Yağma Asistandan Köy Silme

Shaigan

Mızrakçı
Yağma asistanına eklenmiş köylere yağma atarken, listeden köyleri tek bir dokunuşla silebiliyoruz.Bilgisayardan bu problem olmuyor ama telefondan parmağımızın ufak bir kaymasıyla yağma atmak istediğimiz köyü listeden silebiliyoruz.
Haritada dolaşıp hangi köyü sildiğimizi bulmak da uğraştırıcı olduğundan böylece liste yavaş yavaş eriyor.Bu silme tuşuna dokunduktan sonra silme onayı istese daha güzel olur diye düşünüyorum.

Shaigan

Mızrakçı
Gösteriyor hala, ama bazı köyler sur bastığı için listeden çıkmış olduğu için ilk bakışta anlaşılmıyor, mobildeysen teker teker bakman, bilgisayardaysan da pre hesabın olması gerekiyor(köyün son raporunun sarı olduğunu ve saldırdığın köyleri görmek için)

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
bir de köylerden ayrı ayrı yağma atabilsek birinden atınca 2.köyden atmak çok fazla uğraştırıyo attığın köyler silinmeyince 1.5-2k komutu mousela aşağı inip tıklaya tıklaya atmak verem ediyo beni
tabi varsa daha kolay yöntemi olan yazarsa sevinirim belki ben bilmiyorumdur yağma çok mükemmel olduğum bir konu değil dfdghfg

Shaigan

Mızrakçı
Bu önerinin etrafındakilerin hepsi değerlendirilmiş bir bu kalmış üzüyorsunuz beni :(

Tibelda

Emekli Görevli
Yağma asistanına eklenmiş köylere yağma atarken, listeden köyleri tek bir dokunuşla silebiliyoruz.Bilgisayardan bu problem olmuyor ama telefondan parmağımızın ufak bir kaymasıyla yağma atmak istediğimiz köyü listeden silebiliyoruz.
Haritada dolaşıp hangi köyü sildiğimizi bulmak da uğraştırıcı olduğundan böylece liste yavaş yavaş eriyor.Bu silme tuşuna dokunduktan sonra silme onayı istese daha güzel olur diye düşünüyorum.

Mobilde yaşadığınız bu kullanım zorluğu için belki bir geliştirme sağlanabilir. :)