret klanlarina neden bukadar takildiginizi anlayamiyorum dogrusu . Oyuncular bu sistemi kabullenmis durumdalar zaten . Oyuna emek, zaman ve para harcayanlar biziz . Trip atan sizsiniz . Trip atmayi birakip bu sistemin onune gecebilecek bir sistem yaratmak yerine hala oyuncularla sözlü münakaşalara girmek gayesindesiniz . Bırakin artik oyuncularla didişmeyide işinizi layığıyla yapmaya bakın . Nerde boş , dandik özellikler var hepsini ekliyorsunuz yeni dünyalara . Eskiden oyundan aldigimiz zevkide alamiyoruz artik . Oyuncularin istekleri dogrultusunun tam tersi yonunde hareket ederek zaten bircok oyuncuyu küstürdünüz bu oyuna , yapmayın daha fazla .

4 5 worldde 30 60 arası değişiyor ama
Türk milleti yine klanları 150 200den aşağı değil üyesi
yabancılarda bu sistem tutuyor ve güzel oluyor
tr de sıkıntı

DeletedUser

Ziyaretçi
Sorun burdan kaynaklaniyor zaten isterlerse klan limiti 10 olsun 100 tane alt klan acilcak . Madem alt klan olayi bu kadar sikinti yaratiyor innogamese ac klan limiti 1000 lik bi world bak bakalim aciliyomu alt klan :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames

Keşke azıcık okuma yetiniz olsa. Takıldığımız bir yer yok. Bir üst yorumda oyuncu şöyle der:

"bence klan limiti 200 olsun
yinede alt klan olur ama
bu sefer 2 3 tane olur"

Buna karşılık biz de sorarız;
"250 yaptık galiba ne değişti?"

Burada ne münakaşa var, ne takılan bir yer, ne de trip atılan bir nokta. Oyun dünyaları benim kararım ile belirli bir sistematiğe göre açılır. Beğenmediğiniz dünya olursa bir sonra açılacak olanı beklersiniz. Son derece basittir. Bu zamana kadar böyle olmuştur, bundan sonra da böyle olacaktır.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Sizdeki bu ego oldukça bu oyun bir adım bile öteye gitmez.ben yaptım oldu , ben öyle istedimden başka bir laf etmiyorsunuz.Birde her defasında insanlara üstten bakıyorsunuz.Hayır siz kimsiniz?İnternet üzerinde oynanan bir oyunun moderatörü.Kendinizi bu kadar ciddiye almayın.Ben yaptım olduları bırakıp şu başlığı düzgünce okuyup insanların ne istediğini araştırın.Sizin işiniz bu unutmayın.Hayırlı geceler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.