|-YC-| Diplomasi

Lloyd

Casus
herkesin 4er alt klan oluşturdugu yerde bide diplomasimi olacak, ne ayıp :))

Bol savaşlı günler dileklerimle...

DeletedUser23654

Ziyaretçi
heyt be işte böyle olur oyuncu dediğin:) klanlar şiştikçe şisiyor bakalım önce kim patlayacak:)bazıları büyük klan olmayı çok oyuncuyla olur sanıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok oyuncu = çok dert

cesur oyuncu = zevkli oyun

tecrübeli oyuncu = <3

geri kalan herşey için master card :D

DeletedUser39256

Ziyaretçi
herkesin 4er alt klan oluşturdugu yerde bide diplomasimi olacak, ne ayıp :))

Bol savaşlı günler dileklerimle...

keske oyun operatorleri böle bişeyi yasaklasaydılar. madem zibil gibi aynı klan olacak diplomasinin ne manası var

aile klan olmayı keske yaşaklasalar... zaten aile klan diye bişi yoktur en kral ekip 50 kişidir digerleri ise; işte o 50 kişiye beleş köy olarak geri döner. rekabet ortamını kıran bir olgudur hele böle büyüyenler vardır ki havalarından geçilmez yahu arkadaş kaç köyünü savaşarak aldın diye sormak lazım.. oyunu bana anlatan kişi böle demişti

Lloyd

Casus
biz bu oyunu 40 kişi oynadık rakiplerimizde en kalabalık 100 kişiydi, oyun kapandı biz hala 40 kişiydik!! evet 1.sırada bitirmedik ama birinci sırada bitiren bizden 1 fazla asker harcamadı 1 nebze daha fazla zevk almadı, aynı derecede savaştık eğlendik. oyuna yeniden başlayalı çok olmadı eylül ayıydı sanırsam w15 de yeniden başladık kapanan klansavaşları ekibimizden bikaç arkadaş ile ancak haritayı açıp baktığımda başladığıma bin pişman oldum. bizde şartlar gereği ortama uyduk ya buna üzülüyorum :(

DeletedUser

Ziyaretçi
Savaşmadan aldığım tek köy Bonus köy oldu bu zamana kadar. Arkadaş adama bir kere mi beleş gelmez. Gelmiyor işte :(

Lloyd

Casus
Yeni Cerinin Kac Klanı var =)

|-YC-| den başka yok Ynceri ve Yncr2 ayrı klanlardır, klansavaşları w1 de bizim ekipde yer almış arkadaşlar tarafından kurulmuş ve burada bundan haberimiz olmuştur bu nedenle birbirimize karşı düşman olamayacağımızdan böyle bir işbirliğine gidilmiştir. alt klanlar olarak kurulmuş ayrı bir klanımız mevcut değildir!

DeletedUser

Ziyaretçi
Diplomasi manasında takdir edilesi bir davranış az oyuncu az dert ve çok savaş bu oyunun anlamını ifade eder zaten Telli klanı oyuncusu olarak Lloydu ve YC klanını kutlar oyunda başarılar dilerim ...

Birgün karşı karşıya geldiğimizde ortaya güzel şeylerin çıkacağına eminim :)

DeletedUser23654

Ziyaretçi
gökhan bu adamlar dönek haa aman dikkatli ol.bunlarla savaşa bile girilmez bunlar savaşın ortasında taraf değiştiren hainlerden. Bunların adını ben dönekoğulları koydum zaten...