Yek & Kudret-Bro-Kızıl

• Konuyu başlatan DeletedUser59592
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Ben beykoz61 kadar iyi, cesur, pleyar görmedim çok iyisin maşallah kardeşim tek başına dev ordu

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Şöyle mefâilün feilâtün mefâilün feilün vezniyle bi saydiririm nefes alamazsin :p

beykoz61

Ağır Atlı

kralemre96*

Okçu
Kudret ve Bro dünya başından beri buraya savaşarak geldiler her yıktıkları klanlarla birlikte güçlendiler ve zaman geçtikçe benim gördüğüm kadarıyla pasif oyuncuları da klandan temizlediler kısa zamanda bitmeyecek bir savaş ancak savaş Kudret ve Bro lehine sonuçlanacak gibi.

Maestro*

Kılıç Ustası
Uzun zamandır Avrupa Birliği bir yandan İran ile ilişkilerim bir taraftan yetmezmiş gibi birde üstüne Rusya ile olan hat safhada olan savaş söylerimleriyle uğraşıp durdum. Sizde takip ediyorsunuz gündemden hiç düşmüyorum bırakacağım başkanlığı felan bana göre değilmiş ben Ergüven ile işlerimi devam ettirme kararını aldım . Şimdi artık siz düşünün...

Uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü ; şimdi de tarih yazsın TRUMPP geri döndü...

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Uzun zamandır Avrupa Birliği bir yandan İran ile ilişkilerim bir taraftan yetmezmiş gibi birde üstüne Rusya ile olan hat safhada olan savaş söylerimleriyle uğraşıp durdum. Sizde takip ediyorsunuz gündemden hiç düşmüyorum bırakacağım başkanlığı felan bana göre değilmiş ben Ergüven ile işlerimi devam ettirme kararını aldım . Şimdi artık siz düşünün...

Uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü ; şimdi de tarih yazsın TRUMPP geri döndü...

Torpil Attım Kaç :D

beykoz61

Ağır Atlı
nQ5pJN.png

bu oyuncu bazında istatistik

gr4p90.png

bu klan bazında istatistik

XMDNE5.png

buda genel istatistik :) :)