world 30un En Saçma Özelliği Sizce Hangisi ?

• Konuyu başlatan DeletedUser57878
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
adam 26 puanda açmış bırakmış şimdi ben korumalar kalkınca 260 puanı geçersem bu adamlara saldıramıcam öle mi oha saçmalığın daniskası tmm yeni başlayanlara belki düşünülmüş bişeyde onlarca 26 puan köy var nası olcak bu iş

kingstone

Ağır Atlı
adam 26 puanda açmış bırakmış şimdi ben korumalar kalkınca 260 puanı geçersem bu adamlara saldıramıcam öle mi oha saçmalığın daniskası tmm yeni başlayanlara belki düşünülmüş bişeyde onlarca 26 puan köy var nası olcak bu iş

10 gün sonra barbara düşünce saldırırsın artık, yapacak bir şey yok.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
30 kişilik bir klanın yüzde 85 yapması çok ugraştıracak bir şeye benziyor , bu dünyanın kapanması baya uzun sürer gibi ozamana kadar ben evlenirim çocuk falan olur öle işte

DeletedUser54218

Ziyaretçi
30 kişilik bir klanın yüzde 85 yapması çok ugraştıracak bir şeye benziyor , bu dünyanın kapanması baya uzun sürer gibi ozamana kadar ben evlenirim çocuk falan olur öle işte

İleri zamanlarda dünya kapatma özelliği değişebilir.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
yani değişmesi de gerekir zaten..30 oyuncu %85 nasıl sağlasın ki?zor yani..eğer değişmez ise kural nereden baksanız 3 4 yıl sürer burası

DeletedUser58042

Ziyaretçi
bu dünyayı kapatacak ekip şuanda daha kurulmadı bana göre dünya özelliği değişmez gece bonusu filan derken işi zor burdakilerin

DeletedUser46156

Ziyaretçi
mütlere destek atılamaması kötü olmuş bence 30 kişide az bi klana