Yağma Asistanı Kullanımı(Çiftlik Asistanı)

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Yağma asistanı kullanımı hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

1. Adım: İlk olarak premium sayfasından Yağma asistanını aktif ediyoruz. (30 premium puan gereklidir.)

2. Adım: Sıralamanın yanında bulunan mızrak(
farm_assistent.png
simgesine tıklıyoruz. Bu bizi Yağma asistanı için ayarları yapacağımız sayfaya götürüyor.

3. Adım: Yağma asistanına geldiğimizde A ve B olmak üzere iki bölüm ile karşılaşıyoruz. İstediğiniz askerleri girip kaydet diyorsunuz.

4. Adım: Harita üzerinde barbar köylere geldiğimizde barbar köylerin üstüne tıklıyor ve çıkan A veya B seçeneğinden birine tıklıyorsunuz. Askerler otomatik olarak gönderilmiş oluyor. Bu işlemi haritadaki tüm barbarlara kolayca uygulayabilir ve 1 dakikada 60 saldırı gönderebilirsiniz.

5. Adım: Bu ilk saldırılardan sonra eğer A ve B seçeneğini kaydederken casus eklemişseniz Yağma asistanına tıkladığınızda yeni C seçeneği çıkar. Bu C seçeneği casus raporuna göre köyde kalan ganimeti hesaplar ve ona göre birlik yollar. Aşağıda da gösterildiği gibi Yalnızca bu köyden yapılan saldırıları göster seçeneğini seçerseniz aynı köyden yine asker gönderir bu şekilde köyler arasında karışıklık olmaz.

İyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.