YAĞMA ASİSTANI ETKİN KULLANIMI

• Konuyu başlatan DeletedUser56368
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56368

Ziyaretçi
Yağma asistanında sayfa başına posta en fazla 100 oluyor. Bu daha da artırılsa çok güzel olacak. Casual gibi bir dünya yağmanın bol olduğu dünya. Benim 30 köyüm grup olarak bir yerde; sürekli yağma yaptığım için ilk sayfadaki postalar yeterli hammaddeye sahip olmayabiliyor bu yüzden 2 sayfayı açmak zorunda kalıyorum ve bu 150 köy için sorun oluyor her köyüm aynı yerde olsa çözümü kolay direkt ikinci sayfadan yağmaya devam ederim ancak bazı köylerim grup olarak bir yerde bazı köylerim dağınık.Sayfa başınna posta en azından 200 olsa yada raporlar gibi 1000 olsa tek sayfada yağmamı yapmış olurum.

İkinci önerim yağma asistanında şahmerdan ve mancınık olsa saldırılarda çok daha hızlı oluruz.Misal ben A şablonunu 5000 balta 50 casus 3000 hafif atlı 300 şahmerdan 50 mancınık yapsam haritada bir yere saldıracağım zaman sadece klavyeden d tuşuyla köyleri değiştirip saldıracağım köylerin üzerine tıklayıp A şablonunu gönderirim bu çoklu saldırılarda çok iyi zaman kazandırır.Ayrıca yağma asistanının işlevi genişlemiş olur.Bunu içinde öncelikle mobil uygulamadaki gibi haritayı sabitleme olmalı yani A köyünden B köyüne geçtiğimde harita B köyünü ortalamak yerine bir önceki konumunda olmalı tabi bu haritada ayrı seçenek olarak olursa olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yağma asistanının işlevi yağma yapmaktır. Oyunculara saldırmak için kullanmak geçersiz bir öneri olur.

İlk sorununuza gelirsek Saldırdığın köyleri gizle diye bir seçenek var, yağma yapma hızını 7-8 kat arttıracağını düşünüyorum :D Senin gibi eski birinin bunları bilmesi gerekir :)

DeletedUser56368

Ziyaretçi
Bilmez olurmuyum Erdem kardeşim zaten saldırıları gizlediğim halde yetmiyor :))
Evet yağma için ama hani Saldırı asistanı gibi birşey olur.Oda hesap yöneticisi gibi premiuma bağlı olur.

DeletedUser58012

Ziyaretçi
saldırı sablonu is gorebılır sanırım ama biliyosundur zaten :D

DeletedUser56368

Ziyaretçi
onu biliyorumda dostum benim istediğim haritadan çıkmadan bir köyün üzerine gelip X şablonuyla tek tıklamayla bilemedin iki tıklamayla saldırı gönderebilmek ve d tuşuyla diğer köye geçip seri birşekilde devam etmek misal yağma asistanından a şablonunda 1 casus yapıp köyleri hızlı bir şekilde casuslamak gibi ;)

DeletedUser58012

Ziyaretçi
1 tık fazla tıklamaktan baska care yok gıbı :D suanda yine aynı islevi gorur az ugrastıyor tabi orası ayrı ama haritadan saldırabilirsin yine :D

DeletedUser56368

Ziyaretçi
Hani fake kadar hızlı saldırı gönderebilmek için söyledim :D tabi bu büyük hesaplar için çok faydalı oluyor 200+ kamisi olanlar için

DeletedUser56368

Ziyaretçi
Yağma asistanı önerimi hallettim barbarların yaklaşık 25 k surunu indirdim artık sayfa başına post etkilemiyor tek farkı biraz daha fazla yağma sayısı oda günlük bedavadan günün yağmacısı ödülünü getiriyor böyle sorunların işime yarayabildiği iyi oldu:)