World Map

**Küvet**

Yasaklı
rest'in arka tarafında farklı isimlerle olsada ortak hareket eden bir grup var, onlarda olmalıydı bu haritada aynı renkte, restin haritası çok rahat diyordum ben, sonradan farkettim o ekipleri.

kendallar mymidons olarak az klan gözükselerde farklı klan isimleriyle bölgeye ekipler sokmuş sanırım, bunu pusula da yapmış. aşağı taraflarında.

dünya tek savaşa bağlı, o savaşta olmayan her klan hem kendilerinin hem de dünyanın akıbetini izliyor.

Edit-997395

Yasaklı
Ellerine saglik canım :)

Rest çöp :p

Bu arada biz niye ayri girdiysek , bizimde Kuzeybati icinde olmamiz gerekiyordu normalde :D

**Küvet**

Yasaklı
o mapten çıkabilecek bi kaç ekip var zaten, şu pusula da onlardan biri. ama karşınızdaki ekibinde pusuladan eksiği yok(ikiye ayrılmış olmalarına rağmen). çok keyifli savaş olucak gibi duruyor, tabi iki taraf c8 argo-nop gibi aşağıdan bizi vuracaklar diyip kendi aralarında sa çekmez ise, o zaman savaş pusula lehine direkt biter

DeletedUser58862

Ziyaretçi
bizi kesin tokatlarlar ben kendimi garantiye alayımda :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Kendal işin içinde ise bir seri katil titizliği ile hiç iz bırakmamıştır :p REST,PUSULA vb. dışındaki her klanda kendalın parmağı olabilir :d