yardımcı olur musunuz acaba

• Konuyu başlatan DeletedUser66905
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66905

Ziyaretçi
arkadaşlar oyuna uzunca bir süre ara verdikten sonra zaman geçirme amaçlı yeniden başladım ama hesabım kapatıldı. ticket attım destek birimine ve yanıt bekliyorum.
Sebep olarak etrafımdaki kişilere mesaj atıp, geri ödemek koşuluyla hammadde istemem olduğunu düşünüyorum.
Arkadaşlar ben kurallarda göremedim ama hammadde istemek oyunda hesap kapatılma sebebi midir ? bu ceza sınırsız mı yada süreli midir? attığım ticket işe yarayıp hesabım açılır mı ? daha önce böyle bir olaydan ceza almış yada bilgisi olan siz oyunculardan yardım bekliyorum

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
arkadaşlar oyuna uzunca bir süre ara verdikten sonra zaman geçirme amaçlı yeniden başladım ama hesabım kapatıldı. ticket attım destek birimine ve yanıt bekliyorum.
Sebep olarak etrafımdaki kişilere mesaj atıp, geri ödemek koşuluyla hammadde istemem olduğunu düşünüyorum.
Arkadaşlar ben kurallarda göremedim ama hammadde istemek oyunda hesap kapatılma sebebi midir ? bu ceza sınırsız mı yada süreli midir? attığım ticket işe yarayıp hesabım açılır mı ? daha önce böyle bir olaydan ceza almış yada bilgisi olan siz oyunculardan yardım bekliyorum
Merhabalar,destek birimimizin en kısa sürede hesabınızın kapatılmasına neden olan sebebi söyleyecektir.Ceza gerektiren sebep incelendikten sonra ona göre bir süre uygulanacaktır.Forumda ban itirazı yapılması yasaktır.Sebebi ve süresini öğrendikten sonra yanlış olduğunu düşünüyorsanız desteğe yazarak konunun tekrar incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.