WOM CENAZE HAZIRLARI BAŞLADI (MECAZEN)

Rakro.31

Okçu
Necati şunu öğrendik bu dünyada

büyük klanların (harita üstünlüğünü elinde tutan) yaptıklar ‘olması gerektiği için yapılan doğru hamlelerdir’ caizdir.

aynısını sen yaparsan sorgulanırsın

onlar paktları için ne yaparsa doğrudur bu bir oyundur fazla üzerinde durman istenmez

sen pakt olarak üstünlük sağlarsın bu ne biçim oyun olur güç dengeleri eşit olmaz

onların senden yanına çektiği oyuncular senin yönetimini adaletini beğenmemiştir haklılardır

onlardan sana geçenler şeref yoksunu olur sende hırsız

onlar diplomasileri bozunca haklıdır haritaya göre oynar

sen bozunca adalet aranır

Aynen öyle abi :) Kendileri yapınca sorun yok biz yapınca 25 gündür hala ağlıyorlar :D aradaki fark şu ama abi Aztek veya Azap her koşulda oyuna devam edebildi, ilk hamlemizden hesap silenler en çok bundan utanmalı biz enkazları ayaklandırdık onlar sefalarını sürdükleri dünyadan ayaklarını biryerlerine vura vura kaçmaktan ötesini yapmadılar :)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Necati şunu öğrendik bu dünyada

büyük klanların (harita üstünlüğünü elinde tutan) yaptıklar ‘olması gerektiği için yapılan doğru hamlelerdir’ caizdir.

aynısını sen yaparsan sorgulanırsın

onlar paktları için ne yaparsa doğrudur bu bir oyundur fazla üzerinde durman istenmez

sen pakt olarak üstünlük sağlarsın bu ne biçim oyun olur güç dengeleri eşit olmaz

onların senden yanına çektiği oyuncular senin yönetimini adaletini beğenmemiştir haklılardır

onlardan sana geçenler şeref yoksunu olur sende hırsız

onlar diplomasileri bozunca haklıdır haritaya göre oynar

sen bozunca adalet aranır
Yeni dönem klanlar oyununun genel özetini çıkarmışsın abi eline sağlık

ursan

Baltacı
cok enteresan ya.. ısrarla aynı şeyleri yazıyorsunuz, ben de aynı şeyleri yazarken buluyorum kendimi :) bunca aylık dünyada;
"eibonun azapa düşman olduğu 20 saat & vuslatın dağılmadan önceki birkaç haftası " hariç
hiçbiriniz kendinizden büyük bir rakiple savasmadınız..

herşey tamam, aldınız zaten dünyayı ama
bırakın biz bilmem kimlere karşı şöyle efsane mücadele verdik masallarını yahu..

rakro efendinin dediği gibi
Her savaşı saha da düşünmeyin hocam
siz o işte iyisiniz :)

DeletedUser72298

Ziyaretçi
Tere sörvırlarında genelde dediğiniz gibi savaş olmuyor zaten ben 50-56 harici doğru düzgün kıta savaşı görmedim.Genelde insanlar bi cepheye karşı birleşiyor,paktlar oluyor.Bunun sebebi de bence bi kıtaya çok güçlü bi klan giriyo,diğer klanların o kıtaya girmeye maçası yemiyor,sonrasında hadi birleşelim bu klan kıtasını kapadı oluyor.Efsane mücadele daha çok artık masa başında oluyor ki sizde takdir etmişsiniz.Aslında aztek'le ters düşmeseniz belki de alarm,sancak,alpha olarak girdiğiniz dünyayı kazanabilirdiniz.

sim1907

Mızrakçı
cok enteresan ya.. ısrarla aynı şeyleri yazıyorsunuz, ben de aynı şeyleri yazarken buluyorum kendimi :) bunca aylık dünyada;
"eibonun azapa düşman olduğu 20 saat & vuslatın dağılmadan önceki birkaç haftası " hariç

bırakın biz bilmem kimlere karşı şöyle efsane mücadele verdik masallarını yahu..

Yahu yasamasak inandiracaksin bizi maşallah. Öyle bir inanmissin ki masalına helal olsun. Fake atmaktan başka icraatın olsa yine gam yemem. Onu da kendin attigindan şüpheliyim ya neyse.
Malum sizinkiler yasakli program kullanarak ban yiyen az değil.
Hazır vuslat cephesi varken ben bu aztege dalayim da buyuyeyim diye mutunu sattigin zamanları hatırla. Sana tek saldırı yapmayıp, defalarca op yaptiginiz oplari savunulan ve bomboş dondugun ve alarm abini cagirdigin zamanı hatırla.
Veee lütfen silmeeeee. Vakit geliyor , ağlamadan zevk almaya bakin

Rakro.31

Okçu

Şimdi hacı bana şunu söyle ebonun da benle dip atmasından sonra eibo vuslat sancak wom alarm VS Azap Aztek oldu mu olmadı mı ? Benim düşmanı mı kaç saatte yendiğim sizi ne ilgilendirir Eiboyla düşman olunca forumda Azap için dünyanın sonu geldi yazıyordunuz o 20 saat içinde ;) Bence beni bi klanı 20 saatte sildiğim için tebrik edip elimi öpmelisiniz :D Vuslata gelirsek siz karpuz büyütürken adamlara 3-4K çiftlik def attınız da adamlar zevkinden mi sildi boş yapıyorsun tamamen üstünlüğünüzü koruyamadınız beceriksizliğinize kılıf uydurmayın biz niye pes etmedik tüm dünya Azteğe vururken ben müttefiğim için herşeyi yaparken veya yapmaya çalışırken siz sizin tarafınızda veya sizin işinize çomak tutan kalanların faydasına niye hiçbirşey yapmadınız ? Beceriksizsiniz kusura bakmayın ki Sancak ve Alarmı ayrı tutuyordum ben sadece aynı pakt olduğunuz için genelleme yaptık hep ama görüyorum ki körle yatan şaşı kalkmış ve Alarmdan hiçbir farkınız yok ütopyanızda başarılar dilerim size w60 a geçin daha fazla vakit kaybetmeyin bence.

MrTroya.

Casus

Dayı bu forumda kendimi yormak istemiyorum diye arayıp, çıkarmıyorum piyasaya. Lakin aztek bitti. Azteğe son opumuz. Aztek ay sonu bitiyor. Aztek tost. Siu kesmedi sıra aztekte diyen azap değildi. Eğlencenizi bitirdi azap ve aztek kusura bakmayın yani :D kariyerinizde başarılar. Bol şeref sözlü gece 00.00da savaşlarınız olsun :d

BlackBaron.

Mızrakçı
Keşke bu sayfalar dalavere ile dünya kapatanların artistlik yaptığı bir yer yerine tebrik mesajlarının yazıldığı yer olsa

(@kaan918 kanka sözüm meclisten dışarı:))

Seviyorum seni Ali’cim..

Dalavere konusunu tartışmaya girmek istemiyorum ama alarm bayrama kadar yaptığı bütün hoş olmayan hareketlere karşı; böyle bir hamle yapılması kötülüğe karşı kötülüktür..

Bir çok kişinin oyun emeğini hiçe sayan durumlar sadece mide bulandırır.. Azap klanının bir çok kere midesi bulanmıştır.. en sonunda bizim çocuklar da yapmıştır..

Karşılıklı bu tarz olduğun yerde; ne hak ne de haksızlık, ne mağdur ne de suçlu yoktur..

Asla bir domuzla güreşmemek gerektiğini öğrendim" der Bernard Shaw "Her ikiniz de çamur içinde kalırsınız. Ancak domuz bundan hoşlanır"...

Herkes çamura bulandı maalesef :/

Dostluk baki kalsın :)

X-Rois.

Ağır Atlı
Dayı bu forumda kendimi yormak istemiyorum diye arayıp, çıkarmıyorum piyasaya. Lakin aztek bitti. Azteğe son opumuz. Aztek ay sonu bitiyor. Aztek tost. Siu kesmedi sıra aztekte diyen azap değildi. Eğlencenizi bitirdi azap ve aztek kusura bakmayın yani :D kariyerinizde başarılar. Bol şeref sözlü gece 00.00da savaşlarınız olsun :d

Aztek ve azap cop