YAGMA ASİSTANI

EİBO-UNUS

Yasaklı
İyi günler .
Bu yağma asistanında saldırılan köylerin raporları göster seçeneğini aktifleyince normal ilk yağmalar gibi aksa keşke de asistan işi az daha mantıklı hale gelse. Tekrar yağmalarda daha fazla dönebilsek .
Özellikle yavaş dünyalarda 10 saat bekliyoruz aynı köye yağma atmayı

Teşekkürler

Tibelda

Emekli Görevli

Bana kalsa ben tek tıklama ile tekrar etmesini isterim. :) Söylediğiniz şekilde çözüm olacağını sanmam. Alternatif olarak twmaps sitesi üzerinden barbar köyleri bulunup, bunu düzenlenebilir fake scriptine ekleyip dediğinize yakın bir sonuç alındığını biliyorum. İyi bir sunum ile anlatan olursa kılavuz olarak alabiliriz.

uyznlar

Ağır Atlı
Bana kalsa ben tek tıklama ile tekrar etmesini isterim. :) Söylediğiniz şekilde çözüm olacağını sanmam. Alternatif olarak twmaps sitesi üzerinden barbar köyleri bulunup, bunu düzenlenebilir fake scriptine ekleyip dediğinize yakın bir sonuç alındığını biliyorum. İyi bir sunum ile anlatan olursa kılavuz olarak alabiliriz.

köyleri tek tek elle çıkarmak zorunda kalınıyor :D sonra gece arıyorlar saldırı atma diye :D

honey badger

Okçu
yabancı asistan geliştirici scriptlerde vardı buna yakın bir olay yağmalar atıldıktan sonra 10dk süre geçmiş olanlar gösterilsin vs diye tıklayınca da haliyle yeni atılanlar kayboluyordu çeşitli seçenekleri de vardı bence onun gibi bir şey paklar asistanı aslında ama oyuna ne kadar entegre edilebilir bilmiyorum

erdalkopuz

Milis
şu anda saldırılan köylere, tekrar saldırı atarken akış olsa mükemmel olur. scriptlere karşı biraz da dengelenmiş olur durum.

OrjınalKahraman

Yasaklı
Geliştirilmek isteniyorsa bence
1-şahmerdan eklenmeli
2-Rezerve köy filtresi gelmeli
3-Saldirilan köylere tekrar saldırırken sayfa akmalı sayfayı yenileğince tekrar göstermeli.