Yağma Raporlarının silinmesi

ImERROR

Acemi
Merhabalar,

Düzenli yağma asistanı ile yağmaladığım 100e yakın barbar var. Fakat son 2 gündür yağma raporlarım kayboluyor ve haritadan tekrar seçip yağma göndermem gerekiyor. rapor kutumun hepsini boşalttım. tekrar denedim gene raporlar silindi. filtreleri kontrol ettim orada da bir sıkıntı yok. Raporları arşive taşıdım oradan da silindi.
Yağma asistanını açtığımda karşıma 5 10 tane köy çıkıyor devamlı. Yağma asistanı filitreleri de doğru. Premium hesap var.

Bu durumla karşılaşan var mıdır?

Yardımlarınızı rica ederim.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Belirli süreler içerisinde tekrar yağma yapmadığınız, kullanmadığınız raporlar silinir. Arşive kaldırdığınız raporların silinmemesi gerekir. Yağma asistanı filtrelerinde de sorun olmadığını söylüyorsunuz. Bu durumu ne sıklıkla yaşıyorsunuz ? Yağma yaptıktan ne kadar sonra raporunuz siliniyor ?

ImERROR

Acemi
Devamlı yağma yapan birisiyim hiçbir köyü kaçırmıyorum. Mesela şuan son 1.30 saatlik raporlar var ondan öncesi kayboluyor devamlı son 2 gündür bu sorunu yaşıyorum ondan önce böyle bir durum yoktu. Arşive kaldırdıklarımda siliniyor işin ilginç yanı. Desteğe mesajı attım hesabı bile incelemeden foruma yönettiler beni. Böyle bir sorun yaşayan olmadı mı daha önce

PARS Estergon

Ağır Atlı
Nacizane tavsiyemdir kontrol et isterseen ; Ayarlar > Oyun Seçenekleri > "Arşivlenen raporları şu sürede sil" burada ki ayarı kontrol edebilirsin.

ImERROR

Acemi
Nacizane tavsiyemdir kontrol et isterseen ; Ayarlar > Oyun Seçenekleri > "Arşivlenen raporları şu sürede sil" burada ki ayarı kontrol edebilirsin.
Cevabınız için teşekkürler.
Kontrol ettim 3 aya ayarlıydı. Dünya açılalı 1 ay olduğu için bu yöntemin işe yarayacağını sanmıyorum.

ImERROR

Acemi
Raporlar bölümünde en altta filtreler kısmı var oraya da bi göz at istersen.
Orasıda doğru bir şekilde duruyor. Yağma raporu düşüyor. Asıl sorun düşen yağma raporlarının sadece birkaç saatlik raporları saklaması. Geri kalanı siliniyor. Hiçbir ayar ellememe rağmen 2 gündür başımda bu sorun var. Bütün klasörlerdeki raporların hepsini tamamen silip denedim gene de olmadı.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Anladım son olarak ayarlardan "varsayılan ayarları kullan" diyerek sıfırlayıp bir de öyle deneyebilirsin. Aklıma gelenler bunlardı, can sıkıcı bir durum olmuş bir an önce çözülür umarım

Tibelda

Emekli Görevli
Tüm ayarlarınızın doğru olduğunu düşünerek bir test başlattım. Benzer sorunu yaşayan başka oyuncumuz varsa nedenini öğrenmemiz için durumunu paylaşabilir. Birkaç saat sonra yaptığım teste bağlı olarak bilgi paylaşırım.

Dr. Stone

Favori Forumcu
yağma asistanında aynı köyün raporları silinir
onun için siz az sayıda görürsünüz
atıyorum
x köyüne yağma asistanından saldırı attınız
10 30
10 35
10 40 da varışlar
siz 10 40da varışın raporunu görürsünüz
diğerlerini siliyor otomatik

rapor saklama vs tüm saldırılar içindir ( yağma asistanı dahil değildir

ImERROR

Acemi
yağma asistanında aynı köyün raporları silinir
onun için siz az sayıda görürsünüz
atıyorum
x köyüne yağma asistanından saldırı attınız
10 30
10 35
10 40 da varışlar
siz 10 40da varışın raporunu görürsünüz
diğerlerini siliyor otomatik

rapor saklama vs tüm saldırılar içindir ( yağma asistanı dahil değildir
Sorun raporları göremiyor olmam değil, yağma asistanını açtığımda karşıma 5 10 köy çıkıyor normalde bu sorunu yaşamadan önce 100e yakın köy oluyordu. Haftalarca bu şekilde yağma yaptım. Şimdi ise haritadan tek tek atmak zorunda kalıyorum asistanda çıkmadığı için

Tibelda

Emekli Görevli
"Kısmi kayıpları belirten raporları dahil et" seçeneğini işaretleyip dener misiniz ? Yaptığım deneme de herhangi problem tespit edemedim. Raporlar geldi, üzerinden saatte geçti ve düzgün bir şekilde çalışıyor. :)

Screenshot_7.png

YALNIZBARON

Yasaklı
Çok karışık bu telefondan oynayanlara helal olsun gerçekten , ben sadece bildirim sesi için telefona uygulama yükledim bir de mesajlaşmasını kullanmak için ama bildiğin yağma asistanı olmadan telefondan yağma atanlar bile var :D

Allah kimseyi klasiğe düşürmesin acı gerçekleri görüyorum