World 50 Genel Analiz

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Yoksa c11 e atıfta mı bulunuyorsun :)
Yok be kendal başladık bir kere, kendi içimizde birbirimizi yemezsek buradayız daha çok işimiz var:) dünya başındaki pre etkisini ufaktan kırdık diyebilirim ama halen daha o etki var:)

Ben şahsen dünya başlayınca keşke hiç başlamasaydık da classic harici oynamasaydık dedim kendi kendime ama her şey için çok geçti:)

Yenen, yıkan çıkmadığı sürece buralardayız yani:)

Yok be kendal başladık bir kere, kendi içimizde birbirimizi yemezsek buradayız daha çok işimiz var:) dünya başındaki pre etkisini ufaktan kırdık diyebilirim ama halen daha o etki var:)

Ben şahsen dünya başlayınca keşke hiç başlamasaysık da classic harici oynamasak dedim kendi kendime ama her şey için çok geçti:)

Yenen, yıkan çıkmadığı sürece buralardayız yani:)

Bakma ben giricem de boş girmek istemiyorum :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Oyundaki ihtimaller çok artmış, bayrak, günlük bonuslar, pre etkisi yani eskiden bodos simülatör yapıp saldırıyorduk ya da saldırı geliyorsa adamın yağmasından tw stast’tan az çok ayıkıyorduk meseleye ama ortam çok değişmiş, 10 yağmayla full çiftlik çıkabiliyor karşınıza asıl sıkıntı bu:)

Adam sav sorumlusu misal, oyunun bu aşamasında karşıdan ne geleceğini tahmin edemiyor ki, bu hale gelince de bence oyunun zevki kaçıyor. Ama şirket para kazanıyor o başka.

Her şey yanlış yani ama senin analiz süper:)

Oyundaki ihtimaller çok artmış, bayrak, günlük bonuslar, pre etkisi yani eskiden bodos simülatör yapıp saldırıyorduk ya da saldırı geliyorsa adamın yağmasından tw stast’tan az çok ayıkıyorduk meseleye ama ortam çok değişmiş, 10 yağmayla full çiftlik çıkabiliyor karşınıza asıl sıkıntı bu:)

Adam sav sorumlusu misal, oyunun bu aşamasında karşıdan ne geleceğini tahmin edemiyor ki, bu hale gelince de bence oyunun zevki kaçıyor. Ama şirket para kazanıyor o başka.

Her şey yanlış yani ama senin analiz süper:)

Eyw abım :)

okadar5

Baltacı
Biri birinin hakkında ticket açar, ticket açan ceza yer çünkü modlar ne diye uğraşsın. Biri bot kullanır, diğeri de bot kullanmadan, kullandığına dair şikayet edilir ama bot kullanmayan ban yer. Bot kullanan ise rahat rahat oynamaya devam eder. Birileri 4 mis ordu yetiştirmek için uykusundan fedakarlık yapar tertemiz yağmasını yapar, diğeri coplayer oynar oda 24 yağma atar multilerine . Temiz yağma yapan multi yağmalıyor diye ban yer ama diğeri ise coplayer oynayıp multi yağmalamaya devam eder.

Neyse. Bizim başımıza geliyor. Gelsin :)

Bi adam gelir 36 saldirida 800k ham toplar ve hala ceza yemez :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Sanki pre mi veriyor sun ..
Görende .F onun yerine her klan acıkca politikası belirleyip ona göre hamle yapsa daha mantıklı ama her klan kapalı kutu tarzı yada hedef şaşırtma peşinde ki strateji geregi bunlar olabiilir
Harita geregi ne olacak bilemem

uyznlar

Ağır Atlı
The Trickster klanı kendi içinde bozulmalar, illegal işler olmadığı sürece güzel diplomasiler ile girdiği HER dünyayı RAHAT kapatma kapasitesi olan bir klan...

vayyyyyyyyyyy beeee

illegal işler olmasa 47 çok rahat bir şekilde kapatmıştınız fakat 47 de oynasaydınız 50 ye gitmezdiniz :)