yağma asistanı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

honey badger

Okçu
bence A-B seçeneği de arttırılmalı iki seçeneğin birine balta-mızrak birine hafif koysan yetmiyor...
bu fikri diriltmek istiyorum izninizle ve ya LA enchancer a izin verin pratikleşsin şu olay artık yağma atarken ölecek insanlar pc başında :p

Tibelda

Emekli Görevli
bence A-B seçeneği de arttırılmalı iki seçeneğin birine balta-mızrak birine hafif koysan yetmiyor...
bu fikri diriltmek istiyorum izninizle ve ya LA enchancer a izin verin pratikleşsin şu olay artık yağma atarken ölecek insanlar pc başında :p

Yağma asistanının geliştirilmesi fikrine katılıyorum ancak script olarak izin verilerek değil. Bot vb. türevlere kolaylık sağlayacak uygulamalar faydadan çok zarar getireceği aşikar. Tabi kolaylığı ile birlikte artık şahmerdan mancınık birimlerinin de yağma asistanında kullanılabilmesi gibi geliştirmeler de gerekiyor. Bununla ilgili geçmişte oldukça fazla öneri var. Umarım diğer geliştirmeler gibi bir gün bununda gerçekleştiğini görebiliriz. :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Bu bir öneri değildir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.