YENİ başlayanlar için bazı tavsiyeler

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

happydent

Kılıç Ustası
Selam arkadaşlar herkeze iyi oyunlar 2004 YILINDA başlayıp 2008 bırakıp sonra 2019 başlayıp 4 senedir bu oyunu oynuyorum iyi veya kötü sivil hayatda işlerimden dolayı oyuna cok konsantremi diyelim vakit ayırmak diyelim iyi bir klanda yer edinemedim bu oyunda klanın yoksa yaşama sansın yok oyunun sonuu görmen imkansız OYUNA YENİ BAŞLAYACAKLAR İLK DEFA OYNAYACAKLAR İÇİN BU NEDEN BÖĞLE OLUYOR BU BÖĞLEMİĞDİ NEDEN BEN NİYE BEN BEN NİYE YOKUM AŞAĞI OKUYUN VE BİLGİ EDİNİ ONA GÖRE OYNUNU OYNAYIN
İLK TOPLANACAKLAR
1 ) iyi bir klanın yoksa hiç başlama İLK TOPLANACAKLARDANSIN
2) iyi bir klandada olsan başkanın kankası değilsen hiç başlama ilk toplanacaklardansın
3)başkanı az tanıyor yöneticileri hiç tanımıyorsan hiç başlama
4) oyuna başladın üç beş kişiyi tanıyorsun sadece whaphap dan konuşuyorsun hiç başlama ilk toplanacaklardansın
5) oynuna öğlesine girip cıkacaksan hiç başlama
6) küçük bir klan kurup ben kendi halinde oynayacaksan hiç başlama

SONRADAN TOPLANANLAR
hadi diyelim bir klana girdin kasmaya başladın iyide gidiyorsun prede harcadın klanın iyi değilse oyunun ortasını zor görürsün
hadi iyi bir klana kapak attın yabancı ise klan içi operasyonlara hepsine katıl farketmez ilk hatanda toplarlar
iyi bir klanda başkana höt dedin sivilde başkomser olsan toplarlar başkanın dokunulmazlığı var (birde onursal başkan var o tam bir flim görende savaşlar kazanmış mareşal )

En son toplanan
burası zurnanın son deliği iyi bir klana girdin savaştın köy aldın verdin neyse buraya kadar geldin dediğin gbi klanda başkanı tanımıyorsan bu safhayı gecemiyorsun kızırsan toplarlar kızmasan RİCA ile köylerini istiyorlar ne kadar güzel

bu bölüm rezillik kapanma listesine girmek için cok şeyler dönüyorl discord diye bir platform var orada neler neler gördü duydu arkadaşınız (şansen bende riça ettım kapanma listesine girmek için ) ama biraz kızsan neden böğle diye 10 milyonluk hesap olsan TOPLARLAR kapanmayı garantiliyen klan ve ya klanların başkanları o anın sultanı başkomutan gibi hürmet ve itibar görürler (zaten oynama amaçları b bu zannedersem burdaki itibar ve hürmet ) sivil hayat hiç göremeyeceği para ile satın alamıyacağı bir olay bence..... başkan ve tayfası oyunun sonunda gercek hayatda buluşarak listeyi yaparlar kimsenin gıkı bile cıkamaz isterse cıksın eğer ilerdeki dumyalarda oynamak istiyorsan cıkaramazsın gıkını

Oyun artık belli kişiler üzerinden gidiyor belli klanlar aşiret gbi ...Aşiret lideri yani klan başkanı hangi dunyaya girileceğini bile karışıyor girmedimi o isimli klanın ismini bile kullanamzsın burası sanal paltform sivil hayatda ne olursan ol burada başka bir kariyer içersindesin sivil hayatda hakim ol albay ol burada bakmışsın hiç vasfın yok

YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLAR yeni dunyalar bakın 6000 bin kişi ile belkide daha fazla kişi, ile başlıyor 200 kişi ile bitiyor sıralamadakiler son 20 dunyada aynı kiişiler bitiriyor bunların arasına girmen cok cok para harcamak yada cok zaman harcaman lazım ona göre

bu yazı kimse karşı yazılmamıştır bir mesaj değildir sadece tavsiye etmek amaçlı yazılmıştır yazılardaki bazı hatalarımdan dolayı özür dilerim

ben 2004.. 2008 arası BATI TRAKYA TÜRKLERİ KLANIN YÖNETİÇİLİĞİ VE BİR FİİL ÇEWİK KLANIN KURUCUSU VE BAŞKANLIĞI YAPMİŞ BİRİYİM
VE SON OLARAK OYUNU BİRAKIP form YÖNETİÇİLİĞ YAPTIM

Tibelda

Emekli Görevli
İçeriğiniz yeni başlayanlar için tavsiyelerden çok yeni başlayanlar için başlamayın! rehberi gibi olmuş. Mevcut kılavuzlarımız, görev sistemi ve işleyişimiz çok daha faydalı ve yeterlidir. İlginize teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.