Yek & Kudret-Bro-Kızıl

• Konuyu başlatan DeletedUser59592
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59592

Ziyaretçi
Arkadaşlar dünyanın beklediği savaş geldi çattı. Hayırlı olsun şimdiden.

Bu kadar kaliteli klanların, dostlukların olduğu klanların er yada geç savaşacağı world mutlaka savaşla sonuçlanacaktı. Her taraf içinde seviyeli, güzel bir savaş olması dileğiyle. Kazananında kaybedeninde birbirini tebrik edeceği bir savaş ümidiyle. Çünkü burada kurmuş olduğumuz dostluklarım sadece bu dünya veya oyun için değildi. Ankadan Organizeden Pts den Siyahdan Emp den hala kalan dostluklarımız olduğu gibi Kudret Bro Kızıl klanlarıylada bu dostluğumuz muhabbetimiz sivildede diğer dünyalardada devam edecektir.

Birbirimizi kırmadan hırs yapmadan bu savaşında sonuna geleceğimizi biliyorum. Bu savaşı kazananın çok iyi kaybedeninde çok kötü olmadığını hepimiz biliyoruz :) Bu oyundan çok hepinize sivil hayatınızda başarılar, ailelerinizle mutluluklar dilerim.

Kandilinizde mübarek olup, hayırlara vesile olsun :)

beykoz61

Ağır Atlı
celal abi benden önce açmışsın yarın ben açacaktım tüh :) 2 taraf da eğlenebileceği saygı çerçevesinde bir savaş olur amacımız tamamiyle eğlenmek karşı tarafın da eğlenmesi bi taraf kazanacak bi taraf kaybedecek ama biz reelde arkadaş ve dost olmaya devam edeceğiz :):)

beykoz61

Ağır Atlı
Bi gün inşallah olur hep dozer sürmek istemiştim 1 tur binerim gelirsem ozaman :)

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Müneccim miyim Gardaşım :D Bu Arada PTS ile dostluk deme bence. Sadece Van Helsing Şahin abi. Kalanıyla ilgili tek umudumuz inşallah bir worldde daha denk geliriz :)

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Ayşe tatile çıksın o zaman :))

Ben anlamam en iyi benim bir kere :))

Herkese başarılar dilerim güzel ve SAYGILI bir savaş olması dileğiyle :)

Bizimkiler celale dokunmayın şenol abiye atış serbest ahah :)

-Ares-

Baltacı
Ayşe tatile çıksın o zaman :))

Ben anlamam en iyi benim bir kere :))

Herkese başarılar dilerim güzel ve SAYGILI bir savaş olması dileğiyle :)

Bizimkiler celale dokunmayın şenol abiye atış serbest ahah :)

Başarılar :D bizden kudrete terbiyesizlik edeni ihraç ederim.Sürtüşmeler olacaktır ama boş muhabbet dönmesin ;)

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Niye boş muhabbet olmasın abi ?
Hadi terbiyesizlik konusunda biz de netiz de herkes eğlenmeye giriyor Yani :)

DeletedUser65893

Ziyaretçi
Yek klanina(ceset) basarilar.Sayilar farketmez savasi takip ediyorum cesetteki tüm dostlara selamlar kiliciniz keskin olsun

myw**

Dük
Bu dünya hakkında hiç fikrim yok takip etmedim ama yek diye bir klan varsa o kapatır benden söylemesi başarılar

uyznlar

Ağır Atlı
pts ile kudret - bro savaşırken pts ile yapılmayan ittifakı herkes merak ediyor önemli bir nedeni felan mı var :)

beykoz61

Ağır Atlı
bro şuan savaşta çok aktif değil nedeni de sınırı çok küçük ve genel olarak uzak olması şuan ama seriden bro da bölgeye yerleşiyor onun haricinde dün kudret olarak yeke op yaptık 158 aldık 33 verdik( klandan atılanlar hariç) yek bugün op yaptı 34 aldı 32 verdi ayrıca yek sınırındaki pasifleri tecrübesiz oyuncuları temizlemediğinden farkı kısa sürede açacağımıza inanıyorum