Yazıklar olsun

• Konuyu başlatan DeletedUser68981
  • Başlangıç tarihi

LordHagi

Kılıç Ustası
Oyunu bu hale getiren bizi diplomasiyle silmeye calisip, 10 parcaya bölmeye calisan ve buna destek olan veyahut dur diyemeyen klanlar oldu. Kimse kimseyi suclamasin bu worldde kaldi ki kapanmis bir world yok. Ama klanlarin stratejisi genel forumda tartismaya acilacak bir konu degil.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
arkadaşlar kimseyi tanımam kimseyle husumetim de yok, kendi halinde oyuna günde 3-5 defa girip köy aldıkça sevinen köy kaybedince üzülmeyen biriyim.

kim kapatır kapatmaz bu kazanan tarafın takdiridir.

ama bu son oyunun şanına yakışmıyor. gözler bir büyük savaşı görmek isterdi, takip etmek isterdi. bu şampiyonlar ligi finaline gelen 2 takımın finali oynamaktan vazgeçmesi gibi bir şey. vegas da zorba da stratejisiyle, diplomasisiyle, savaşıyla bugüne ulaşmış son 2 klandı ve bir anda final oynanmadan w kapanacağı konuşulur oldu.

bu oyunu seven bizim gibi insanların da hevesi kursağında kaldı. elbetteki an be an bu savaşı takip etmek, forumdan yorumları okumak isterdik, kesim sayılarına bakmak isterdik.

kimseye kızmayın, oyunun doğası gereği bu savaş olmalıydı. olması gerekeni dile getirdi diye insanlara da kızmaya gerek yok.

ben yine de umutluyum, bir savaş olursa olur olmazsa da yine de herkesin eline sağlık.

Kızdığımız nokta, bu dünyadan silinmiş oyuncuların, bu dünyada başarılı olan oyunculara küstah sözleri ve tavırları.

Oyunun doğası gereği savaş var evet ama diplomasi de var, bunu atlamayın.

Ve unutmamak lazım, dünya henüz kapanmadı.

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
arkadaşlar kimseyi tanımam kimseyle husumetim de yok, kendi halinde oyuna günde 3-5 defa girip köy aldıkça sevinen köy kaybedince üzülmeyen biriyim.

kim kapatır kapatmaz bu kazanan tarafın takdiridir.

ama bu son oyunun şanına yakışmıyor. gözler bir büyük savaşı görmek isterdi, takip etmek isterdi. bu şampiyonlar ligi finaline gelen 2 takımın finali oynamaktan vazgeçmesi gibi bir şey. vegas da zorba da stratejisiyle, diplomasisiyle, savaşıyla bugüne ulaşmış son 2 klandı ve bir anda final oynanmadan w kapanacağı konuşulur oldu.

bu oyunu seven bizim gibi insanların da hevesi kursağında kaldı. elbetteki an be an bu savaşı takip etmek, forumdan yorumları okumak isterdik, kesim sayılarına bakmak isterdik.

kimseye kızmayın, oyunun doğası gereği bu savaş olmalıydı. olması gerekeni dile getirdi diye insanlara da kızmaya gerek yok.

ben yine de umutluyum, bir savaş olursa olur olmazsa da yine de herkesin eline sağlık.

@captanboyy lan bi an sen yazdın sandım bu yazıları hiç kimseyle husumetim yok yazısını görünce baya güldüm :DDD