Yüz İfadeleri

• Konuyu başlatan DeletedUser47390
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47390

Ziyaretçi
Oyunda mesajlaşmalarda ve forumda yüz ifadeleri eklenmesini talep ediyorum. Böylece sohbetler daha neşeli bi hale gelecek. diğer yandan :) :D :/ bu ifadelerden başka ifade koyamıyoruz çok kısıtlı bunlarda.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
bence gereksiz. Ben forumda dahi gerek görmüyorum mesela : ) ) işareti sırıtmak oluyor ama bunu yazınca :)) böyle bir şekil ortaya çıkıyor elim alışıkta değil nasıl yapıcaz en azından hiç gözükmesin kim nasıl anlıyorsa anlasın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yeni bi menü eklenmesede olur az çok belli zaten iki nokta parantez koyunca :) bu olsun direk güzel olur canlı olur çokta güzel iyi olur fena olmaz:D

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Tabi bana farketmez :) benim için hava hoş. Ama yapacaklarsa 2-3 simgeden oluşmasın whatsapp genişliğinde simgeler olsun her durum için farklı smile atabilelim :)

DeletedUser47390

Ziyaretçi
aynen öyle geniş komik smile ler eklesinler konuşma daha zevkli olur kingsage de iken bi sürü smile vardı değişik tiplerde çok zevkli oluyordu

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Görsel eklerseniz güzel olur. İfade butonu nerede olacak? Forumda ve mesajlaşmada hangi bölümde bulunacak? Ne şekilde çalışacak?

DeletedUser36909

Ziyaretçi

Mesajlar Smiley
Mesajsmiley.jpg
Forum Smiley
Forumsmiley.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
öneri tuşu açık kalmış herkes öneri yapıyor troll bu adamlar ticketlara mı baksın önerilere mi :D:D

yalnız bu öneri hoş olabilir :D ben troll ifadesini forumda kullanmak isterim troll

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen ya forumda yüz ifadesi kullanmak güzel olur favoriler tt2 troll :::::cool::::

DeletedUser45265

Ziyaretçi
öneri tuşu açık kalmış herkes öneri yapıyor troll bu adamlar ticketlara mı baksın önerilere mi :D:D

yalnız bu öneri hoş olabilir :D ben troll ifadesini forumda kullanmak isterim troll

resmi farklı kaydet yap foruma resim koyma sitelerinden birinden linki al ve kaydet.her aklımı size mi vereyim troll

DeletedUser49135

Ziyaretçi
bence mantıklı :D :D ama ben oynamıyoken yapıyo olmanız garip benim bırakmamı beklediniz dimi :S