Yağma asistanı

KelebekBey

Acemi
Farm videoları izlerken diğer tribalwars dünyalarında yağma asistanının çok daha gelişmiş olduğunu gördüm. Yağma asistanı sayfasında herşeyi ayarlayabildiğimiz bir sayfa mevcut fakat klanlarda yok. bu videoya bakabilirsiniz, iyi günler.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Tibelda

Emekli Görevli
Bahsettiğiniz video resmi kanaldan paylaşılmış bir video değildir. Video da bahsedilen şeyler script kullanımı sayesinde gerçekleşmektedir. Toplulukların scriptler konusunda farklı tasarrufları bulunmaktadır. Topluluğumuz da onaylı scriptlere buradan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

KelebekBey

Acemi
Merhaba, yağma asistanı kullanıyorum. A ve B şablonları çıkıyor. Bunlara bir kısayol ekleyip mesela space'i ayarlayıp basılı tutarak hızlandıramaz mıyız ? Eski paylaşılan videolarda gördüm. Bunun dışında bir günde 30.000 köy yağmalayanlar var. Bir saniye sürse bir saldırı 8 saat yapıyor onaylı script ile olacak iş değil. Ya onaysız scriptlere veya programlara göz yumuluyor veya tespit edilemiyor veya yağmadaki A butonuna bir kısayol atanıyor. Bu nasıl oluyor bir bilginiz var mı ?

Tibelda

Emekli Görevli
Merhaba, yağma asistanı kullanıyorum. A ve B şablonları çıkıyor. Bunlara bir kısayol ekleyip mesela space'i ayarlayıp basılı tutarak hızlandıramaz mıyız ? Eski paylaşılan videolarda gördüm. Bunun dışında bir günde 30.000 köy yağmalayanlar var. Bir saniye sürse bir saldırı 8 saat yapıyor onaylı script ile olacak iş değil. Ya onaysız scriptlere veya programlara göz yumuluyor veya tespit edilemiyor veya yağmadaki A butonuna bir kısayol atanıyor. Bu nasıl oluyor bir bilginiz var mı ?

Onaylı scriptler dışında script kullanımı yasaktır.