Yaz Turnuvası 2019

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Renge Miyauchi

Yasaklı
İlla normal hammadde üretiminde diretilecekse de hbr0 roundların süresi uzatılabilir. Ordu-Mis hazır hale geldiğinde oyunun bitmesine bir şey kalmamış oluyor. Kısacası savaş oyununda savaş olmuyor.

Sürenin uzatılması bir şeyi değiştirmez bence. Evet Son 45 dakikaya kadar düzgün bir savaş olmuyor; fakat her roundu aynı kişiler oynuyor ve kimse tanıdıklarına saldırmıyor. O son 45 dakikada da hangi ekibin kazanacağı belli oluyor zaten. Round 3.5 yerine 5.5 saat olsa bile ilk 5 arası bir savaş olmayacak ki. 1000-1200 puanlık adamları toplayacaksınız round bitene kadar. O yüzden ben hala x2 maden üretimi konusunda ısrarcıyım. :D

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kardeşim yalana gerek yok hayatımda 1 kere speed oynadım onda da patates oldum.Bide millete barbar topluyo bizde huy yani barbar aldığın zaman köylerinin onmylove tarafından toplanacağını bilirsin.Barbar toplayamadığımız için de geri kalıyoz haliyle.

Sempaty

Mızrakçı
Sürenin uzatılması bir şeyi değiştirmez bence. Evet Son 45 dakikaya kadar düzgün bir savaş olmuyor; fakat her roundu aynı kişiler oynuyor ve kimse tanıdıklarına saldırmıyor. O son 45 dakikada da hangi ekibin kazanacağı belli oluyor zaten. Round 3.5 yerine 5.5 saat olsa bile ilk 5 arası bir savaş olmayacak ki. 1000-1200 puanlık adamları toplayacaksınız round bitene kadar. O yüzden ben hala x2 maden üretimi konusunda ısrarcıyım. :D

Speede alman serverında başlamış biri olarak ve tr speedlerinde dediğin ilk5 in-10 un birbirine saldırmadığı şekilde ve erken biten - alacak köy kalmamasından bahsediyorum- roundlar oynayan biri olarak şunu rahat söyleyebilirim ki illa köy sevdalısı, sıralama yapmak için çok istekli birileri çıkıp o birliği bozuyor. Böylece o kardeş kardeş takılan ekip düşman oluyorlar birbirlerine ve bence böyle de olmalı. Ekip kurulmasına karşı değilim oyunun adı üstünde klanlar ama şu an bu ekipler 15-20 kişilik ekipler ve bunların dağılması lazım. 20 kişilik bir ekip yerine 5 kişilik 4 ekip olmalı. Ama bunu tr de hiç yaşamıyoruz 1.lik sevdasından. Yine klasik türk aklıyla '' ben 1. olayım hepinize veririm bir şeyler '' mantığı ile ilerliyor olay. Bu da doğal olarak oyun zevkini ve oyuna katılan oyuncu sayısını düşürüyor.

Sözde beynin ile ilgili herhangi bir analizde bulunmadım aslında, kullanman tavsiyesinde bulundum. Okuduğunu anlayamadığına göre analizini gerektirecek bir şey yok gibi gözükmekte. Üzgünüm senin adına.

yine siz ve yine çok doğru bi tespit
gerçekten bu kadar mükemmel olmayı nasıl başarıyosun
bende beynimi tıpkı senin gibi kullanabilmek istiyorum lütfen bu konudada tavsiyelerini esirgeme benden bilge insan

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konu speedlerle alakalı öneriler için açıktır.Bireysel tartışmayı bu konu üzerinde devam etmeyin.Herkes kendi fikrini dile getirebilir.

DeletedUser44106

Ziyaretçi
Oyunun iç dengesini düzenlemek adına random dağıtılma olayına tekrar bakılması gerektiğini düşünüyorum. Bunu şöyle geliştirebiliriz. Yazılımsal olarak her kıtadaki oyuncu sayısını belirleyip en az sayısı olan kıtaya dağıtım yapabilir. Aksi taktirde benim gibi kıtada tek başına oyuna başlamış olabiliriz. Bu konuda bir çalışma düşünüyor musunuz? @Strafe

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    157,2 KB · Görüntüleme: 15

JrFly

Dük
Saatleri 20-23 yapsak olmaz mı 23den sonra acayip uykum geliyor da :p Ayrıca speed oynayan sayısının artmama nedeni solo oynayan insanların oyun başında direkt yok olmalarından kaynaklanıyor. Şöyle bir şey önermek istiyorum kıta klanları olsun oraya girenler direkt klanda başlasın kıta savaşları yapılsın belki yeni girecek ve kimseyi tanımayan kişiler böylelikle daha uzun süre ayakta kalıp eğlenebilirler. Ekip oluşturabilirler :)

DeletedUser44106

Ziyaretçi
Saatleri 20-23 yapsak olmaz mı 23den sonra acayip uykum geliyor da :p Ayrıca speed oynayan sayısının artmama nedeni solo oynayan insanların oyun başında direkt yok olmalarından kaynaklanıyor. Şöyle bir şey önermek istiyorum kıta klanları olsun oraya girenler direkt klanda başlasın kıta savaşları yapılsın belki yeni girecek ve kimseyi tanımayan kişiler böylelikle daha uzun süre ayakta kalıp eğlenebilirler. Ekip oluşturabilirler :)

Böyle olamaz çünkü üstte attığım fotoğraftanda anlaşılacağı gibi kıta dağılımında sorun var kıtada tek başıma oynadım daha sonradan ınsanlar geldi. Böyle bir kıta klanı olsaydı oyunun başında elenirdim

JrFly

Dük
Böyle olamaz çünkü üstte attığım fotoğraftanda anlaşılacağı gibi kıta dağılımında sorun var kıtada tek başıma oynadım daha sonradan ınsanlar geldi. Böyle bir kıta klanı olsaydı oyunun başında elenirdim

Kıtalar dengelenir elbette o sorunu da çözerler :)

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Konu speedlerle alakalı öneriler için açıktır.Bireysel tartışmayı bu konu üzerinde devam etmeyin.Herkes kendi fikrini dile getirebilir.

Hocam öneri falan kasmayın hiç. Roundları round saatine bir dakika kala açmak yerine üç günlük planınız programınız belli olsun yeter. Kendinizi zorlamayin çok fazla kapasite belli Roundları planlayan kişi ya da kişilerde.

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Turnuva hazırlıyorsunuz ama düzensizlikten geçilmıyor 1 gün acılıyor 1 gün acılmıyor kime göre yapıyor bu speed işi olan olunca acılmıyormu

DeletedUser44106

Ziyaretçi
Biz planlarımızı saat 9'a göre ayarlıyoruz oyundan zevk alabilmek için siz kendinize göre planlıyorsunuz. Artık bir önceden haber verin sizleri bu kadar insan beklemek zorunda olmamalı.

ZywOo

Milis
turnuva düzenliyorsunuz ama yarım yamalak açılıyor tmama bayramda açmıcaz dediniz normaldir bayramda açılmaması gerekir ama bayram bitti hergün düzenli olarak açılması lazım turnuva sonuçta niye böyle aksaklıklar oluyor anlamış deilim

DeletedUser54072

Ziyaretçi
Ona göre puanlama yapıyoruz bu gun kü puanımı eklicenizmi yaptıgınıza eşit mi

Sempaty

Mızrakçı
Geçen turnuvada da aynısı olmuştu 5-6 gün kadar round olmamıştı. Turnuva yapıyorsunuz, zaten günce bir round oluyor, toplamda 25 speed round açılacak bu kadar zor olmamalı bunu yapmak. Neye kime göre planlanıyor bu roundlar?

DeletedUser44106

Ziyaretçi
Speed serverlarıyla ilgilenen yöneticiye yaptırım yapılması gerekiyor. İnsanlara açıklama yapamayacak kadar ne oldu merak içerisindeyim.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yazdığınız eleştirelerde haklısınız.Konuyu ileteceğim.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bugün sunucumuzda bakım olduğundan dolayı turnuvamız yapılamamıştır.Yaşanan aksaklığı oyuncularımıza iletemediğimiz için üzgünüz.Yarın olağan şekilde turnuvamız devam edecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.