Yaz Turnuvası 2019

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bugünle birlikte son zamanlarda turnuvamızın aksamasına sebep olan neden sunucu yenileme/bakım çalışmalarımızdır.Oyuncular olarak bu durumdan hoşnut olmadığınızı biliyoruz.Anlık olarak başlanan çalışmalardan bilgimiz olduğunda sizlerle paylaşıyoruz.Bu cevabım bazı oyuncularımıza yeterli olmayacağını biliyorum.Şahsım adına sizlerden özür diliyorum.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Bugünle birlikte son zamanlarda turnuvamızın aksamasına sebep olan neden sunucu yenileme/bakım çalışmalarımızdır.Oyuncular olarak bu durumdan hoşnut olmadığınızı biliyoruz.Anlık olarak başlanan çalışmalardan bilgimiz olduğunda sizlerle paylaşıyoruz.Bu cevabım bazı oyuncularımıza yeterli olmayacağını biliyorum.Şahsım adına sizlerden özür diliyorum.

Bu turnuva sonrasında burada bana sen kimsin diyen arkadaşlara yönelik 6v6 ekipli turnuvalar açmanızı öneriyorum, onlar daha bu speedlerde yokken biz adminlerle 5v5 atıyoduk :D

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Aaa olmuyo ama böyle.Bizim de bi hayat planımız var abi.Gece 4'de speed açılsa gireriz ama yarım saat geç açılırsa hayat planlarımıza ters.

İstersen discord görüntülerini atalım saymana gerek kalmaz. Rakibimiz kaç kişi giriyor anlarsın :) Yada en iyisi kendin onlara sor :)
o gece cikarlari icin ekibim dedigin adamlar varkenmi alindin goruntuler yoksa ciktiktan sonrami ona gore sayicaz cunku bende mazidenbirinin saydigi isimlerin ss ni atiyim istersen :)

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Keşke mastersda eskisi gibi speed açabiliyo olsaydık o zaman bu kadar konuşmaya gerek kalmazdı bile...

DeletedUser44106

Ziyaretçi
o gece cikarlari icin ekibim dedigin adamlar varkenmi alindin goruntuler yoksa ciktiktan sonrami ona gore sayicaz cunku bende mazidenbirinin saydigi isimlerin ss ni atiyim istersen :)

Ben sizde kimlerin olduğuna bakmıyorum turnuva başındaki sayısal fazlalığınızdan bahsediyorum. Zaten sonra grup içi tartışma çıkmış o yüzden daha speede gelmiyorlarmış öyle duydum :)

Sempaty

Mızrakçı
Adminler burada kişisel meselelerinizi tartışmayın diye önceden söyledi ama suscağınız yok cevap farz oldu. Şimdi tek tek cevap vermeye değmeyeceğiniz için buradan pikaçu ve september oyuncularına cevap vereceğim.
pikaçucuğum kişi kendinden bilir işi bana bir tane ona saldırın buna saldırın mesajı göster ben tarafından yazılmış tek laf etmem daha. Tanıdığım ve devamlı oynadığım 5-6 oyuncu dışında kimseyle haberleşmiyorum oyun içerisinde.
Semtembercığım öncelikle kaç senedir bu oyunu oynuyorum nerden biliyorsun? Bu nasıl cahilce sallamasyon konuşmadır? Adminlerle 5v5 yapıyormuş allah allah admin dediğin kim tanrı mı? çoğu admini koy oyuna bir çok kişi yer onları. Admin demek iyi oyuncu demek değil. Adamlar bu işim görevlileri. İkincisi speed server ne sen bilmezken ben oynuyordum bu oyunu emin olabilirsin ve son olarak premium verilerek server açabiliniyor hala bildiğim kadarıyla dilersen gel orada konuşalım sıkıntı yok. Buradan boş sallayıp dolu tutmaya çalışmayın.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Şu uzun yazan arkadaş kim? Yasin kimlerle tartışıyorsun la :D

Özlemedim değil speed oynamayı ama vaktim yok :(

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Tamam nerede açılıyorsa haber verirsin burası üzerinden :) 5v5 veya 6v6 kafana göre

Ben sizde kimlerin olduğuna bakmıyorum turnuva başındaki sayısal fazlalığınızdan bahsediyorum. Zaten sonra grup içi tartışma çıkmış o yüzden daha speede gelmiyorlarmış öyle duydum :)

tamam cevirdin yedik turnuva basindaki sayisal fazlalikmis Yav He He

@Sempaty sanada Yav He He
gene cahil muhabbetine baslamissin bilge insan

ZywOo

Milis
Bu turnuva sonrasında burada bana sen kimsin diyen arkadaşlara yönelik 6v6 ekipli turnuvalar açmanızı öneriyorum, onlar daha bu speedlerde yokken biz adminlerle 5v5 atıyoduk :D
biz yookken adminlerle 5v5 atıyolarmıs oooooo lükse bak be :D :D aman allahım adminlerle 5v5 atıyorlarmıs :D :D Admin ney senin gözünde merak ediyorum

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Arkadaşlar pardon ben bilemedim siz forumu da oyundaki gibi ekip olarak oynuyormuşsunuz, 1 postuma 4 kişi geldiniz :D Mastersta speed açılabiliyorsa açın hrb0 6v6 oynayalım onun dışında bu tartışmanın sonu yok, iyi geceler :)

DeletedUser51382

Ziyaretçi

kanka saka maka harbi sizin ekibi tanıyamadım kadroyu bi sayarmısın rica etsem mayıslarlamı atıyordunuz 5v5 onuda merak etmedim değil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.