Yanlış mı biliyorum ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

GOFRET

Yasaklı
Merhabalar öncelikle lütfen destek birimiyle vs vs vs onu zaten yaptım fakat sonuç alamadığım için yanlış mı biliyorum doğru mu biliyorum diye öğrenmek için açtım bu başlığı ;

Önceki dünyalarda özellikle oyun başında arkadaşının köyünü / klan arkadaşının köyünü asker kestirmeden askerini köyden kaçırarak almanın oyuncular arasında haksız rekabet yarattığı için ceza sebebi olduğunu biliyor ve tecrübe ediniyorduk hatta köyü veren arkadaş oyunu bırakıyor bile olsa olabilir arkadaşı diye almanız gerekmiyor vs gibi cevaplar alınıp cezalar açılmıyordu şimdi sormak istediğim şey gamemafia adlı oyuncu dün sabah aynı klan arkadaşı ve yine sıralamada ilk 10 da olan arkadaşının köyünü alıyor ve üstüne üstlük köyünü aldığı arkadaşı oyunu bırakmıyor aynı klanda tekrar devam ediyor köy büyütmeye ve bu arkadaş köyünü vermeden hemen 2 dakika öncesinde elinde ki kamiyi düşmana kullanıyor ve gamemafia hiç asker kesmeden oyun basında 2 tane akademeli köye sahip olmuş oluyor ve bu arkadaş ceza almıyor üstüne üstlük o köyde bugün 4 misle tabi yanına 20 balta koyarak :) :) : ) :) saldırıyor ama saldırı ne yazık ki savuşturuluyor ilgili raporları KAJUYOUTUBE kanalında izleyebilirsiniz. Fotoğrafları ekliyorum aşağıya yüce büyük ulu gamemafianın 60 olan yenilen rakipleri bugün 20 baltayla mis attığı zaman olmuştur yani arkadaşının köyünü 0 asker keserek almıştır. Birileri beni aydınlatsın pushing mi yoksa değil mi ??????????????????????

1.png

2.png

3.png

Tibelda

Emekli Görevli
Forum üzerinden destek sisteminden aldığınız cevaptan farklı bir cevap almanız mümkün değildir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.