Yazıklar olsun

• Konuyu başlatan DeletedUser68981
  • Başlangıç tarihi

LordHagi

Kılıç Ustası
Bu worldde o kadar savaştım o kadar diplomatik hatalara şahit oldum ve savaşma hızımdan ödün vermedim elime bir şey geçmeyeceğini bile bile.
Bilseydim ki o kadar savaşın sonunda worldü yerden bitme amatör bir tayfaya sahip vegas klanı worldün son 2 ayı gelip world kapatacak ve buna, bana gelince Sedat Peker kesilenler izin verecek hiç girmezdim worlde...

Yazıklar olsun ZORBA

Ismail kac ay savastin ki w53te söz sahibi olmaya kalkiyorsun merak ediyorum? Sen önce kurdugun klana sahip cikip bölmeseydin. Bu worldde cok sükür erken öten horozlarin kafasini kestik. Biri de sensin. Daha sinirimiz yokken genel forumlarda atip tutmayi biliyordun. Öyle tonla def alip bi op karsilayinca söz sahibi mi oldun anlamadim? Klanina sahip ciksaydin konusacagin kadar.

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Ismail kac ay savastin ki w53te söz sahibi olmaya kalkiyorsun merak ediyorum? Sen önce kurdugun klana sahip cikip bölmeseydin. Bu worldde cok sükür erken öten horozlarin kafasini kestik. Biri de sensin. Daha sinirimiz yokken genel forumlarda atip tutmayi biliyordun. Öyle tonla def alip bi op karsilayinca söz sahibi mi oldun anlamadim? Klanina sahip ciksaydin konusacagin kadar.

World kapatmak için yalakalık yapmayacak kadar oynadım hakkınıda verdim siz op yapmadan öncede belirttiğim gibi mikro savaşta beni geçmeniz zor dedim op yaparsanız orasına bakarız dedim ki öylede oldu tek başıma oynamama rağmen beni geçemeyip tek bir oyuncuya(bana) op yaptınız(50 köye 350-400 kami ile) bende destek arayışında bulundum.

Nedir senin derdin derseniz şuanki worldün durumunda zorbanın tüm oyuncularının world kapatması Hakkıdır her ne kadar içlerinde sevdiğim insanlar olsada her ne kadar sevmediğim insanlar olsada.
Lakin sonradan worlde gelip hesap satın alarak 2 ayda World kapatmaya talip olan oyuncularla birleşmeniz he işte bu ayıptır.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Sevmediği insan ben oluyorum:) world başladı boş konusuyordun world kapanacak hala aynisin

DeletedUser69104

Ziyaretçi
Bu ne cesaret yiğidim sınırıma düştüğün günün hayalini kuruyorum. ;)

200w_d.gif

Ancak hayalini kurarsın... Çünkü silinip gittin... SİLİNDİN.

myw**

Dük
World kapatmak için yalakalık yapmayacak kadar oynadım hakkınıda verdim siz op yapmadan öncede belirttiğim gibi mikro savaşta beni geçmeniz zor dedim op yaparsanız orasına bakarız dedim ki öylede oldu tek başıma oynamama rağmen beni geçemeyip tek bir oyuncuya(bana) op yaptınız(50 köye 350-400 kami ile) bende destek arayışında bulundum.

Nedir senin derdin derseniz şuanki worldün durumunda zorbanın tüm oyuncularının world kapatması Hakkıdır her ne kadar içlerinde sevdiğim insanlar olsada her ne kadar sevmediğim insanlar olsada.
Lakin sonradan worlde gelip hesap satın alarak 2 ayda World kapatmaya talip olan oyuncularla birleşmeniz he işte bu ayıptır.

Savaşlari kazanan hikayenin sonunu belirlemeye hak kazanmistir. Ayıbı , doğruyu yada yanlisi belirlemek kazanan tarafin insiyatifindedir. İster 2 aylik adama kapattirirlar ister 26 puanlik adama ...Sen savaştigin ile kalirsin. İlerde birgün sende kazanan bir klanda söz sahibi olabilirsen kendi doğru ve yanlislarinla hareket edersin.

DeletedUser2849

Ziyaretçi

Öncelikle zoruna gitsin VEGAS klanının geldiği konum.

Dünya'ya 45 gün sonra başladık. Öncelikle kıtamızı kapattık. PK yönetimi kendi kıtalarını kapatamazken, bizim ekip 3 tane kıta kapattı. (bu aralar sen klan klan gezmekle meşgulsün sığıntı gibi.) PK hep söylerdi sonuna kadar zorba ile gideceğiz diye, Bir gece savaş açtılar. Biz kendi ekip sınırımızı destekledik. Köy kaybetmedik. PK klanları ana bölgesinden 100 köy kaybetti. Yönetimdekiler çocuk gibi birbirine küsüyorlardı. Klan profillerinde tek sorumlu diye yazan adamın, Profilini girdiğinde 'KLANDA YETKİM YOKTUR' diyordu. Herkes iyi oyuncu olabilir ama klan yönetmek farklı bir husus. Sen klanına sırt çevirirsen oyuncularında sana sırt çevirir. Adamlar fake listesi hazırlamaz, Destek atmaz, mis arası atmaz ise Yerine onu yapacak kişiler devralır klanı yönetir buralara getirir. Senin gibiler de fesatlıktan içi içini yer. Bizi takip etmeye devam et. Yeni dünyaya girdiğimiz vakit, düş peşimize o zaman anlarsın nasıl sınır oyuncusu olunur. Çok rahatlıkla öğretirim sana.

Sonradan gelme dediğin klanın savaş istatistiklerine bir göz at. İnsanları karalamadan önce istatistiklere göz at. İşiniz gücünüz dedikodu. Madem çok iyi oyuncusunuz neden şu anda dünyada yoksun Beyefendi?

DeletedUser68981

Ziyaretçi

Dünya'ya 45 gün sonra başladık. Öncelikle kıtamızı kapattık. PK yönetimi kendi kıtalarını kapatamazken, bizim ekip 3 tane kıta kapattı. (bu aralar sen klan klan gezmekle meşgulsün sığıntı gibi.) PK hep söylerdi sonuna kadar zorba ile gideceğiz diye, Bir gece savaş açtılar. Biz kendi ekip sınırımızı destekledik. Köy kaybetmedik. PK klanları ana bölgesinden 100 köy kaybetti. Yönetimdekiler çocuk gibi birbirine küsüyorlardı. Klan profillerinde tek sorumlu diye yazan adamın, Profilini girdiğinde 'KLANDA YETKİM YOKTUR' diyordu. Herkes iyi oyuncu olabilir ama klan yönetmek farklı bir husus. Sen klanına sırt çevirirsen oyuncularında sana sırt çevirir. Adamlar fake listesi hazırlamaz, Destek atmaz, mis arası atmaz ise Yerine onu yapacak kişiler devralır klanı yönetir buralara getirir. Senin gibiler de fesatlıktan içi içini yer. Bizi takip etmeye devam et. Yeni dünyaya girdiğimiz vakit, düş peşimize o zaman anlarsın nasıl sınır oyuncusu olunur. Çok rahatlıkla öğretirim sana.

Sonradan gelme dediğin klanın savaş istatistiklerine bir göz at. İnsanları karalamadan önce istatistiklere göz at. İşiniz gücünüz dedikodu. Madem çok iyi oyuncusunuz neden şu anda dünyada yoksun Beyefendi?

Yazını okumayacağımda şunu diycem
Zibidi Gonzales sen niye her şeye atlıyon?

DeletedUser68814

Ziyaretçi
hakaret içerikler hariç gentleman haklı :)
ben de çoğu zaman diyorum "savaş 2 sene sürecekse de kabulüm, kaybedeceksek de kabulüm ama sürekli birileri ile birleşerek, anlaşarak dünya kapatmayalım"

DeletedUser2849

Ziyaretçi
Yazını okumayacağımda şunu diycem
Zibidi Gonzales sen niye her şeye atlıyon?
Vegas klanının kurucusu olduğumdan olabilir mi?
Bu arada yazımı -Okudun, okudun.
Cevaplayamadın hakaret ettin. Seviyen bu kızmıyorum sana, sözlerinin bir önemi yok. Boşluktasın bizim klana sarmışsın, bay bay evlat burada işin yok.

DeletedUser69686

Ziyaretçi

İnsan şunu yazarken hiç mi utanmaz
Pk yle müt bile olsanız yaptığınız yanlış alt klanı olduğunuz klana ihanet edip arkadan vurmuşsunuz sonrada biz köy kaybetmedik biz vegastık yazık

DeletedUser2849

Ziyaretçi
İnsan şunu yazarken hiç mi utanmaz
Pk yle müt bile olsanız yaptığınız yanlış alt klanı olduğunuz klana ihanet edip arkadan vurmuşsunuz sonrada biz köy kaybetmedik biz vegastık yazık

Geldi yine ...

Pk klan kurucusunun istediğini yapmayınca

- Al ekibini ... git denildiğinde.

Kendilerini vuracağımızı biliyorlardı. İlk onlar saldırı attı, biz devamını getirdik.

Neden utanayım ki? PK klanına kurucularından çok ben emek verdim.

DeletedUser69686

Ziyaretçi
Geldi yine ...

Pk klan kurucusunun istediğini yapmayınca

- Al ekibini ... git denildiğinde.

Kendilerini vuracağımızı biliyorlardı. İlk onlar saldırı attı, biz devamını getirdik.

Neden utanayım ki? PK klanına kurucularından çok ben emek verdim.
Ben olayın dışındayım yanlış anlamış olabilirim ilk dediğinde kendi sınırımızı destekledik demeni yanlış gördüm ama bu açıkladığın gibiyse özür dilerim

orhan kağan

Acemi
arkadaşlar kimseyi tanımam kimseyle husumetim de yok, kendi halinde oyuna günde 3-5 defa girip köy aldıkça sevinen köy kaybedince üzülmeyen biriyim.

kim kapatır kapatmaz bu kazanan tarafın takdiridir.

ama bu son oyunun şanına yakışmıyor. gözler bir büyük savaşı görmek isterdi, takip etmek isterdi. bu şampiyonlar ligi finaline gelen 2 takımın finali oynamaktan vazgeçmesi gibi bir şey. vegas da zorba da stratejisiyle, diplomasisiyle, savaşıyla bugüne ulaşmış son 2 klandı ve bir anda final oynanmadan w kapanacağı konuşulur oldu.

bu oyunu seven bizim gibi insanların da hevesi kursağında kaldı. elbetteki an be an bu savaşı takip etmek, forumdan yorumları okumak isterdik, kesim sayılarına bakmak isterdik.

kimseye kızmayın, oyunun doğası gereği bu savaş olmalıydı. olması gerekeni dile getirdi diye insanlara da kızmaya gerek yok.

ben yine de umutluyum, bir savaş olursa olur olmazsa da yine de herkesin eline sağlık.