World Özellikleri Hakkında

World özellikleri değişmeli mi ?

• Toplam oy kullanan
    15
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Herkese merhaba,

Bildiğiniz üzere w60 özellikleri bugün açıklandı, ve bu özellikler kimseyi memnun etmedi. W60 ile birlikte 4 dünya max 1.2 hız ve fake limiti gibi oyun zevkini engelleyen özellikler ile açılmış olacak. Benim bildiğim kadarıyla özellikler Almanya tarafından belirleniyor ama diğer ülkelere baktığımızda her 2 3 worldden birinin gayet güzel özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Örnek verecek olursak w56 dan beri güzel bir dünya bekleyen bir ekibiz ve w60 ın bu özelliklerle gelmesiyle birlikte buraya girmemiz de imkansız oldu. Süre bazında düşünmeye kalkarsak ortalama bir dünyanın açılma süresi 60 gün dolayısıyla 60x4=240 gün ediyor.

Yani şöyle bir durum var ki w56 dan sonra güzel bir dünyaya girmek isteyen bir ekip veya oyuncu 8 ay boyunca beklemek zorunda şu durumda. Diğer başlıklarda gördüğüm kadarıyla herkes açılan özellikler yüzünden modları eleştirmiş. Millet olarak bağırıp çağırmayı şikayet etmeyi seviyoruz, şu forumda w özellikleriyle ilgili konuların açılıp kapandığına çok şahit oldum. Ama bu konunun kapanmayacağına inanıyorum ve gerçekten özellikleri oyuncular ve modlar olarak birlik olarak değiştirebileceğimize inanıyorum. Burayı okuyacak arkadaşlardan da sadece isteklerini dile getirmek adına anketi doldurup, başlığın kapanmasına neden olmayacak şekilde düşüncelerini dile getirmelerini rica ediyorum.

World özelliklerini şirket belirliyor olabilir fakat eminim ki modlar mail atıp veya nasıl iletişime geçiyorlarsa konuşup bu özellikleri değiştirme yetkisine sahiptir.Dolayısıyla modlardan isteğim de bu başlığı kapatmamalarıdır. Açtığım ankette verilen oyların sayısına göre insiyatif kullanıp kendilerince yeterli talebi görürlerse ve eğer böyle bir imkanları varsa( yoksa bile uğraştıklarını belli etmeleri şahsım adına yeterlidir) özellikleri değiştirmek için bir talepte bulunmalarıdır.

Yani kısacası kimsenin memnun olmadığı özellikler için modların değiştirme çabasına girmesini, en azından ellerinden bir şey gelmediğini hissettirmelerini istiyorum.Oyunu oynayan ve forumu kullanan arkadaşlardan da memnun olmadığınız özellikler için birilerini suçlayarak değil, derdini düzgün bir dille anlatıp isteğini belirtmesini rica ediyorum. Modlar eğer gelen talebin yoğunluğunu gösterebilirse özellikleri değiştirmeleri daha kolay olur diye düşünüyorum.

Tibelda

Emekli Görevli
Aynı içeriğe sahip birden fazla tartışma konusu olduğu için konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.