Wonkru Veda

Cyroburn*

Ağır Atlı
Yazı için geç kalındı tabi ama yine de paylaşayım dedim. Reel hayatımızdaki yoğunlaşmalara sebebiyle... Şaka şaka ayan beyan dövdüler bizi kafamıza kafamıza vurdular gruplara ayrıldılar bir gün bir grup dövdü öbür gün diğer grup dövdü. Esprisi bir yana güzel yenildik ama keyifli eğlenceli bir savaş döndü K45 bölgesinde biz keyif aldık ve dünyaya renk kattığımızı düşünüyorum. Ama savaşın sonucunda ekibimiz daha fazla kendini yormak istemedi zaten rakibimiz güzel bir üstünlük kurdu bize karşı. Rakip ekipteki oyuncuların ellerine sağlık güzel oyun ve en önemlisi hoş sohbetli insanların ağızlarına sağlık diyorum. Kalan herkese başarılar ve en önemlisi iyi eğlenceler diliyoruz.

WONKRU KAÇAR

Pressman*

Baltacı
Galaxy oyun başı topukladığı ata yurdu k45'e geri döner...

images

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası

3 ay önce buraya bir adam indi. Elinde mrymidondan kalan 30-40 oyuncu, cebinde 500 premium, o kadar. Tek başınaydı. Koca dünya ona yapamazsın diyordu, Ona, bu pasif yığınından ekip kurulmaz dediler. kurdu. Ona, bu adamlarla opa çıkılmaz dediler, Çıktı. Ona, siz toplama klansınız, sen tek başına bu halinle bu klanı koca dünyanın tepesine mi çıkaracaksın, yapamazsın dediler. 2 günlüğüne falan yaptı. :s Hoşçakal adi altmış iki. Kim kazanmıştı ki Berkay kazanacaktı seni.

Eline sağlık Berkaycım. Kabile savaşlarından gelmiş bir köylü olarak yanında inanılmaz eğlendim. Wonkru aynı kadro olarak bir daha toplanmaz muhtemelen ama bende burası güzel bir anı olarak kalmış oldu. <3

teoden97

Mızrakçı

3 ay önce buraya bir adam indi. Elinde mrymidondan kalan 30-40 oyuncu, cebinde 500 premium, o kadar. Tek başınaydı. Koca dünya ona yapamazsın diyordu, Ona, bu pasif yığınından ekip kurulmaz dediler. kurdu. Ona, bu adamlarla opa çıkılmaz dediler, Çıktı. Ona, siz toplama klansınız, sen tek başına bu halinle bu klanı koca dünyanın tepesine mi çıkaracaksın, yapamazsın dediler. 2 günlüğüne falan yaptı. :s Hoşçakal adi altmış iki. Kim kazanmıştı ki Berkay kazanacaktı seni.

Eline sağlık Berkaycım. Kabile savaşlarından gelmiş bir köylü olarak yanında inanılmaz eğlendim. Wonkru aynı kadro olarak bir daha toplanmaz muhtemelen ama bende burası güzel bir anı olarak kalmış oldu. <3

Müziği açarak okuyun yazıları, çok daha etkili ve dokunaklı oluyor :D